Gdzie zapisać dziecko do jakiego zespolu

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Jadwiga » 25 sie 2017, o 14:55

Mam pytanie czy jest w Tomaszowie jakiś zespół gdzie przyjmują dzieci.W Tomaszowie mieszkam od 3 m- cy i nie oriętuję się.Stawiam na jakość.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2017, o 20:18

Może w tdk_u..W trytonie też coś jest
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2017, o 23:01

W TDK jest dużo zajęć dla dzieci.Z muzyką to tryton i szkoła casio. Dużo zajęć sportowych na osirze.
Na górę

Postautor: jagna » 7 lis 2017, o 06:47

jak się..oriĘtuję" to zespół TAMBURINO.
Na górę

Postautor: basia » 8 lis 2017, o 19:17

A JA NIE POLECAM TEGO TAMBURYNO KIEDYŚ MOŻE TAK.COŚ ZUBOŻAŁ SAMI STARSI LUDZIE I DZIECI KTÓRE NIEPORADNIE SIĘ PORUSZAJĄ.NIE MA TAM JAKOŚCI.MOJE DZIECKO NIE CHCIAŁO TAM CHODZIĆ.POLECAM SZKOŁE PANSTWA MYKA.
Na górę

Postautor: beata » 6 gru 2017, o 21:47

Racja nie polecam córka reagowała płaczem.chodziła prawie rok i nic ją ta pani jola nie nauczyła.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2017, o 22:23

Mam pytanie czy jest w Tomaszowie jakiś zespół gdzie przyjmują dzieci.W Tomaszowie mieszkam od 3 m- cy i nie oriętuję się.Stawiam na jakość.
do zespołu szkół im.Korczaka , na Źwirki i Wigury
Na górę

Postautor: Beatka » 16 gru 2017, o 17:49

A oni jeszcze istnieją??? :lol:
Na górę

Postautor: MammaMia » 15 lut 2018, o 11:49

Ja polecam NEW WAVE TWO, zajęcia z hip-hopu.Moja córka nie chciała chodzić na tańce towarzyskie ani ludowe, więc zaproponowałam jej hip-hop. Początek był ciężki,niby chciała chodzić i jej się podobało ale od razu chciała umieć wszystko. Tłumaczyłam jej że z czasem będzie coraz lepiej nie wszystko od początku się udaje. Chodzi już kolejny rok, jest w starszej grupie, widzę że jest coraz bardziej rozciągnięta i radzi sobie z trudniejszymi krokami. Pan prowadzący to młody i energiczny człowiek, córka bardzo lubi te zajęcia. Nie wiem jak z miejscami ale można zadzwonić i się dowiedzieć. W grupie córki są chłopcy i dziewczynki.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”