kosmetyczka (makijaz)

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: TIPSO -MANIACZKA » 22 sty 2009, o 11:17

Także polecam panią Katarzyne Szymańska korzystałam z Jej usług bylam bardzo zadwolona, robilam tipsy. Osoba bardzo miła, dokładna w tym co robi i przede wszystkim ma pojecie.
Na górę

Postautor: Nina » 22 sty 2009, o 11:35

Również polecam Katarzynę Szymańską ,robiłam u Niej tipsy i makijaż i jestem bardzo zadowolona.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 14:14

I jaki prosty sposób na reklamę swojego zakładu. Panie opanujcie się :lol:
Na górę

Postautor: miśka » 23 sty 2009, o 19:25

TIPSO -MANIACZKA pisze:Także polecam panią Katarzyne Szymańska korzystałam z Jej usług bylam bardzo zadwolona, robilam tipsy. Osoba bardzo miła, dokładna w tym co robi i przede wszystkim ma pojecie.

Ja nie polecam p Szymańskiej, robiłam u niej tipsy, nie dość że wysiedziałam się kilka godzin to po 2 dniach podeszło powietrze i wszystko poodchodziło, naturalne paznokcie mam teraz grubości papieru. Szkoda czasu i pieniędzy. Jak makijaż robi równie dokładnie to życzę powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2009, o 09:19

Gość pisze:A w "praktycznej pani"?

w praktycznej mają dupne kosmetyki po paru godzinach baletów spływaja
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2009, o 11:09

na to wychodzi ze w tomaszowie na ma zadnego pozadnego zakladu :P
Na górę

Postautor: Magiel » 29 sty 2009, o 12:31

Gość pisze:Ktora komsetyczka z tomaszowa jest dobra co chodzi o makijaz slubny ??? zebym nie musiala przyjsc do domu i od nowa sobie robic to co ona spartaczyla.


no żeby kobieta nie umiała sobie sama makijażu zrobić????wstyd :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2009, o 21:46

najlepsze to chyba robią tomaszowskie fryzjerki one wszystko umią /spartolić/kolory i kosmetyki beznadziejne a makijaż to już lepiej sama zrobiłam córce bo po ich wykonaniu córka do domu przyszła z płaczem i powiedziała że w takim makijażu nie pójdzie na studniówkę .
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2009, o 10:18

Polecam Anie Rak
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2009, o 14:29

Gość pisze:najlepsze to chyba robią tomaszowskie fryzjerki one wszystko umią /spartolić/kolory i kosmetyki beznadziejne a makijaż to już lepiej sama zrobiłam córce bo po ich wykonaniu córka do domu przyszła z płaczem i powiedziała że w takim makijażu nie pójdzie na studniówkę .


a mnie bardzo dziwi to, że wydajecie "ciężkie" pieniądze na makijaże i fryzury i jak sie Wam nie podoba to nie potraficie tego powiedziec osobie która Wam to robiła. Ja ostatnio robiiłam w La Beauty i byłam bardzo zadowolona i z fryzury i z makijżu. Wszystko super sie trzymało przez całą noc. Wczesniej pani pokazała mi kilkadziesiat zdjęć, abym sobie wybrała fryzure jaką chcę i wyszła mi dokładnie taka jaka była na zdjeciu. Makijaż miałam upatrzony wcześniej i tez był super:) polecam
Na górę

Postautor: Kosmetyczka » 2 lut 2009, o 20:01

Gość pisze:I jaki prosty sposób na reklamę swojego zakładu. Panie opanujcie się :lol:

Dodam tylko,ze najlepsza reklamę usłyszysz z ust znajomych.!! A złośliwość i zazdrość ludzka nie zna granic!!! POZDRAWIAM MOJĄ KONKURENCJE!! RÓBCIE TAK DALEJ ,TO NA NA PEWNO ZYSKACIE WIĘCEJ KLIENTÓW!!
Na górę

Postautor: Klientka » 3 lut 2009, o 16:35

Gość pisze:
Gość pisze:najlepsze to chyba robią tomaszowskie fryzjerki one wszystko umią /spartolić/kolory i kosmetyki beznadziejne a makijaż to już lepiej sama zrobiłam córce bo po ich wykonaniu córka do domu przyszła z płaczem i powiedziała że w takim makijażu nie pójdzie na studniówkę .


a mnie bardzo dziwi to, że wydajecie "ciężkie" pieniądze na makijaże i fryzury i jak sie Wam nie podoba to nie potraficie tego powiedziec osobie która Wam to robiła. Ja ostatnio robiiłam w La Beauty i byłam bardzo zadowolona i z fryzury i z makijżu. Wszystko super sie trzymało przez całą noc. Wczesniej pani pokazała mi kilkadziesiat zdjęć, abym sobie wybrała fryzure jaką chcę i wyszła mi dokładnie taka jaka była na zdjeciu. Makijaż miałam upatrzony wcześniej i tez był super:) polecam


Ja nie będę tu polecać ani odradzać żadnego zakładu, żeby nie było kryptoreklamy, ale również mam wrażenie, że większość błędów wynika nie z braku umiejętności kosmetyczki, ale z wzajemnego niezrozumienia się. Często jest właśnie tak, jak napisała osoba powyżej - klientka nic nie mówi, uśmiecha się i dziękuje za usługę, a potem płacze w domu. A przecież nie chodzi o jakieś obrażanie się, czy kłócenie z kosmetyczką, tylko o zwykłe zwrócenie uwagi, co się chciało uzyskać i jak bardzo się to różni od tego, co wyszło - dla kosmetyczki to przecież też jakiś sposób na poprawienie jakości swoich usług i komunikacji z klientami, no i ma ona szansę na poprawienie błędu, zamiast wyczytywania potem na forum, jaka to ona jest zła. Mi się zdarzyło być u różnych pań w Tomaszowie i nie mam większych uwag do ich usług, tylko ja zawsze mówię dokładnie, o co mi chodzi i kontroluję przebieg zabiegu w trakcie, żeby można było coś poprawić lub zmienić, jeśli mi się nie podoba, a nie przyjść potem do domu i płakać mamie, żeby zmyła i robiła makijaż od nowa. Pamiętajcie, że jesteście klientkami, macie prawo powiedzieć, że chciałyście mieć coś zrobione inaczej, niż wyszło, ale pamiętajcie też, że na samym początku Wy musicie dokładnie określić, czego chcecie. Jeśli mówicie kosmetyczce "niech pani zrobi, co pani pasuje", to na 90% nie będzie Wam się to podobać, bo ona może mieć inny gust i inny styl malowania od Waszego ulubionego, w dodatku na pewno przy takim zleceniu spróbuje trochę poszaleć i poeksperymentować. Jak chcecie "iść na żywioł", to mimo wszystko powiedzcie, w jakich kolorach czujecie się najlepiej, albo jaki styl makijażu preferujecie. Mówcie też, jaki macie strój, bo makijaż często okazuje się klapą, gdy się włoży sukienkę.
W przypadku tego typu usług naprawdę wiele zależy od nas, klientek i naszego określenia, jak chcemy wyglądać.
Na górę

Postautor: młoda... » 8 lut 2009, o 20:28

Witam, mam pytanie...ile kosztuje makijaż na studniówkę lub inne wydarzenie? czy na ślub cena jest wyższa?
Na górę

Postautor: monisia » 9 lut 2009, o 13:28

Ja mam własne wesele w czerwcu i zamówiłam już makijaż i paznokcie
u Ani Rak i nie dlatego że przeczytałam na forum opinie na temat kosmetyczek tylko z opinii i doświadczenia bliskich osób które były u niej i były bardzo zadowolone zresztą widziałam zdjęcia panny młodej z makijażem od niej i rzeczywiście wyglądała rewelacyjnie
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2009, o 14:06

monisia pisze:Ja mam własne wesele w czerwcu i zamówiłam już makijaż i paznokcie
u Ani Rak i nie dlatego że przeczytałam na forum opinie na temat kosmetyczek tylko z opinii i doświadczenia bliskich osób które były u niej i były bardzo zadowolone zresztą widziałam zdjęcia panny młodej z makijażem od niej i rzeczywiście wyglądała rewelacyjnie




:roll: czyli czyste oszukanstwo,
pan młody moze byc potem w szoku
:panzielony:
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”