szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 7 lut 2018, o 12:23

Jaka bulwersacja :P autora tokyo
Powiem tak, np. dla porównania ten zespół bierze 2500 za jeden dzień, https://www.youtube.com/watch?v=LFU1InDH5JE bardziej to kapela niż zespół ale cóż każdy chce zarobić nawet grając byle jak, owszem lepsi i drożsi są zajęci. Za 1500 to nie wiem gdzie znalazłeś no chyba, że cena jest aż tak adekwatna do jakości bo lepiej obniżyć kwotę i żeby ktoś wziął niż nie mieć wcale klienta, ale to też nie jest myślenie osób które chcą coś zarobić, bo trzy osoby jeszcze się podzielą ale więcej to kwota mała. To jest męczące stanie całą noc aż do rana nie ważne czy jest to zespół czy dj, nikt tego nie bierze pod uwagę niestety, ludzie nie rozumieją takich żeczy. Dobry grajek nie ma czasu na siedzenie i robienie dużych przerw, ludzie są grymaśni w tych czasach, nie wszystkim też dogodzi ale chociaż nie raz widać starania grającego, więc po co te bzdury. Nie rozumiem jak jest kogoś stać na zrobienie wesela na 100, 150 a nawet 200 osób i szukanie taniego dj czy zespołu to jest po prostu śmieszne. Kalkulacja jest prosta co będzie więcej kosztować wiadomo! prawda, aleeee! najlepszy byłby taki grajek który by zagrał za darmo, no to byłoby superrr!. Dobra zabawa to podstawa udanej imprezy, skoro stać ludzi na duże wesele to nie oszczędza się na graniu, ogólnie mówiąc.A jeśli aż tak chce ktoś zaoszczędzić to proponuję laptopa i kolumnę, wierzę a nawet może być radio z Eską i też jakoś będzie , śmiechu warte to wszystko. A co jest najśmieszniejsze idzie ciągle wszystko do góry a wy nie którzy przedsiębiorcy obniżacie cenę usług, to jak wy chcecie się dorobić! owszem ludziom dogodzicie ale wy gówno zarobicie bo zarabiać tylko na chleb i opłaty to żaden zarobek, zwłaszcza region Tomaszowski tak się dusi obniżkami to nie jest rozwiązanie, oj nie. To tylko taka moja sugestia każdy ma prawo wypowiedzi 8)
Apropo jaka toż nazwa zespołu za 1500 a dj za 500 można prosić pana Panie tokyo o podanie :P a tak z ciekawości., dziękuję.
Na górę

Postautor: meffisto » 12 lut 2018, o 19:27

taki karajobraz - na co dzień murarze, operatorzy koparek lub kierowcy tirów a w sobotę "GWIAZDY" na scenie :lol: :panzielony: Grają za grosze żeby ISTNIEĆ a na życie zarabiają łopatą :oops: Dlatego takie niskie ceny. Podatków nie płacą za granie - urząd udaje że niewidzi - to jak tak dłużej będzie to za granie jeszcze zespoły będą dopłacać :panzielony: Daleko nie ma co szukać wystarczy nasze lokalne tomaszowskie zespoliki obdzwonić :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2018, o 11:31

taki karajobraz - na co dzień murarze, operatorzy koparek lub kierowcy tirów a w sobotę "GWIAZDY" na scenie :lol: :panzielony: Grają za grosze żeby ISTNIEĆ a na życie zarabiają łopatą :oops: Dlatego takie niskie ceny. Podatków nie płacą za granie - urząd udaje że niewidzi - to jak tak dłużej będzie to za granie jeszcze zespoły będą dopłacać :panzielony: Daleko nie ma co szukać wystarczy nasze lokalne tomaszowskie zespoliki obdzwonić :panzielony:
Święta racja, smutne to ale prawdziwe bo dobra firma jaka by nie była nie chodzi tu tylko o muzyczną, nie schodzi z ceny i tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2018, o 21:57

Witam. Może się dołączę do tematu 😂 w 100% zgadzam się z ostatnimi wpisami co do zarobków. Gwiazdy sobotniej nocy hahaha. Powiem tyle ze tez gram w kapeli i nie wyobrażam sobie grania wesela za kwotę 1500 - 2000. A dlaczego tak jest? Już wyjaśniam😂😂😂 zespół jest zarejestrowany jako nieliczny w tomaszowie i teraz wyglada to następująco ze zespół bierze 4 tys. odprowadzić podatek doliczyć transport i zostaje około 3 tys i ta kwotę podzielić na 4 osoby to wychodzi około 700-750 na osobę.a Wesele tez nie trwa np bo ślub jest na 17 tylko o wiele wcześniej bo trzeba się załadować na busa dojechać do błogosławieństwa później na sale i cała noc grać do kotleta i gdzie pijany wujek przychodzi do ciebie i ci pluje w ucho i nie wie czy to jest takie miłe a jeszcze do tego trzeba wrócić do domu. A jeszcze jedno nie wspomniałem o inwestycji w sprzęt instrumenty, nagłośnienie czy oświetlenie. Nie kosztuje to wszystko 5000 tys tylko 10 razy więcej. Dlatego prośba do wszystkich co szukają zespołu na wesele nie szukajcie taniochy bo tylko będziecie żałować.. ale to tylko i wyłącznie wasza sprawa co komu się podoba...

A jeszcze prośba do Ludzi którzy grają w kapelach, nie srajcie jeden na drugiego bo to wam się odbije z czasem ale z dwukrotną siłą serio widać który wpis pochodzi od zespołów a który od laików!!!!!!!!!! Każdy niech pilnuje swojej dupy...
Na górę

Postautor: BUA » 7 maja 2018, o 22:35

szukam zespołu na wesele kogo polecacie ??
Na górę

Postautor: Wesele » 8 maja 2018, o 18:10

Grupa Activ. Grali u mnie fajnie graja bardzo dobrze bawia gości, polecam 👍🎤
Na górę

Postautor: clo » 31 mar 2019, o 20:46

szukam zespołu na wesele kogo polecacie ??
Jak jeszcze nikogo nie znaleźliście to weźcie Fieste. Ten zespół na wesela naprawdę robi swoją robotę. Ludzie u nas bawili się cały czas, a wspominają do dziś. Mega fajny klimat, profesjonalny zespół, a pierwszy taniec dzięki nim był naprawdę wyjątkowy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2019, o 07:02

szukam zespołu na wesele kogo polecacie ??
Tu nie ma prawdziwych zespołów! to pseudo zespoły prawdziwy zespół nie ma jednej gitary i perkusji, nie gra z pleybeka i laptopa. Myślcie ludzie w koncu. Ciemnogród.
Na górę

Postautor: KasiaDR » 30 kwie 2019, o 00:55

szukam zespołu na wesele kogo polecacie ??
Jak jeszcze nikogo nie znaleźliście to weźcie Fieste. Ten zespół na wesela naprawdę robi swoją robotę. Ludzie u nas bawili się cały czas, a wspominają do dziś. Mega fajny klimat, profesjonalny zespół, a pierwszy taniec dzięki nim był naprawdę wyjątkowy.
Dokładnie zgadzam się z poprzednimi komentarzami, zresztą czy taka niska cena nie jest podejrzana dla ludzi? Ja jakbym taka cene zobaczyła to bym od razu pomyślała że coś jest jie tak. Zespoły takie jak Fiesta z Lublina cenią swoją ciężka pracę, której efekty widać na każdyn weselu. Nie wspomnę już że każdy ma je zazwyczaj raz więc nie ma co oszczędzać 😂
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 07:48

Prawdziwy zespół to Golec Orkiestra tu są pseudo zespoły udający, że grają więc nie liczcie na cud, że zagrają co zechcecie, zagrać wszystko to może tylko DJ. Coraz więcej osób bierze DJów mniejsza też kasa, a za resztę kasy której miałbym wydać na zespół pojadę na Słowację lub w Góry pozwiedzać lepiej mi się to oplaci. Huczne wesela na 150 czy 200 osob teraz robią tylko glupcy ze wsi, i czasami z miasta biorąc pożyczkę lub wydając ciężko zarobione pieniądze za granica. Wesele i tak na 100 procent się nie zwraca, ludzie nie chcą za bardzo już chodzić i wydawać na darmo tyle kasy jak trzeba dać w kopertę i jeszcze się ubrać wychodzi tysiąc zł. taka impreza się nie oplaca.
Na górę

Postautor: ASIAB » 2 maja 2019, o 23:51



Jak jeszcze nikogo nie znaleźliście to weźcie Fieste. Ten zespół na wesela naprawdę robi swoją robotę. Ludzie u nas bawili się cały czas, a wspominają do dziś. Mega fajny klimat, profesjonalny zespół, a pierwszy taniec dzięki nim był naprawdę wyjątkowy.
Dokładnie zgadzam się z poprzednimi komentarzami, zresztą czy taka niska cena nie jest podejrzana dla ludzi? Ja jakbym taka cene zobaczyła to bym od razu pomyślała że coś jest jie tak. Zespoły takie jak Fiesta z Lublina cenią swoją ciężka pracę, której efekty widać na każdyn weselu. Nie wspomnę już że każdy ma je zazwyczaj raz więc nie ma co oszczędzać 😂
Niby tak ale ślub to ogromny wydatek więc nie dziwię się że każdy suzka rozsądnych cen.

Nie wiem jak jest z zespołem fiesta w kwestii cen ale byłam na weselu i bardzo podobało mi się jak grają. Wokalistka tsuoer a wszyscy naprawdę mili.

Na pewno taka praca nocą do łatwych jie należy a zwlaszcza kiedy zespoły jak ten prawie nie mają przerw.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2019, o 07:35



Dokładnie zgadzam się z poprzednimi komentarzami, zresztą czy taka niska cena nie jest podejrzana dla ludzi? Ja jakbym taka cene zobaczyła to bym od razu pomyślała że coś jest jie tak. Zespoły takie jak Fiesta z Lublina cenią swoją ciężka pracę, której efekty widać na każdyn weselu. Nie wspomnę już że każdy ma je zazwyczaj raz więc nie ma co oszczędzać 😂
Niby tak ale ślub to ogromny wydatek więc nie dziwię się że każdy suzka rozsądnych cen.

Nie wiem jak jest z zespołem fiesta w kwestii cen ale byłam na weselu i bardzo podobało mi się jak grają. Wokalistka tsuoer a wszyscy naprawdę mili.

Na pewno taka praca nocą do łatwych jie należy a zwlaszcza kiedy zespoły jak ten prawie nie mają przerw.
Ślub wydatek a robię to jak nie masz to zrób tylko przyjęcie albo wcale nie rób udane wesele to podstawa dobrego ale dobrego! zespolu lub dobrego DJ, bo nawet jeśli jedzenie nie było by super to przy dobrej muzyce się wszystko gubi, dlatego dla mnie byłby z tego wszystkiego najważniejszy grajek nic więcej. Dziwię się ludziom którzy robią wesele i szukają oszczędności, to wygląda jakby było na siłę robione albo postaw się i zastaw nie którzy tak robia, żenada.
Na górę

Postautor: Michal87 » 18 maja 2019, o 21:44

Zespół Inko jest wart uwagi!! Komunikacja klient - zespół super!!Każdemu taką kapelę polecam!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 20:30

Zespół Inko jest wart uwagi!! Komunikacja klient - zespół super!!Każdemu taką kapelę polecam!
Inko co zarobi to na winko :lol:
Na górę

Postautor: Monika87 » 20 lip 2019, o 18:20

Zespół Rytm jest wart uwagi. Tylko trzeba do nich dzwonić szybko, bo niestety mogą nie mieć terminów, ale warto próbować.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”