szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 12 paź 2015, o 16:39

Gość pisze:Czlowieku ty sie lecz,jak zarobisz uczciwie kase,to czy zaplacisz 4500zl.za stojkowych.

A Wy ile bierzecie? :-)
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2015, o 17:10

Brac to mozna ale grajacych na zywo,na zywo to nie ma,ale stojkowi kase za darmo umia brac a placa tylko idioci
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2015, o 22:52

zespoły pozdrawiają Dj!!! też siedzicie na dupie i nic nie robicie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2015, o 23:00

Gość pisze:Relax spisywałem umowe na maj 2017 4500zł bez poprawin niewiem czy to dużo ale po tym jak zrobili impre u brata dał bym im nawet 6000

zapomniałem napisać, że buty zimowe, to też sobie kupiłem tej marki- relax :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2015, o 07:36

Siedzimy czy stoimy ale nie robimy z siebie blaznow i nie udajemy ze gramy bo podklady mamy jak zespoly tylko z oryginalnym wokalem co wy na to.
Na górę


Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 16:01

witam. ostatnio troszkę szukałem na necie zespołu na wesele i trafiłem na spoko kapelę z tomaszowa, nawet kiedyś bywałem na ich imprezach. myślałem że juz nie nie grają, a tu miła niespodzianka....
https://www.facebook.com/groups/943064029048133/
https://www.youtube.com/user/bartez242
pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2015, o 17:55

Gość pisze:witam. ostatnio troszkę szukałem na necie zespołu na wesele i trafiłem na spoko kapelę z tomaszowa, nawet kiedyś bywałem na ich imprezach. myślałem że juz nie nie grają, a tu miła niespodzianka....
https://www.facebook.com/groups/943064029048133/
https://www.youtube.com/user/bartez242
pozdrawiam

fałsz szajsu :-)
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2015, o 10:07

Gość pisze:zespoły pozdrawiają Dj!!! też siedzicie na dupie i nic nie robicie!!!

Dj-e pozdrawiają zespoły :P dużo bierzecie i udajecie że gracie a czasem i wokal jest z playback takie teraz są zespoły nie prawdziwe :P
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2015, o 07:45

Zespoly uczcie sie grac,bo bedziecie siedziec w domu na dupie,a kupione nagrania puscicie kiedys swoim dzieciom
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2015, o 15:39

Zespoly trzeba chyba isc na rente bo na nauke grania na ZYWO zapozno co wy na to.
Na górę

Postautor: bosski » 19 paź 2015, o 12:20

Żal mi Was wszystkich... :) Dzieci internetu, nie mogące znaleźć sobie zajęcia... Piszecie anonimowo, a prawda jest taka że wszystkie okoliczne zespoły i DJ-e nie zaglądają pewnie nawet na to forum...... każdy znajduje swoją niszę i dla niej gra, jak widzę nawet cześć sobie mówią na ulicy, dyskutują i wymieniają poglądy, a to forum służy tylko dla tych co publicznie chcą pojechać jakiejś kapeli czy DJ-owi co nie spełnia waszych oczekiwań... próbujcie na siłę skłócić tych co w naszym regionie grają od lat, a zobaczycie kto u was na imprezie zagra. Nie zdziwcie sie jak przyjadą jacyś amatorzy... hehe :lol:
Na górę

Postautor: jackyyy » 20 paź 2015, o 14:16

Oj zdziwiłbyś się :lol: Tu właśnie tylko zespoły i dj-e siedzący w domach i sfrustrowani piszą bo nie grają. Nikt z par młodych tego nie czyta bo w tym małym środowisku i tak wiadomo kto jest dobry w tym fachu. Zespoły które są najlepsze jeśli chodzi o wesela są zarezerwowani na ok rok do przodu i wszem wiadomo które są na topie. Natomiast zgodzę się z opinią że jak brać byle jaki zespół za 2000 to lepiej dobrego DJ. Dobry zespół ma wokalistkę, wokalistę, perkusję, gitarę i klawisz. Potrafi zagrać i zaśpiewać do pokłonu i przy stołach. Podobnie z dj musi być wszechstronny. Wiadomo że od lat na topie jest trzy zespoły z Tomaszowa i jeden z Zamościa. Nazw nie wymienię bo wiadomo o kogo chodzi. Te zespoły mają muzyczną wiedzę i dobry fach w instrumentach. Ba nawet do szkół muzycznych chodzili i wykształcenie muzyczne jakieś tam posiadają.
Pozostałe zespoliki to tylko próbują im dorównać i nie mogą bo albo oczepiny spierdzielą że karetka przyjeżdża po gości albo sprzęt chiński im wysiada na weselu albo "celemony" nawet nie daje rady czyścić fałszów wokalnych.
Narobiło się badziewia co aby zaistnieć to za grosze gra i myśli że jest gwiazdą bo na scenie do kotleta zagra albo na plenerze za kiełbaskę i piwko a na codzień rowy kopią albo w sklepach za "johnów" robią. Szczególnie ci z pipidówek co chcą w środowisku swoim wiejskim być "lepszym". Nazwy z błędami nawymyślają albo zmieniają co chwila i "szoł" gotowe.
Dobry zespół i DJ żyje tylko graniem i tylko z grania. 8) a sprzęt ma wysokiej klasy bo tylko taki zabrzmi na imprezie.
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2015, o 13:20

jackyyy pisze:Oj zdziwiłbyś się :lol: Tu właśnie tylko zespoły i dj-e siedzący w domach i sfrustrowani piszą bo nie grają. Nikt z par młodych tego nie czyta bo w tym małym środowisku i tak wiadomo kto jest dobry w tym fachu. Zespoły które są najlepsze jeśli chodzi o wesela są zarezerwowani na ok rok do przodu i wszem wiadomo które są na topie. Natomiast zgodzę się z opinią że jak brać byle jaki zespół za 2000 to lepiej dobrego DJ. Dobry zespół ma wokalistkę, wokalistę, perkusję, gitarę i klawisz. Potrafi zagrać i zaśpiewać do pokłonu i przy stołach. Podobnie z dj musi być wszechstronny. Wiadomo że od lat na topie jest trzy zespoły z Tomaszowa i jeden z Zamościa. Nazw nie wymienię bo wiadomo o kogo chodzi. Te zespoły mają muzyczną wiedzę i dobry fach w instrumentach. Ba nawet do szkół muzycznych chodzili i wykształcenie muzyczne jakieś tam posiadają.
Pozostałe zespoliki to tylko próbują im dorównać i nie mogą bo albo oczepiny spierdzielą że karetka przyjeżdża po gości albo sprzęt chiński im wysiada na weselu albo "celemony" nawet nie daje rady czyścić fałszów wokalnych.
Narobiło się badziewia co aby zaistnieć to za grosze gra i myśli że jest gwiazdą bo na scenie do kotleta zagra albo na plenerze za kiełbaskę i piwko a na codzień rowy kopią albo w sklepach za "johnów" robią. Szczególnie ci z pipidówek co chcą w środowisku swoim wiejskim być "lepszym". Nazwy z błędami nawymyślają albo zmieniają co chwila i "szoł" gotowe.
Dobry zespół i DJ żyje tylko graniem i tylko z grania. 8) a sprzęt ma wysokiej klasy bo tylko taki zabrzmi na imprezie.
Pozdrawiam.

a który z Tomaszowskich DJ ma taki sprzęt wysokiej klasy?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2015, o 07:14

A ktory z tomaszowskich zespolow gra na ZYWO tz.bez podkladow kupionych ludzie ZADEN
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”