szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 2 lis 2015, o 08:58

Gość pisze:Dobry DJ. Raczej odtwarzacze muzyki bez obrazy DJ ale przestańcie się sami wychowalac . Są zwolennicy i przeciwnicy . Zespół to zespół a kogo nie stać niech bierze DJ.

no nie wiem czy nie stać, u mnie na weselu grał dj za 4,5 tys.,poznałam go na weselu u koleżanki ale prowadził lepiej i miał o wiele lepszy sprzęt niż nie jeden zespół, zero przerw, każdy gość mógł zamówić dowolny utwór i był zagrany od ręki, oczepiny , zabawy, animacje dla dzieci itp,
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2015, o 09:43

I nie pożygali się ludzie z muzyki non-stop
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2015, o 11:01

Gość pisze:I nie pożygali się ludzie z muzyki non-stop

bez przerw to wcale nie znaczy non stop na full volume
Na górę

Postautor: Angela » 20 lis 2015, o 11:40

A co myślicie o zespole PAKT na wesele?
Na górę

Postautor: ggg » 22 lis 2015, o 00:41

zespól czy dj ?
dj 1 osoba na weselu 200zl
zespól 6 osob na weselu 1200zl
dj gra z dysku
zespól gra z dyskietek
dj zagra wszystko
zespól - nie wszystko
dj cena ok 2 tys
zespół cena ok 4 tys
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2015, o 09:56

Oj chyba się nie ma grania DJ. Skoro się tak reklamuje. Przestań wałkowac ten temat znowu.dj.to DJ na weselu a zespół to zespół są zwolennicy i przeciwnicy. Jak kogoś nie stać na zespół to bierze DJ. PS. Idąc twoim tokiem myślenia po co brać DJ i mu bulic za włączanie piosenek sporo kasy lepiej samemu włączać. Jak dla mnie wesele bez zespołu to lipa.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2015, o 02:16

I pamiętaj dj-ku że zespoł w przerwie też może puścić z mp3 "wszystko" :panzielony: a ty pokłonu i za stołami nie zagrasz i wrażenia takiego nie zrobisz. A z jedzeniem to zawsze możesz słoik bigosu ze sobą zabrac i wode mineralną i na przerwach przy zamiast przy stole to w przyczepce na taborecie przed plandeką se posiedzisz. Lecz się o ile już się nie leczysz, albo zmień lekarza. I chyba nawet wiem jaki to dj nagonkę na zespoły robi... Chyba ten co remize galerią nazywał a gdy ta upadła zacząl u nas w tomaszowie odtwarzać. Czyż nie?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2015, o 11:40

POLECAM Zespół muzyczny ALBATROS z Tomaszowa Lubelskiego z całą odpowiedzialnością .
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2015, o 12:46

weselny pisze:VEEGAS, POWER-PLAT, RYTM, QUANTES, RELAX, super obsługa... ;)
polecam

Odpowiedzieli w/w
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2015, o 10:39

Gość pisze:I pamiętaj dj-ku że zespoł w przerwie też może puścić z mp3 "wszystko" :panzielony: a ty pokłonu i za stołami nie zagrasz i wrażenia takiego nie zrobisz. A z jedzeniem to zawsze możesz słoik bigosu ze sobą zabrac i wode mineralną i na przerwach przy zamiast przy stole to w przyczepce na taborecie przed plandeką se posiedzisz. Lecz się o ile już się nie leczysz, albo zmień lekarza. I chyba nawet wiem jaki to dj nagonkę na zespoły robi... Chyba ten co remize galerią nazywał a gdy ta upadła zacząl u nas w tomaszowie odtwarzać. Czyż nie?

nie wiem o jakim dj piszesz, ale u mnie na weselu grał dj z akordeonistą i było błogosławieństwo, biesiada przy stołach, oczepiny itp., i duzo taniej i lepiej niz zsepół 8)
Na górę

Postautor: kasia11 » 25 lis 2015, o 21:10

a dlaczego uwazasz ze przereklamowany? relax sobie wszyscy chwala
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 10:54

Polecam w100% Zespół Muzyczny ALBATROS z Tomaszowa Lubelskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: darkshee » 1 gru 2015, o 13:48

Sto lat dają radę. mają bardzo dobrą wokalistkę, co w zespołach weselnych chyba nie zdarza się za często
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2015, o 12:08

U NAS NA PIERWSZY DZIEŃ GRAŁ ZESPÓŁ LIPA ŻE HEJ SŁABO SIĘ BAWILI A NA DRUGI GRAŁ WODZIREJ WIENIO I STO RAZY LEPIEJ ŻEŚMY ŚIE POBAWILI RAZEM Z GOŚĆMI NIŻ PIERWSZEGO DNIA WARTO WZIĄĆ TEGO PANA ŻEBYŚMY WIEDZIELI TO NA PIERWSZY DZIEŃ BY GRAŁ U NAS WŁAŚNIE TEN WIENIO ALE CÓŻ A ZESPOŁU W OGÓLE BYŚMY NIE BRALI SZCZERZE NIE OPŁACA SIĘ ZESPOŁY TERAZ SĄ FIGĘ WARTE
Na górę

Postautor: antares » 4 gru 2015, o 14:04

antares - zespół weselny lublin
zapraszamy:
http://www.antares.lublin.pl/
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”