zespol czy dj? kogo polecacie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 27 wrz 2016, o 18:05

nie ważne czy zespół czy wodzirej. Najważniejsze żeby dobrze prowadzili imprezę. Najlepiej szukać z poleceń, ale często tak bywa, że są pozajmowani przynajmniej rok do przodu :/
Na górę

Postautor: maryska » 1 gru 2016, o 21:17

Dlatego dobrze szukać np dj/wodzireja, w Playdjs właśnie tak grają Panowie, potrafią bardzo dobrze poprowadzić całe wesele, żeby wszyscy rewelacyjnie się bawili.
Na górę

Postautor: muszyn89 » 6 gru 2016, o 17:34

Jak dla mnie DJ zwłaszcza na wesela
Na górę

Postautor: mark60 » 9 gru 2016, o 00:12

oczywiście, że dj, ja miałam zespół i śpiewali tragedia, o ile to można nazwać śpiewaniem..
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2016, o 09:54

Popieram DJ jak najbardziej byłam już na trzech weselach gdzie właśnie grał Dj i żadna różnica, ludzie nie zastanawiajcie się a po drugie mniejszy koszt zapłać za jednego a za cztery czy pięc osoby to różnica i głupotą ludzką jest postaw się i zastaw bo zespół to ma wygląd i co z tego :!: a czy lepiej zagra w cale nie czasem nawet gorzej odwalają manianę.
Na górę

Postautor: Bartak » 15 lut 2018, o 11:49

Polecam DJ i Wodzirej na Wesele - Impreza na 102
www.imprezana102.wordpress.com
Jak dla mnie rewelacja.
Podobno jeżdżą po całej Polsce. W trakcie imprezy otrzymaliśmy link do chmury - zrobili koło 300 zdjęć w cenie.
POLECAM
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 08:06

Jak najbardziej tylko DJ- Wodzirej, zespołu się nie opłaca
Na górę

Postautor: C-boola » 20 mar 2018, o 09:28

Masz kasę bierzesz zespół i bez zbędnego pitolenia, nie masz Kasy- żydzisz kasę to szukasz tańszego dja - gównianego zespołu proste.
Nic dodać więcej :)

jest Hajs jest zabawa nie ma hajsu jest na odpie dol
Na górę

Postautor: klo » 20 mar 2018, o 11:27

nie masz racji teraz w modzie są dj
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 07:26

dj jest modny w dyskotece, festynie "village event" i na 18tce , PO występie zespołu na festynie dj jako dyskoteka ciąg dalszy imprezy i to jest ok.
Wesele to klasyczna impreza z zespołem , unowocześnianie jej djami zabija ducha imprezy, młodym naje-banym gosciom to wszystko jedno byle grało ale starsi ludzie wolą jednak tańczyć jak kapela gra. Mówcie sobie i wmawiajcie ludziom wszystko jak ktoś ma głowę na karku i żeni się raz to zainwestuje w zespół. Pisanie postów przez lokalnych djów tylko ich ośmiesza chwaląc jak to dj lepszy od zespołu i odwrotnie. Pamiętajcie nic nie robi takiej reklamy i renomy jak opinie ludzi po imprezie, gracie czasem wesele to ludzie was znajdą, wynajmą, bez zbędnego pisania na forach Zespół VS deejay .
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 15:09

tak dj w dyskotece, a na weselu dj wodzirej, konferansjer, ale dla ludzi z klasą, a nie koniecznie prostaczków co oczywiście wolą lokalne fałszujące zespoły :-)
Na górę

Postautor: muzyk » 22 mar 2018, o 20:00

hej.
Ponawiam pytanie znacie jakieś fajne zespoły z Tomaszowa lub okolic którzy fajnie poprowadzą wesele :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 09:30

hej.
Ponawiam pytanie znacie jakieś fajne zespoły z Tomaszowa lub okolic którzy fajnie poprowadzą wesele :)
w tl i okolicach nie ma takich :-)
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2018, o 09:30

hej.
Ponawiam pytanie znacie jakieś fajne zespoły z Tomaszowa lub okolic którzy fajnie poprowadzą wesele :)
w tl i okolicach nie ma takich :-)
Człowieku szukaj DJ na ch...... ci zespół, różnicy żadnej. Fajne zespoły już dawno zajęte zostali byle jakie, ale jak masz brać byle co to już lepiej DJ Wodzirej nie mylmy dj z dyskoteką.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 23:56

Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”