zespol czy dj? kogo polecacie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 17 mar 2014, o 15:53

Polecam zespół
Na górę

Postautor: zgred » 18 mar 2014, o 11:49

Robiłem swoim dzieciom 2 wesela. Sam kiedyś trochę pogrywałem i chciałem na pierwszym zespół. Jednak młodzi się uparli na DJ-ja. Owszem, chłopak się starał, zagadywał do ludzi ale to nie to. Orginałów można posłuchać na dyskotece lub w radio. Dobry zespół zrobi weselny klimat, ma swoje wokale - nawet jeśli trochę pofałszują, to też ma swój urok. Posłuchajcie starych nagrań strażackich orkiestr dętych - trąby nie stroją, ale jest w tym klimat. Najlepiej jeśli zespół sam robi podkłady lub gra (tylko takich jest u nas niewiele). Wtedy ma niepowtarzalne swoje brzmienie, czego żadem DJ nie osiągnie na orginałach. Trzeba więcej zapłacić, ale zyskują na tym goście, zabawa i ogólnie całą imprezę che się pamiętać.
Ale róbta co chceta.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2014, o 15:40

zgred pisze:Robiłem swoim dzieciom 2 wesela. Sam kiedyś trochę pogrywałem i chciałem na pierwszym zespół. Jednak młodzi się uparli na DJ-ja. Owszem, chłopak się starał, zagadywał do ludzi ale to nie to. Orginałów można posłuchać na dyskotece lub w radio. Dobry zespół zrobi weselny klimat, ma swoje wokale - nawet jeśli trochę pofałszują, to też ma swój urok. Posłuchajcie starych nagrań strażackich orkiestr dętych - trąby nie stroją, ale jest w tym klimat. Najlepiej jeśli zespół sam robi podkłady lub gra (tylko takich jest u nas niewiele). Wtedy ma niepowtarzalne swoje brzmienie, czego żadem DJ nie osiągnie na orginałach. Trzeba więcej zapłacić, ale zyskują na tym goście, zabawa i ogólnie całą imprezę che się pamiętać.
Ale róbta co chceta.

A gówno prawda nie te czasy a jak zle zagrają to też chce się pamiętać dobry DJ-wodzirej i też super wesele nie przesadzajmy z zespołami.
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2014, o 17:51

Ty dj 8) zagraj no mi sokoły za stołami dla gości albo marsza u pani młodej i nie pier....ol. Nie masz brania i nawalasz na zespoły a sam z laptopa walisz i udajesz że gałami kręcisz 8)
jak nie czujesz klimatu z zespołem na weselu to zamiast do kościoła limuzyną to furmanką jedź albo rowerem, a zamiast obiadu to gościom CHIPSY cebulowe zaserwuj i wode ze strumyka albo piwko zamiast wódki - toć to nowocześnie - a najlepiej wogóle nie rób wesela bo jaka baba cie zechce :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2014, o 20:57

a DJ Lechu wyświetla dla wszystkich gości na dużym ekranie teksty piosenek m.in Sokoły itp :D daje gościom mikrofony i wszyscy goście śpiewają równo i wszystkie zwrotki, to dopiero zabawa :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2014, o 09:13

Gość pisze:a DJ Lechu wyświetla dla wszystkich gości na dużym ekranie teksty piosenek m.in Sokoły itp :D daje gościom mikrofony i wszyscy goście śpiewają równo i wszystkie zwrotki, to dopiero zabawa :D

Żebyś ty to umiał bo i to trzeba wiedzieć jak zrobić a ty czym się pochwalisz niczym bo gówno umiesz jedynie się śmiać z innych takich mądrych jak ty to nie brakuje.
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2014, o 10:36

NUR pisze:no oki to podaj jeszcze kilka linków do stronek dobrych dj z Tomaszowa lub. okolic


www.DjMarcin.pl
603-061-700


POLECAMY SERDECZNIE.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ani i Radek Tomaszów , luty 2014 r.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2014, o 09:51

DJ- Wodzirej ,,Wienio''693514003 polecam grał u mnie na weselu było zajefajnie.
http://weseletomaszowlub.toplista.pl/sz ... djwienio23
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2014, o 08:54

Gość pisze:DJ- Wodzirej ,,Wienio''693514003 polecam grał u mnie na weselu było zajefajnie.
http://weseletomaszowlub.toplista.pl/sz ... djwienio23

no i gdzie ta strona panie wienio?
Na górę

Postautor: Ania » 6 maja 2014, o 11:04

U nas na poprawinach grał dj Leszek: https://www.planujemywesele.pl/29833-karaokedj
jesteśmy mega zadowoleni z jakości oprawy muzycznej, super oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy z górnej półki, zabawa w karaoke zintegrowała i mega rozbawiła wszystkich gości i starszych i młodych, a szczególnie nas nowożeńców \ :D . Z całego serca polecamy tego DJ i pozdrawiamy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2014, o 17:42

Ania pisze:U nas na poprawinach grał dj Leszek: https://www.planujemywesele.pl/29833-karaokedj
jesteśmy mega zadowoleni z jakości oprawy muzycznej, super oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy z górnej półki, zabawa w karaoke zintegrowała i mega rozbawiła wszystkich gości i starszych i młodych, a szczególnie nas nowożeńców \ :D . Z całego serca polecamy tego DJ i pozdrawiamy.

Znowu samo zachwalanie wezcie juz przestancie kto ma kogo wziąść to wezmie tu nie trzeba sobie samemu reklam robić tak wszystko super sranie w banie jeszcze nie było takiego dj i zespołu żeby było wszędzie super i idealnie to paranoja i przesada z ta wypowiedzią.
Na górę

Postautor: aaa » 12 maja 2016, o 09:15

Podłączam się do pytania. Szukam DJ na poprawiny, kogo możecie polecić? Od ostatniego postu minęły 2 lata więc może są jakieś nowe gwizdy sceny muzycznej? :)
Na górę

Postautor: Jola43 » 12 maja 2016, o 16:58

Ja ostatnio byłam na weselu kuzynki i był DJ. Zarówno wesele jak i poprawiny prowadził. Różne rzeczy ludzie lubią ale ten akurat mi się podobał, fajna muzyka, kulturalny, odpowiednie zabawy, goście byli bardzo zadowoleni. Wzięłam od niej numer wiec chyba aktualny, Zadzwoń zapytaj czy ma wolny termin Pan Kamil 508 576 766.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2016, o 11:52

Polecam tego 693514003
Na górę

Postautor: Deref » 23 maja 2016, o 09:01

Jeśli na Twoim weselu będzie więcej osób starszych to polecam zespół. Niestety musisz liczyć się z tym, że zespół jest dużo droższy.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”