zespol czy dj? kogo polecacie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: muzyk » 17 cze 2016, o 11:41

Te dj- daj namiary na siebie to ci oddam mase wesel że aż się pożygasz i może zakończysz to napierdalanie na zespoły bo widzę żeś sfrustrowany siedzeniem w domu ii swój brak zamówień zrzucasz na zespoły. Może weź się do roboty i popraw jakość swoich usług. Dobry zespół tak jak dobry dj ma pełny kalendarz i w zależności od preferencji pary młodej jeden i drugi ma swoje zalety. Życzę sukcesów.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2016, o 17:26

A ja sukam do na imprezę na 25 czerwca I szyscy mają zajęte, polecacie kogoś?
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2016, o 16:00

Gość pisze:A ja sukam do na imprezę na 25 czerwca I szyscy mają zajęte, polecacie kogoś?

magnetofon :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 20:02

muzyk pisze:Te dj- daj namiary na siebie to ci oddam mase wesel że aż się pożygasz i może zakończysz to napierdalanie na zespoły bo widzę żeś sfrustrowany siedzeniem w domu ii swój brak zamówień zrzucasz na zespoły. Może weź się do roboty i popraw jakość swoich usług. Dobry zespół tak jak dobry dj ma pełny kalendarz i w zależności od preferencji pary młodej jeden i drugi ma swoje zalety. Życzę sukcesów.

Tak tak masz kalendarz grania za kieliszek bimbru w Dupowie, Pańkowie i w rowie :-)
Na górę

Postautor: gogo » 25 cze 2016, o 00:38

Ach jak bym ci podał nazwę to by ci slipy przez dresy opadły do stóp. Ale myśl sobie swoje. Przecież wiesz najlepiej i tylko napierdalaj dalej na tych co grają bo tylko to potrafisz. Żal że takie obsrajtusy zajmują się bądź co bądź branżą wymagającą minimum kultury i dobrego smaku. I powiem ci że wolę zespół który wypije ale kulturę trzyma niż dja hama co nie pije. Jak to mówią kto nie pije ten podpier......la. I ty widać jesteś idealnym tego przykładem.
Na górę

Postautor: kenny9 » 26 cze 2016, o 13:21

Ludzie wyluzujcie . Każdy wróbel chwali swoje piórka :shock: Jak zamówisz " lipę " to nie miej pretensji do garbatego , że ma proste dzieci !
Na górę

Postautor: ania8519 » 5 lip 2016, o 09:23

ja miałam dj carlo na swoim weselu i muszę przyznać, że przede wszystkim goście byli zadowoleni. Fakt nie był w domu i zaczął grac dopiero po przekroczeniu progu sali. i wiele osób mówiło, że ma obawy co zabawy. Ale po wszystkim dostałam wiele pozytywnych komentarzy, że dobrze zdecydowaliśmy i że nie bylo widać różnicy. No a różnica cenowo to około tysiąca albo i więcej (no tutaj podaję różnicę od najtańszego zespołu jakiego znalazłam) no i obiady....bo przecież za 3-4 osobowy zespół płacimy jak za zwykłych gości a tutaj tylko jedna. No i to było u nas głównym atutem - oszczędność i dobra zabawa. i sie udało. Kolejni goście mówili zę sami wzieliby go na swoje wesela 8)
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2016, o 09:56

Tak tak. Już widzę jak para młoda po weselu poleca dja Carlo ha ha ha. Żenada chłopcze. A wódkę pił czy też była oszczędność i miał swoją? A może bimber ukraiński pod samochodem walił? Trzeba było mu lustro chociaż postawić bo zdziczeje z samotności. Żenująca reklama samego siebie. Jak już dj to tylko pex
Na górę

Postautor: qrokodyl » 21 lip 2016, o 11:19

ja osobiście bardziej polecam zespół na wesele Siedlce ale oczywiście jest to twój osobisty wybór :)
Na górę

Postautor: klara » 21 lip 2016, o 16:58

Mówiąc szczerze, jeżeli chodzi o wesela to ja jednak obstawiałabym bardziej zespół muzyczny niż dj'a.
Na górę

Postautor: Warka67 » 8 sie 2016, o 14:44

Co do zespołu muzycznego, to nie od dziś wiadomo, że zapotrzebowanie na dobre zespoły muzyczne jest. Chciałabym sobie w ten sposób dorobić z kilkoma moich znajomych. Czy sądzicie, że warto co nie co zamówić na http://sklep-muzyczny.com.pl/ czy lepiej szukać w sklepach stacjonarnych?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2016, o 10:17

Przy dobrym zespole czy przy dobrym Dj. bedzie zawsze udane wesele i nie ma znaczenia tu że to Dj a przy tym mniejsze koszty wynajecia, a ci co psioczą konkurencja z zespołu, tylko nie mówcie że to nie prawda mi nie wmówicie, u mnie grał Dj i jakoś było zajebiście wiec jaki problem, co że nie zagra tego co trzeba a właśnie zagra i to więcej i wszystko. Dziesięć razy sie pytacie zespól czy Dj nudne to już i bez sensu niech każdy bierze kogo chce i nie paplajcie dziwaki. Wypowiadają się osoby które nie były na weselu z Dj. A może tak by negatywne opinie o zespołach nie tylko zachwalanie ich bo na pewno coś by się znalazło tylko nikt nic nie mówi :P
Na górę

Postautor: olek7 » 10 sie 2016, o 08:58

Tylko rytm z rogóźna " muza na żywo " - full playback , imprezę wcześniej odsłuchujesz z płyty , dostajesz gwarancję na satysfakcję he he :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2016, o 10:53

Gość pisze:Przy dobrym zespole czy przy dobrym Dj. bedzie zawsze udane wesele i nie ma znaczenia tu że to Dj a przy tym mniejsze koszty wynajecia, a ci co psioczą konkurencja z zespołu, tylko nie mówcie że to nie prawda mi nie wmówicie, u mnie grał Dj i jakoś było zajebiście wiec jaki problem, co że nie zagra tego co trzeba a właśnie zagra i to więcej i wszystko. Dziesięć razy sie pytacie zespól czy Dj nudne to już i bez sensu niech każdy bierze kogo chce i nie paplajcie dziwaki. Wypowiadają się osoby które nie były na weselu z Dj. A może tak by negatywne opinie o zespołach nie tylko zachwalanie ich bo na pewno coś by się znalazło tylko nikt nic nie mówi :P

Dobrze gadasz trzeba samemu być i zobaczyć i wyrobić sobie własną opinię. Mieszkałem kilka lat koło Poznania i tam już od wielu lat graja na weselach DJ, u nas to dopiero wchodzi i ludzie nie mają przekonania.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2016, o 14:41

olek7 pisze:Tylko rytm z rogóźna " muza na żywo " - full playback , imprezę wcześniej odsłuchujesz z płyty , dostajesz gwarancję na satysfakcję he he :roll:

Z playbacka to wolę sobie komputer podłączyć pod duże kolumny i i też muza na żywo i to samo, co to za zespół jak nie gra a puszcza muzykę udając że gra i wy za to płacićie dużą kasę naiwniaki. To na to wygląda że nie opłaca się brać zespołu tylko Dj-a.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”