Polecacie zespół Focus na wesele ?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: makellos » 30 kwie 2011, o 20:47

Poszukuje informacji na temat tego zespołu , ponieważ słyszałam o nim różne opinie ale chcę się dowiedzieć czegoś więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2011, o 14:27

po co glupie opinie wiadomo ze chora konkutecja bedzie odradzała, sami bedą sie podpisywać ze super,a ty bedziesz miał metlik w głowie,najlepiej samemu być na ich imprezie i posłuchać lub zobaczyć jakis materiał,a nie słuchąc osob przypadkowych,ja sie na nich nie nabrałem wolałbym na tym samym poziomie brawo lub inwazje za trzykrotnie nizszą cene
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2011, o 09:00

ok tylko gdzie i kiedy można ich posłuchać? Podajcie jakieś namiary
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2011, o 09:19

podobno już nie graja się rozpadli
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2011, o 21:40

jak to się rozpadli? A ja miałem w planie wziąć ich na wesele
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2011, o 22:47

może ktoś przeją ich nazwę i zagra ci focus w innym składzie tak jak Yago nazwa została a gra ktoś inny i straszna lipa się zrobiła słuchać się nie chce Pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2011, o 15:35

zespol FOCUS wcale sie nie rozpadł i gra dalej bylem ostatnio na weselu gdzie grali w tym samym skladzie i bylo super!!!! a co chodzi zespoly to nie porównujcie jch do brawo czy inwazji bo to kompletna klapa......... bo focus ma doswiadczenie wieloletnie a inwazia to modziaki bez doswiadczenia
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2011, o 16:46

tez byłem na weselu z zespołem fokus,nic tam nie byłob widać doświadczenia,wrecz przeciwnie wyglądało to jak dj-e pierwszy raz na imprezie
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2011, o 16:44

po pierwsze to konkurencja pisze nie wiadomo co na tym forum rożne opinie na rożne zespoly. po drugie to FOCUS nie gra w tym rejonie polski, bo co mi wiadomo to chlopaki z tomaszowa graja caly czas w woj. mazowieckim lub w podkarpackim i malopolskim ( zadzwon a przekonasz sie czy maja jakis wolny termin na ten rok)..... po trzecie jest jeszcze jeden zespol o tej samej nazwie z okolic tomaszowa ktory zwie sie ex-focus założycielem jest koleś ktory grał kiedys w focusie ktory wylecial prawdopodobnie za chlanie..... wiec uważajcie do ktorego focusa dzwonicie.......
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2011, o 11:11

Sa pijani zanim wesele na dobre sie zacznie a graja straszne łubu dubu... beznadzieja!
Na górę

Postautor: KaskaM » 24 sty 2016, o 21:20

Szukam opini na temat zespolu focus live?? prosze o szczerość jesli chodzi o wesele?
Na górę

Postautor: Aniaa » 25 sty 2016, o 15:33

Dajcie sobie spokój z zespołami na wesele, ja wzięłam DJ na dwa dni i wszyscy byli zadowoleni, a dużo taniej niż zespół i muzyka, prowadzenie, sprzęt super
Na górę

Postautor: kara321 » 21 sie 2018, o 09:49

Grali u nas i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. profesjonaliści za przystępną cenę. Ułożyli repertuar pod nasze gusta, a nasz utwór zagrali lepiej od pierwotnej wersji. Uwierzcie mi, można im powierzyć wesele.
Na górę

Postautor: roberus » 22 sie 2018, o 13:18

Witam,czy ktos miał zespół Focus live z Tomaszowa Lubelskiego na weselu w dniu 11.08.2018?
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”