Piwnice i Tomasz Żółtko

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Atest » 13 gru 2004, o 15:31

kreorgia pisze:chwalenie Pana nie jest kłamstwem. To sposób wyrazu w TO co się wierzy, tylko tyle.

Muszę przyznać rację. Nie można uznać za kłamstwo głoszenia czegoś, w co się wierzy. Co do Tomasza Żółtko wypowiadać się nie będę, bo nie słyszałem.
strzelczyk pisze:antyklerykalizm bez wulgaryzmów i oczernień nie jest z gruntu zły

Właśnie :)
Na górę

Postautor: kOvAl » 13 gru 2004, o 16:58

kreorgia pisze:Kovalu nie wnikam w Twoje problemy, ale antyklerykalne (łagodnie nazwane) nastawienie można wyczuć na kilometr, i nie chodzi tutaj tylko o to, ale myślę że to wyłącznie Twoja sprawa i tematu nie drążę. Chcę Ci jednak zwrócić uwagę, bo kłamstwa piszesz; Żółtko ze swoją muzyką wychodzi również poza mury kościołów, a chwalenie Pana nie jest kłamstwem. To sposób wyrazu w TO co się wierzy, tylko tyle.

co do mojej nerwicy to zostawię ją dla siebie, pozwolisz, Kaznodziejo

Nie zrozumieliśmy się :-D
Dopóki koncert gra zespół chrześcijański, wszystko jest cacy,jeśli na scenę wejdzie zespół łysych regałowców i śpiewają o krysznie, to bohater innego tematu z forum będzie pikietował. I chodzi mi o to,że dopóki śpiewanie o którymkolwiek bogu nie wychodzi poza kościół danego wyzwania to jest ok. Ale jeśli na festynie może zagrać Arka Noego, to dlaczego nie może zagrać zespół o innym poglądzie niż "chwalmy pana"?

Co do kłamstwa- chodziło mi o sprzeczności i wręcz głupoty wypisywane w Biblii, ale nie zagłębiajmy się w temat. Fakt- jeśli ktoś wierzy, w to co mówi (nawet jak to najgłupsza głupota jest)- to jest szczery. Czyli nie kłamie. Mój błąd.

Co do mojego antyklerykalizmu- nie jest on ukryty, mówię wprost.
Na górę

Postautor: Marcin Rechulicz » 10 sty 2005, o 01:33

Witam wszystkich
Tak sie sklada ze akurat mialem napisac innego posta ale zobaczylem ze rozmowa na temat koncertu wciaz trwa wiec postanowilem sie przylaczyc jako ze jestem glownym organizatowrem tego zamieszania. I chcialbym kilka rzeczy wyjasnic:
1. Po pierwsze przepraszam za naglosnienie podczas koncertu. Do tej pory mi glupio ale niestety ten kosciol jest naprawde olbrzymi i trudno jest go naglosinic.
2. Moze to zburzy troche mit Tomka Żółtko, ale on wcale w Tomaszowie nie zagrał darmowego koncertu, a to ze Wy nie placiliscie zadnych biletow to oznacza ze ktos inny pokryl cale koszty. Swoja droga nie ma sie co dziwic to jest jego praca.

A teraz kilka opinii.
1. Wcale nie uwazam Arki Noego za komerche.
2. Naprawde wierze w te nawrocenia a jezeli ktos nie wierzy to jego problem.
3. Mowienie ze w Bibli sa klamstwa zaklada po pierwsze bardzo dobra znajomosc jej a po drugie czytanie z kontekstem w ktorym byla pisana. Czy Kowal Ty ktory tak latwo krytykujesz spelniasz je? A co do kleru to moze lepiej popatrz na siebie - dlaczego nie popatrzysz na tych dobrych ksiezy: Pokrywka, Maciolek, Robert Strus, ks. Zycinski, Batruch (ks. grekokatolickiktory bedzie podczas Dni Dialogu), ks. Charkiewicz (ks. prawoslawny ktory bedzie podczas Dni Dialogu). Ich jest naprawde duzo.
Na górę

Postautor: kaznodzieja » 25 sty 2005, o 15:04

Chciałem przeprosić Kovala, ale niepotrzebnie się uniosłem bardzo mi sie podobał nie tyle co koncert co przesłanie Żółtka okazało się jednak że za darmo nie grał więc się pomyliłem Chciałem go bronić nie wyszło :) może masz racje może nie...
Na górę

Postautor: młoda » 28 sty 2005, o 12:59

A ja nie lubie ciągle patrzec na te same osoby w telewizji. Ostatnio to nawet jest coraz bardziej popularne wciąganie do branży swoich dzieci. Dowbor i syn, Markowski z córką, Cugowski z tymi dwoma potworami i nawet Kozidrak wcisneła córke do Arki Noego<-to a'props komercyjnego podejścia do artykułów religijnych>. Pomijam aktorów serialowych, którzy robią to samo. :( :( :(
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”