Voice of the rude boys generation

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Rude Boy » 31 sty 2005, o 12:11

Oi! pozdroweinia dla wszystkich ska fanów w Tomaszowie. Zorganizowanie dobrego koncertu to nie taki wielki problem, wystarczy tylko chcieć. Na dniach pogadam z tym i owym, i nie wykluczone że jeszcze w tym miesiącu uda mi sie ściągnąc do Tomaszowa "Leniwca"- melodyjny punk rock z puzonem i akordeonem. Apeluje o troche cierpliwości.

" rudeboy na jamajce, skinhead w londynie,duch roku 69 nigdy nie zginie..."
Na górę

Postautor: SkaBlondŁasica » 31 sty 2005, o 20:41

Oi zapewne warszawski przyjacielu W. Gadaj szybciej z Tym i Owym czyli ze mna bo mam ciekawe ciekawostki i 2 koncerty do nakrecenia... moze z DeSką też?

SkaBlondŁasica :)
Na górę

Postautor: Gość » 31 sty 2005, o 21:00

Własnie, własnie jeden z przedsawicieli zespołu Deska działaj działaj cos w tym kierunku zeby jakis koncercik zorganizować. Rozmawiaj z kim tam trzeba i niech cos z tego wyjdzie.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2005, o 16:24

Działam działaniem czały czas czasowy. Spodziewaj sie spodziewanego telefonu za chwil chwilkę.

Łoś Łasica S KAtaraktem
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2005, o 16:36

No i zadziałane... czekamy tylko na odpowiedzi od zespołów. Juz niedługo... wszystkiego dowiecie sie z plakatów i ze strony internetowej tomaszowa. Będzie szałowo :)

Bura Kreska Łoś Łasica...
Na górę

Postautor: Trol » 5 lut 2005, o 21:48

nawet przyjade na koncert :!: :!: :!:

dzialajcie :!:

pozdro rude boy i blondLasico!
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2005, o 22:47

oj poszalało by sie przy jakimś miłym Street punku albo Ska
Na górę

Postautor: niikt88 » 6 lut 2005, o 22:48

to byłem ja, jarząbek....tylko żem sie nie zalogował.....
Na górę

Postautor: Rudeboy » 24 lut 2005, o 20:57

DeSka is back!- wirtualne pozdrowienia dla all ska fans aus Tomaschau from Warschau. KOchani, rozmawiałem niedawno z Leniwcem- chłopcy moga przyjechać- trzeba się jeno dogadać co do cen&reszty szczegółów- znają temat, i czekają na sygnał- wszystkow rękach Weezela- niestyety zmartwic muszę tych którzy sposobili sie na warszawską DeSkę-kapela nie za bardzo może ruszyć się ostatnimi czasy dalej niz poza Warszawe i okolice. leader DeSki na codzień pracuje w oOpolu i dojeżdza tylko na niedzielne próby i koncerty, dochodza do tego również i inne przyczyny na które ni czas teraz i miejsce. Wobec tego zrodził sie u mnie w głowie szatański pomysł, czemu by nie stworzyc u nas w miescie własnego ska-bandu, nie trzeba do tego wirtuozerii a dobre chęci to już bardzo dużo- kto czuje ska i chciałby je grać niechaj odpowie- stay rude rudeboys&rudegirls-do usłyszenia wkrótce...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”