Odchodza z Tomasovii!!!!

Sport w regionie.

Postautor: DrEmInEm » 1 gru 2003, o 13:13

w tomasovii szykuje sie rewolucja kadrowa. klub zrezygnowal z uslug artura wasacza i satanislawa aniola{kwestie wychowawcze:)}, klub maja rowniez opuscic lukaczynski i monstko, czyli "zaciag przemyski", zostanie prawie na pewno iwanicki, a kto przyjdzie - tego nie wie nikt.
Jakby ktos nie wiedzial, to tylak juz jest po rozmowach i zostaje w tomaszowie!!!! moze cos z niego bedzie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2003, o 17:03

Tez słyszłem,że podziękowali S.Aniołowi szkoda bo nieżle sie zapowiadał.Ale o odejsciu A.Wąsacza nie słyszałem w sparingu z Lubyczą chyba grał podobnie jak Montsko i Lukaczyński.Też nie słyszałem aby był ktoś nowy jak tylko ktoś będzie znał jakieś nazwiska dajcie znać,z drużyn III ligowych bardzo wzmocniony będzie chyba Motor Lublin bo rozmawia z R.Różanskim zawodnikiem Który wczesniej grał w Swicie i w Lęcznej a ostatnio w Podlasiu B.P,oraz z Pawłem Zajączkowskim który ma na koncie gre w I lidze w kszo,czytałem tez,że na sparing z Siarką miał przyjechac P.Wasilewski ciekawe co z tego wyszło,myślałem,że"Ruski" wróci do Tomasovii,ale nie zanosi się na to.Ciekawe czy Tomasovie będzie stać na jakieś głośniejsze transfery.
Na górę


Wróć do „Sport”