Lodówka Bosch

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Malgo61 » 14 mar 2018, o 12:22

Sprzedam lodówkę Bosch kgv_3104 stan dobry technicznie bez zarzutów tel 510708089 cena 150zl
Na górę

Postautor: silka » 21 sie 2018, o 14:49

Osobiście nie kupiłabym używanej lodówki, bo taka moim zdaniem pobiera za dużo prądu.. to jest totalnie bez sensu używanie. Mój wybór padł na Candy, która jest energooszczędna i nawet ma zainstalowane ledowe żarówki, co pozwala utrzymać jeszcze dłuższą świeżość żywności.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 20:30

zamontuj jeszcze lampę owadobójczą jeszcze dłużej zachowasz świeżość
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 20:41

Osobiście nie kupiłabym używanej lodówki, bo taka moim zdaniem pobiera za dużo prądu.. to jest totalnie bez sensu używanie. Mój wybór padł na Candy, która jest energooszczędna i nawet ma zainstalowane ledowe żarówki, co pozwala utrzymać jeszcze dłuższą świeżość żywności.
a czy Pani nieużywana , czy lekko przechodzona albo mocno ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 19:50

Osobiście nie kupiłabym używanej lodówki, bo taka moim zdaniem pobiera za dużo prądu.. to jest totalnie bez sensu używanie. Mój wybór padł na Candy, która jest energooszczędna i nawet ma zainstalowane ledowe żarówki, co pozwala utrzymać jeszcze dłuższą świeżość żywności.
Jaki sens pisać te bzdury? Nie jest pani zainteresowana to proszę swoją opinię zachować dla siebie. W temacie nie było pytania na, które udzieliła pani odpowiedzi?????
Na górę

Postautor: adelajda » 7 wrz 2018, o 16:12

Bosch robi świetne rzeczy, nie wiem o co wam chodzi. To sprzęt, który faktycznie jest godny polecenia. Za nowe trzeba zapłacić krocie. Jeżeli chodzi o AGD, to ostatnio kupiłam zamrażarkę do gospodarstwa, właśnie marki Bosch, tutaj: https://codokuchni.pl/zamrazarka/. Jedna z lepszych marek, jeżeli chodzi właśnie o sprzęt do kuchni ;)
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”