Szukam pracy

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Praca11 » 16 kwie 2019, o 18:46

Witam,
szukam pilnie pracy w Tomaszowie Lubelskim! Pracowałam w sklepie odzieżowym oraz w biurze. Proszę o pomoc jeśli o czymś słyszałeś/słyszałaś.
Kontakt pracaq21@gmail.com
Na górę

Postautor: Julia29 » 22 kwie 2019, o 22:41

Cześć! Szukam pracy, jak dotąd bezskutecznie. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie szukać pracy? Może jest jakaś strona, na przykład, gdzie jest wiele ofert pracy?
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2019, o 23:16

Cześć! Szukam pracy, jak dotąd bezskutecznie. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie szukać pracy? Może jest jakaś strona, na przykład, gdzie jest wiele ofert pracy?
Dawaj dawaj relkamę czekamy. hahahahahahahahah
Na górę

Postautor: Julia29 » 23 kwie 2019, o 01:17

Cześć! Szukam pracy, jak dotąd bezskutecznie. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie szukać pracy? Może jest jakaś strona, na przykład, gdzie jest wiele ofert pracy?
Dawaj dawaj relkamę czekamy. hahahahahahahahah
Nie rozumiem dlaczego taka reakcja? Czy trudno powiedzieć? W końcu proszę tylko, abyś zasugerował, na której stronie można szukać pracy. Nie proszę mnie o podanie linku do strony (możesz po prostu nazwać na przykład, aby znaleźć go po imieniu). A jeśli chciałabym coś reklamować, prawdopodobnie umieściłabym link w swoim poście, prawda?
Na górę

Postautor: TomekTu » 30 kwie 2019, o 22:54

Ostatnio znalazłem pracę w jobsora, czyli tutaj https://pl.jobsora.com jest wiele ofert pracy, a dużym plusem jest to, że możesz subskrybować powiadomienia o nowych ofertach pracy.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”