"Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije..."

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

"Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije..."

Postautor: Gość » 9 mar 2018, o 08:33

Ukraiński generał i były minister obrony Ołeksandr Kuźmuk zagroził w wywiadzie telewizyjnym, że odpowiedzią na penalizację banderyzmu i kłamstwa wołyńskiego w ustawie o IPN, może być zbrojny bunt ukraińskich imigrantów zamieszkałych w Polsce. – Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije


http://newsweb.pl/2018/02/08/ukraincy-c ... uzbrojeni/


Obrazek


"Niezbyt zawoalowana pogróżka pod adresem Polaków ze strony szefa Związku Ukraińców, hojnie finansowanego. z naszych kieszeni." :roll: :roll:

Re: "Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije..."

Postautor: Gość » 9 mar 2018, o 08:39

Co więcej, nowy właściciel miał umieścić w kamienicy grupę ukraińskich robotników, którzy grozili pozostałym mieszkańcom Poznańskiej 14. - Byli bardzo uciążliwi (robotnicy - przyp. red.). Był to okres, gdy w kinach grano film "Wołyń". Gdy zwróciłem im uwagę, to powiedzieli, ze mogą nam zrobić "Wołyń" – zeznał Migros.


https://wawalove.wp.pl/wstrzasajace-zez ... 595307649a

Re: "Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije..."

Postautor: Gość » 9 mar 2018, o 08:45

Ubiję, jak na Wołyniu. Głupie Polaki, pozap… am – tak Nazari K. miał grozić ochroniarzom z klubu, którzy nie chcieli wpuścić go do środka. Krzyczał, że jest „żołnierzem i banderowcem”.

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/u ... 12684.html


Granatniki dla piątego ukrainskiego frontu? :shock:


Zabezpieczono w sumie sześć wyrzutni granatnika RPG-18 i jedną wyrzutnię granatnika RPG-22. Ten rodzaj broni opracowano w Związku Radzieckim w latach 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku.


http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018 ... a-granicy/

Re: "Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije..."

Postautor: Gość » 9 mar 2018, o 09:03

Napastnicy powyrywali lusterka, wyłamali drzwi, niszczyli karoserię i usiłowali rozbijać szyby. Poturbowano również Polaków znajdujących się w samochodzie. Wynocha do Polski. Zrobimy wam powstanie i będziemy was wyżynać – krzyczała Vira D., jedna z oskarżonych. W aktach sprawy jest mowa również o innych okrzykach. Wśród nich było m.in. nawoływanie do „mordowania Lachów”.

https://lublin.onet.pl/zrobimy-wam-pows ... -na/gv8h26


Wcześniej nowy szef MSZ zadeklarował też że jego rząd będzie nadal angażował się na rzecz „suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy” oraz „będzie wspierać europejskie aspiracje Ukrainy”. Taka jest linia polityczna PiS wobec Ukrainy bez względu na kolejne akty wrogości ze strony tego państwa. Jakie to są „europejskie aspiracje” w sytuacji, gdy kraj ten stał się Somalią Europy, rajem dla oligarchów i hochsztaplerów, a także wyjątkowym w skali globu miejsce renesansu ideologii faszystowskiej – doprawdy trudno zgadnąć.

Najprawdopodobniej te „europejskie aspiracje” pomajdanowej Ukrainy sprowadzają się do oczekiwań pod adresem Polski tworzenia dla Ukraińców nowych miejsc pracy i wspierania finansowego ukraińskiej oligarchii w zamian za obłędną gloryfikację OUN-UPA i oficjalną negację zbrodni banderowskich na narodzie polskim.


https://konserwatyzm.pl/pietka-oblany-e ... -polityki/

Re: "Tak, piąty front ukraiński wszedł do Polski. I chwycą za kije..."

Postautor: Gość » 16 mar 2018, o 14:18

Za nic Mykoły nie chwytali jak im Krym odbierali. Heroje Sława to oni zawsze byli do cywilówWróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”