Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: khfd » 22 lut 2019, o 00:02

na basen jak na basen , ale na lotnisko w tomaszowie, to na pewno pójdą pieniądze z budżetu gminy telatyn, i to duże idę o zakład. poprzednicy nie chcieli dawać pieniędzy do powiatu,to się im zarzucało, że się z nimi źle współpracuje,a teraz bez problemu "many" popłyną do tomaszówka. O to nam chodziło???
Na górę

Postautor: jyds » 22 lut 2019, o 00:08

zazdrość resztkę rozumu odbiera, że Nowosiółki mają swoją stronę internetową i wzorowego sołtysa
Na górę

Postautor: Wiljam » 22 lut 2019, o 06:41

Co za ciemnogród to pisze czemu ludziom mieszasz jaki masz w tym cel jakie lotnisko londowisko ratunkowe obyś nigdy nie był w potrzebie i tak właśnie mamy iść do przodu z kim a może to wzorowy tak pisze :!:
Na górę

Postautor: Demon » 22 lut 2019, o 06:52

A po co naszym dziecion baseny mogą jeździć do skansenowni po co służbom ratowniczym londowisko może w skansenowni są wozy drabiniaste to się wypozyczy do przewozu poszkodowanych ale postęp nie ma co :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 07:30

Także tego... pozdrawiamy Panów policjantów :lol:
Na górę

Postautor: Jozin » 22 lut 2019, o 07:49

A po co naszym dziecion baseny mogą jeździć do skansenowni po co służbom ratowniczym londowisko może w skansenowni są wozy drabiniaste to się wypozyczy do przewozu poszkodowanych ale postęp nie ma co :cry:
kolego albo kolezanko jestem po twojej stronie .. brawo MY
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 07:54

A po co naszym dziecion baseny mogą jeździć do skansenowni po co służbom ratowniczym londowisko może w skansenowni są wozy drabiniaste to się wypozyczy do przewozu poszkodowanych ale postęp nie ma co :cry:
kolego albo kolezanko jestem po twojej stronie .. brawo MY
M pozdrowił J... brawo Wy :lol: a jeszcze Arian brawo Ty
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 08:04

Prawda jest taka że tj. Demon, Wiljam etc. czyli Ci którzy mają z Nowosiółkami mają tyle wspolnego co Biedroń z kościołem... piszą najwięcej komentarzy i próbują poróżnić mieszkańców Nowosiółek swoim biadoleniem na tym forum... najgorsze jest to że normalni ludzie to czytają i się nakrecają... dodatkowo trzeba to tej grupy 3 osobników dodać całą grupę leśnych dziadków którzy nie wiem... nie mają nic lepszego do roboty tylko plotkowanie po domach... serio pozamykajcie się bo sami się tylko ośmieszacie, bo każdy już wie kim jesteście
Na górę

Postautor: Wiljam » 22 lut 2019, o 09:21

Bardziej jak ty namieszales w Nowosolkach już się nie da my tylko próbujemy żyć normalnie i iść z duchem czasu a wracając do plot to co robisz jeżdżąc od domu do domu hipokryzjia. Jeszcze jedno mnie interesuje treść a nie kto to napisał zabawę w kto to napisał zostawię tobie bo widzę że to cie jara to są właśnie ploty nie ważne co ważne kto śmiał mieć inne zdanie niż jaśnie panujący sołtys. Ps to jest moje zdanie i nikogo do niego nie nagabuje i nie mam z tym problemu że wiesz kto pisze prawdziwa cnota krytyki się nie boi nie widzę w tym nic śmiesznego :!:
Na górę

Postautor: Demon » 22 lut 2019, o 09:30

To mamy nowy podzal w Nowosiolkach normalni czytają a Ci co piszą to ............ :?: może celebryta dokonczy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 09:59

To mamy nowy podzal w Nowosiolkach normalni czytają a Ci co piszą to ............ :?: może celebryta dokonczy.
A kto jest tym celebrytą?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2019, o 16:26

To mamy nowy podzal w Nowosiolkach normalni czytają a Ci co piszą to ............ :?: może celebryta dokonczy.
Brakuję Ci odwagi chłopcze malinowy ?
Na górę

Postautor: Demon » 22 lut 2019, o 18:12

Chłopcy to u szewca gwoździe prostuja . BRAWO MY .
Na górę

Postautor: JanWlk » 22 lut 2019, o 22:08

Się trochę gorąco zrobiło uff :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”