ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 14:27

Wiadomość dla tego co się martwił źe panowie kandydaci nie mają kontrkandydata. Dziś zarejestrowała swoją kandydaturę na burmistrza p. PIETRASZ. pewnie juź wiecie że kobieta startuje oficjalnie. Brawo pani Olu!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
'To smutne że głupcy są tak pewni siebie a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości..."
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 14:28

Słyszałem że zgłoszono komitet Blondynki :P
Może faktycznie przestańcie o niej pisać jak prosiła?chcecie ja na burmistrza a co wy o niej wiecie?,,,
Że dobrze wygląda,.dobrze gotuje,,.i kasiasta????uu
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 14:45

Fajnie, odwaźna kobieta i zdeterminowana! Coś czuję źe teraz nie przejdzie w tym przypadku groźba zamykania szkół, stołówki i innych przez kandydatkę.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 14:47

Słyszałem że zgłoszono komitet Blondynki :P
Może faktycznie przestańcie o niej pisać jak prosiła?chcecie ja na burmistrza a co wy o niej wiecie?,,,
Że dobrze wygląda,.dobrze gotuje,,.i kasiasta????uu
Palant i idiota!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 14:59

Słyszałem że zgłoszono komitet Blondynki :P
Może faktycznie przestańcie o niej pisać jak prosiła?chcecie ja na burmistrza a co wy o niej wiecie?,,,
Że dobrze wygląda,.dobrze gotuje,,.i kasiasta????uu
[/

Stuknij się w ten zakuty lep! Który rolnik dzisiaj kasiasty?kupuje się ziemię na kredyty traktory na kredyty
Unia daje i Unia zabierze
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 15:10

A nasi myślący sprzedali trKtor z GZUKu to trzeba mieć popapraną głow3 i tępą radę
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 15:31

Nie wiem co chłopy widzą w tej blondynce :twisted:
Widzialam ją dzisiaj na laszczowie, biegła do bankomatu jakby się palilo;
faktycznie ubrana od głowy do butów w same firmowki:obcisłe dżinsy,obcisla czarna bluzeczka,a szczupla nie jest,czarne adidsski
;bez makijarzu,włosy nie zrobione,tak byle jak
Powiem wam jako kobieta;nic specjalnego :lol: :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 15:41

A te dalej siedzą za tymi roletami i monitoruja, ależ macie nudne życie
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 16:00

nie znam tej p.blondynki, ale to co ta wywloka napisała wyżej to chamstwo. Ty myślisz księżniczko z Łaszczowa że jak się wytapetujdsz i wyhybrydujesz to jesteś ósmy cud świata? Kobieta nie ma czasu, wpadła do bankomatu, to ma się przystrajać?bo ciebie spotka księżniczko?
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 16:05

Wywloke to sobie na wsi poszukaj :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 16:20

Drogie Panie- nie znam rzekomej blondynki ale z opisu spod bankomatu wydaje się zjawiskowa. Że nie szczupła? My mężczyźni lubimy jak kobieta ma krągłości, że niemalowana? Tym lepiej, nie przepadamy za kobietami z makijażem, rozwiany blond włosy? Zjawiskowa. Chciała pani zdyskredytowac blondynke a wyszło odwrotnie. Jest nas pięciu chłopa, pijemy teraz piwko po pracy i wszyscy mamy takie samo zdanie. Pozdrawiamy blondynkę 😉
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 16:26

Ja pier.....ja bym na jej miejscu się więcej nie pokazała na laszczowie :!: Zdajecie sobie sprawę co będzie czuła jak to przeczyta?
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 18:48

Wiadomość dla tego co się martwił źe panowie kandydaci nie mają kontrkandydata. Dziś zarejestrowała swoją kandydaturę na burmistrza p. PIETRASZ. pewnie juź wiecie że kobieta startuje oficjalnie. Brawo pani Olu!!
to żadna kandydatura, ani konkurenta
Przecież od dawna wiadomo, że Pani widzi się na najważniejszym stanowisku w gminie, bo jest najbardziej wykształcona i doświadczona
Chodziło o godnego przeciwnika, który byłby w stanie zagrozić obecnej władzy
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 19:03

No to szkoda źe nie startuje ten z za oliwkowych rolet, ten to prawdziwy strateg i dokształcony w kaźdej płaszczyźnie.
Na górę

Postautor: tak » 20 wrz 2018, o 19:11

Jk zwykle piszesz o blondynce potocznie aby odwrócić uwagę od tego jak się nie ma argumentów jeśli chodzi o to co może spowodować brak poparcia dla naszej ukochanej władzy z radnymi którzy nic nie robili dla społeczeństwa tylko myśleli o sobie zmiany w tym momencie muszą nastąpić i każdy ma prawo do zmiany której oczekuje
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”