ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:03

Komitet p. Aleksandry Pietrasz jeszcze nie rozpoczął kampanii informacyjnej, a rozgrzał resztę do czerwoności!!! To będzie piękny czas. Czas prawdy i planowania przyszłości gminy Łaszczów.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:07

Mylisz się, ten komitet w bardzo rzetelny sposób poinformował mieszkańców w jaki sposób zamierza działać. Z hukiem powstał z hukiem się rozpadnie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:16

Marzyliście żeby ta kobieta się do was przyłączyła, i tylko marzenia wam zostały. Jest samodzielna nie potrzebuje podsterownych emerytów i pochowanych ego-pociągaczy sznurków. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:18

Podobno najlepiej jest nie reagować a temat sam ucichnie, jednak w tym przypadku mam wrazenie, że im bardziej nie reaguję tym bardziej się nakręcacie. Domyślam sie, że to dla was jakaś forma zabawy, jednak dla mnie nie jest przyjemnością ciągle o sobie czytać, ze wskazówkami dokładnymi jak wyglądam czy jakie mam auto. Zatem proszę już nie pierwszy o mnie nie jestem osobą publiczną, nigdzie nie kandyduję, więc nie mam pojęcia skąd taka wątpliwa popularność? Macie fajnych kandydatów na burmistrza, na radnych więc proszę skupcie się na tym, żeby wasze pisanie tutaj przyniosło jakiś pozytywny efekt. Dziękuję za te pozytywne komentarze, ale naprawdę proszę już nic nie pisać..
Nie jestem zwolenniczką prawnego rozwiązywania takich problemów, i nie chciałabym tego robić, myślę że mój przekaz zrozumiecie jasno i właściwie.
Blondynka
Brawo blondi :P my nie widzimy dobrego kandydata na burmistrza. Czy zgodzisz się kandydowac? Masz nasze poparcie, jesteś naszą jedyną i ostatnią nadzieją
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:21

Podobno najlepiej jest nie reagować a temat sam ucichnie, jednak w tym przypadku mam wrazenie, że im bardziej nie reaguję tym bardziej się nakręcacie. Domyślam sie, że to dla was jakaś forma zabawy, jednak dla mnie nie jest przyjemnością ciągle o sobie czytać, ze wskazówkami dokładnymi jak wyglądam czy jakie mam auto. Zatem proszę już nie pierwszy o mnie nie jestem osobą publiczną, nigdzie nie kandyduję, więc nie mam pojęcia skąd taka wątpliwa popularność? Macie fajnych kandydatów na burmistrza, na radnych więc proszę skupcie się na tym, żeby wasze pisanie tutaj przyniosło jakiś pozytywny efekt. Dziękuję za te pozytywne komentarze, ale naprawdę proszę już nic nie pisać..
Nie jestem zwolenniczką prawnego rozwiązywania takich problemów, i nie chciałabym tego robić, myślę że mój przekaz zrozumiecie jasno i właściwie.
Blondynka
Brawo blondi :P my nie widzimy dobrego kandydata na burmistrza. Czy zgodzisz się kandydowac? Masz nasze poparcie, jesteś naszą jedyną i ostatnią nadzieją
Jesteś jełop
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:28

Marzyliście żeby ta kobieta się do was przyłączyła, i tylko marzenia wam zostały. Jest samodzielna nie potrzebuje podsterownych emerytów i pochowanych ego-pociągaczy sznurków. :lol:
O i jaki szacunek do potencjalnych wyborców
Ośmieszajcie się dalej, bo bardziej już się nie da
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:54

Podobno najlepiej jest nie reagować a temat sam ucichnie, jednak w tym przypadku mam wrazenie, że im bardziej nie reaguję tym bardziej się nakręcacie. Domyślam sie, że to dla was jakaś forma zabawy, jednak dla mnie nie jest przyjemnością ciągle o sobie czytać, ze wskazówkami dokładnymi jak wyglądam czy jakie mam auto. Zatem proszę już nie pierwszy o mnie nie jestem osobą publiczną, nigdzie nie kandyduję, więc nie mam pojęcia skąd taka wątpliwa popularność? Macie fajnych kandydatów na burmistrza, na radnych więc proszę skupcie się na tym, żeby wasze pisanie tutaj przyniosło jakiś pozytywny efekt. Dziękuję za te pozytywne komentarze, ale naprawdę proszę już nic nie pisać..
Nie jestem zwolenniczką prawnego rozwiązywania takich problemów, i nie chciałabym tego robić, myślę że mój przekaz zrozumiecie jasno i właściwie.
Blondynka
Brawo blondi :P my nie widzimy dobrego kandydata na burmistrza. Czy zgodzisz się kandydowac? Masz nasze poparcie, jesteś naszą jedyną i ostatnią nadzieją
Idź za ciosem i załóż komitet wyborczy BLONDYNKA DLA ŁASZCZOWA
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 10:32

Przeciez ona prosiła żeby i niej nie pisać !!!!! A wy tylko ciągle blondynka i blondynka!!!! Ona nie kandyduje. Pani Pietrasz też jest ładna fajna miła i co ważne!!!! Kandyduje na burmistrza!
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 10:35

Przeciez ona prosiła żeby i niej nie pisać !!!!! A wy tylko ciągle blondynka i blondynka!!!! Ona nie kandyduje. Pani Pietrasz też jest ładna fajna miła i co ważne!!!! Kandyduje na burmistrza!
O tak tłuściutka😂😂😂👍🏻już jest prawie wszystko. masa, agresja tylko rozumu brak....
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 12:07

Przeciez ona prosiła żeby i niej nie pisać !!!!! A wy tylko ciągle blondynka i blondynka!!!! Ona nie kandyduje. Pani Pietrasz też jest ładna fajna miła i co ważne!!!! Kandyduje na burmistrza!
O tak tłuściutka😂😂😂👍🏻już jest prawie wszystko. masa, agresja tylko rozumu brak....
Nie sądz wszystkich po sobie
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 12:34

Zastanawiam si3 z kim ten głupek prowadzi dialog? Idiotaby zrozumiał że to zwykłe zaczepki wcelu nawiązania do prowokacji... do gazu z takim aż si3 zasmoli
Na górę

Postautor: Glos » 19 wrz 2018, o 12:45

Dyskusja już sięgnęła dna. Zero jakiej kolwiek merytoryki, tylko przenośnie i oczernianie innych. Ja rozumiem, że wyborcy obecnej władzy posługują się cynizmem, agresja oraz nie potrafią obronić obecnego burmistrza, ale posuwanie się do obrażania przeciwnika wypowiadając się na temat jego wyglądu to już na prawdę żenada.

Rozumiem że przeciwnicy P. Pietrasz martwią się jej kompetencjami gdzie mają rację. Osobiście bardziej martwi mnie zachowanie obecnej władzy pełne pychy i prostactwa.

Być może P. Pietrasz nie jest na daną chwilę dobrym kandydatem, jednak z perspektywy listy zgłoszonych kandydatów chyba najrozsadniejszym. Tylko kretyn głosowałby na pozostałe osoby. Dlatego nie oceniam P. Pietrasz, z wielką chęcią przyjdę na jakieś spotkanie wyborcze które zorganizuje.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 13:19

Teraz smoleń zbira myśli co o blondynce wtrącić, a tak poważnie powyżej ktoś bardzo mądrze napisał, popieram
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 13:22

Proponuję przeczytać wątek od początku w celu upewnienia się kto wywołał tą gównoburzę i kto kogo zaczał obrażać i jak się zachowywał
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 13:30

Bo on mnie popchnął proszę pani...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”