Ktore drzewa z centrum miasta urzednicy z PiS zamierzaja wyciac ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 lut 2017, o 12:43

Ktore miejsca w TL zostana wygolone dzieki ustawie Szyszki ?

Jestem ciekawy jak daleko sie ludzie posuna ?


Moze drzewa kolo starego kosciola ? Jakies takie wielkie ...

A moze drzewka rosnace slicznie wzdloz ulicy Kosciuszki ?

A moze wszystko co ma pien wokol/obok zielonego rynku ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2017, o 12:46

Już wszystkie zostały wycięte.Nie widzisz,że Tomaszów to sam beton.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2017, o 14:08

Zostały usychające drzewa na Rynku, koło pomnika. Z zabetonowanymi korzeniami nie mają szans na przetrwanie.
Na górę

Postautor: gosc01 » 22 lut 2017, o 09:37

Ja bym wycioł jeszcze wzystkie usychające lipy od ronda do ul. Piekarskiej. Tylko czekać jak dojdzie do jakiejś tragedii. Pani konserwator zabytków stwierdziła, że te lipy to zabytek i nie można ich przeciąć jak i też tym bardziej wyciąć. Ona sama to zabytek tylko, że jak dojdzie do wypadku to zapewne będzie odpowiadał zarząd drogi a konserwator umyje ręce jak to za zwyczaj bywa. Mieszkańcy bloków 2/5/7 domagali się przecięcia tych lip ale pani konserwator postawiła na swoim. Te lipy to tylko skupisko wron które też srają na przechodniów. W parku to wiedzieli jak zrobić czystkę a w centrum zrobili betonowe miasto a handlowiec to boże ratuj.
Na górę

Postautor: gosc01 » 22 lut 2017, o 09:37

Ja bym wycioł jeszcze wzystkie usychające lipy od ronda do ul. Piekarskiej. Tylko czekać jak dojdzie do jakiejś tragedii. Pani konserwator zabytków stwierdziła, że te lipy to zabytek i nie można ich przeciąć jak i też tym bardziej wyciąć. Ona sama to zabytek tylko, że jak dojdzie do wypadku to zapewne będzie odpowiadał zarząd drogi a konserwator umyje ręce jak to za zwyczaj bywa. Mieszkańcy bloków 2/5/7 domagali się przecięcia tych lip ale pani konserwator postawiła na swoim. Te lipy to tylko skupisko wron które też srają na przechodniów. W parku to wiedzieli jak zrobić czystkę a w centrum zrobili betonowe miasto a handlowiec to boże ratuj.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 16:27

Ja to bym wycinał krzywe i chore które rosną mniej niż 2 metry od jezdni!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 18:40

Tomaszow to chujo we miasto bo ma do dupy mieszkancow. Wszyscy tylko ciac po kolei i najlepiej w piec. Ale nikt nie powie gdzie beda sadzic i co i jak to upiekszy miasto. Mnie zbiera na wymioty jak patrze jak pisowcy rujnuja ostatnie przyczulki zieleni.

Gdzie pojsc na randke na tym zadupiu ? gdzie schronic sie w cieniu przed sloncem.co za debilom szkodzi kawalek drzewa przy ulicy ?

nie widzicie ludzie ze z zad upia awansujemy w czarna

DU PE gdzie nikt nie bedzie chcial mieszkac ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 18:51

Zacznij może od ortografii. Potem od kultury. Nie pasują mieszkańcy Tomaszowa to wyjedź. Po co się ty męczysz z nami a nas męczysz tym chamskim językiem.Anonimowość internetu dodaje odwagi? Taki jesteś bohater przy kompie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 21:00

Zacznij może od ortografii. Potem od kultury. Nie pasują mieszkańcy Tomaszowa to wyjedź. Po co się ty męczysz z nami a nas męczysz tym chamskim językiem.Anonimowość internetu dodaje odwagi? Taki jesteś bohater przy kompie?
No nie wiem jak to powiedzieć ale sam się nie przedstawiłeś łosiu a innych pouczasz o zasadach dobrej kultury.
Miasto Tomaszów Lubelski jak było dziurą tak jest. Nic się tutaj nie zmieniło i ten ktoś ma racje. Po jaką cholere wycinać każdy kawałek zieleni w tym i tak dupiastym zadupiu - nie wiem. Chyba tylko dla uciechy takich fraglesów z piła motorową jak ty.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2017, o 09:47

Jestem ciekawy jak daleko sie ludzie posuna ?
Moze drzewa kolo starego kosciola ? Jakies takie wielkie ...
A moze drzewka rosnace slicznie wzdloz ulicy Kosciuszki ?
A moze wszystko co ma pien wokol/obok zielonego rynku ?
Moja działka moja sprawa, Tobie nic do tego. Jak lubisz drzewa to na swojej nie wycinaj.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2017, o 14:56

Zrobił się szum o błahy temat. przecież wystarczy zobowiązać tych którzy wycinają stare drzewa do sadzenia nowych w ilości co najmniej 10 szt i po krzyku. Jest wiele drzew zagrażających bezpieczeństwu i lepiej jest je usunąć niż znicze póżniej palić
Na górę

Postautor: szakira » 23 lut 2017, o 19:40

jasne nie sadzili a wycinaja , robia patelnie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2017, o 21:16

Zrobił się szum o błahy temat. przecież wystarczy zobowiązać tych którzy wycinają stare drzewa do sadzenia nowych w ilości co najmniej 10 szt i po krzyku. Jest wiele drzew zagrażających bezpieczeństwu i lepiej jest je usunąć niż znicze póżniej palić
Może lepiej sadzić krzewy ozdobne,kwitnące.Bezpieczne,gdy dobrze prowadzone przez profesjonalnych ogrodników-ładne :roll:
Profesjonalna aranźacja zieleni miejskiej to wielka sztuka.Niedoceniana niestety.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2017, o 14:18

PIS=piła i siekiera.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2017, o 15:02

PIS=piła i siekiera.
PO=kasa i Piła
PO=kasa i siekiera
PO=piła, siekiera i KARA !!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”