Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: cccp » 20 wrz 2018, o 07:19



Sekretarz ,on znokautuje wszystkich😂
No myślę że ludzie w gminie poznali go już na tyle dobrze że poza rodziną i paroma przydupasami nikt na niego głosu nie odda. Wszyscy doskonale wiedzą co potrafi,jak chętny jest do pracy i co w życiu osiągnał a bycie gospodarzem gminy nie polega na uczestnictwie na ,,imprezach okolicznościowych,, Najwyższy czas na jakieś zmiany bo nasza gmina zostaje daleko w tyle,trzeba młodej krwi i ludzi którzy mają trochę zapału i chęci.
Brawo Brawo brawo !! Co za piękna przemowa młody Kandydacie na wójta , nie fajny sposób na kampanie, jak masz coś do kogoś to
mu powiedz to w twarz, tchórzu. większość tego pocisku idzie po kablu z twojego adresu. Jak ci nie wstyd do kościoła chodzić ludziom patrzec w twarz,
a dziś chyba macie jakieś zebranie w gminie, jesteś fałszywa menda. Jak taki ktoś ma być wójtem to uważaj żeby cie na KUPIE gnoju nie wywieźli, jak jedną taką w Chłopach. O ile czytałeś książkę bałwanie.. Orłem w szkole też nie byłeś, z czym do ludzi... zejdź na ziemię.
Mało ci kasy w starostwie w Zamościu, z powiatem masz tyle wspólnego co cie radnym wybrali , a poszedłeś na radnego tylko dla pieniędzy, bo sprawdziłem nic nie zrobiłeś dla GMINY o którą tak walczysz! Ty gamoniu!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 07:42

Szanowny kandydacie,trochę klasy,wiem ,że u pana z tym problem,nie nazywampana ,,gamoniem,,zrobię to bardziej subtelnie.Nie kandyduję,nie jestem radnym więc strzela pan na oślep {nie tylko tu :lol: } więc odczep się człowieku od kandydatów. Jeśli chodzi o wywiezienie na taczce jak we wspomnianej przez pana ksiązce którą w przeciwieństwie do pana czytałem to jest to bardzo realne po wyborach ale to pan może być pasażerem :P :P
Na górę

Postautor: cccp » 20 wrz 2018, o 08:28

Szanowny kandydacie,trochę klasy,wiem ,że u pana z tym problem,nie nazywampana ,,gamoniem,,zrobię to bardziej subtelnie.Nie kandyduję,nie jestem radnym więc strzela pan na oślep {nie tylko tu :lol: } więc odczep się człowieku od kandydatów. Jeśli chodzi o wywiezienie na taczce jak we wspomnianej przez pana ksiązce którą w przeciwieństwie do pana czytałem to jest to bardzo realne po wyborach ale to pan może być pasażerem :P :P
realne jest to że jesteś NIEUK bo nie umiesz przecinków stawiać! albo pisać na klawiaturze, jest to chyba za trudne.
Jestem obserwatorem, a nie jednym z kandydatów. Ale skoro ty nie jesteś również to jesteś pewnie z Obozu Kandydata.. bo widocznie za cienki jesteś
na rządzenie. Ale jak to mówi mądre przysłowie, "kto z kim przystaje, takim się staje" :D
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 10:50

Mnie wytykasz przecinki a sam z małej litery zaczynasz no cóż. Nerwowo się robi w obozie łowczego, epitety się sypią a to świadczy o braku argumentów!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 20:27

Ech ludzie, ludzie...jacy wy zabawni jesteście. Piszcie dalej to się pośmieje:)))
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2018, o 20:50

A Ty MŁODY wiedz że młodzież za Tobą stoi a reszta może co chce gadać jak innych metod nie znają.
Na górę

Postautor: cccp » 21 wrz 2018, o 07:29

Największym sukcesem tego postu jest to, że został przeczytany ponad 7000 razy, a to 2 x więcej jak gmina ma mieszkańców :D
Pomimo treści pisanych przez zazdrosnych Jaskiniowców i agentów komitetowych.
tyle w tym temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2018, o 07:40

No nie tyle w temacie bo musimy scharakteryzować kandydatów,nie wszyscy mają czas chodzić na spotkania przedwyborcze.
W tych wyborach powinniśmy się dobrze zastanowić na kogo głosować bo czas przerwać ten marazm i w końcu coś zmienić.
Na górę

Postautor: mmk » 21 wrz 2018, o 11:32

Wybierając wójta zapytaj":
1/ jakie wykształcenie posiada kandydat i czy ono jest adekwatne do pracy w administracji. Szkoda roku dla gminy aby ciągle się uczył podstaw prawa i zarządzania,
2/ czy jego zdrowie pozwoli na użeranie się z podatnikami i awanturującymi się osobnikami, może za dużo chorować lub złapie jakiegoś zawału lub z nerwów żyłka mu pęknie i wójtem będzie w zastępstwie sekretarz gminy,
3/ czy jego wygląd jest w miarę reprezentatywny i umie wypowiadać się publicznie ( w końcu będzie reprezentował na różnych forach nas).
4I co dotychczas zrobił dla społeczności a nie tylko dla siebie- " po czynach go poznacie a nie tylko po gadaniu". Może jego aktywność wzrosła tylko od lata 2018r,
5/ z jakiej rodziny pochodzi- wiele posiadamy z genów przodków, jaką ma opinie jego rodzina w środowisku ( może tam są same czarne owce) a tu pojawia się nagle aniołek.
6/ i co tam jeszcze podoba się Tobie.
A tak w ogóle co można zrobić w rolniczej "Dolinie biedy i rozpaczy" , która stoi na gazie, ropie i wodach termalnych- tylko brak dobrego wujka który wykona inwestycje ich wydobycia.
Na wybory trzeba iść bo tylko wtedy możecie narzekać na wybranego wójta. Jak nie idziesz na wybory to nie masz prawa mieć pretensji do wójta bo ty go nie wybierałeś.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2018, o 12:16

A Kaśka z GOK-u do powiatu startuje. Ha,ha - humor dnia :lol:
Ta Pani nadaję się tylko do du... kto ją tam wpisał ludzie! czy wy już całkiem rozumu nie macie. Kiedy w końcu skończy się to dziadostwo, patologia w tej gminie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2018, o 12:58

Wybierając wójta zapytaj":
1/ jakie wykształcenie posiada kandydat i czy ono jest adekwatne do pracy w administracji. Szkoda roku dla gminy aby ciągle się uczył podstaw prawa i zarządzania,
2/ czy jego zdrowie pozwoli na użeranie się z podatnikami i awanturującymi się osobnikami, może za dużo chorować lub złapie jakiegoś zawału lub z nerwów żyłka mu pęknie i wójtem będzie w zastępstwie sekretarz gminy,
3/ czy jego wygląd jest w miarę reprezentatywny i umie wypowiadać się publicznie ( w końcu będzie reprezentował na różnych forach nas).
4I co dotychczas zrobił dla społeczności a nie tylko dla siebie- " po czynach go poznacie a nie tylko po gadaniu". Może jego aktywność wzrosła tylko od lata 2018r,
5/ z jakiej rodziny pochodzi- wiele posiadamy z genów przodków, jaką ma opinie jego rodzina w środowisku ( może tam są same czarne owce) a tu pojawia się nagle aniołek.
6/ i co tam jeszcze podoba się Tobie.
A tak w ogóle co można zrobić w rolniczej "Dolinie biedy i rozpaczy" , która stoi na gazie, ropie i wodach termalnych- tylko brak dobrego wujka który wykona inwestycje ich wydobycia.
Na wybory trzeba iść bo tylko wtedy możecie narzekać na wybranego wójta. Jak nie idziesz na wybory to nie masz prawa mieć pretensji do wójta bo ty go nie wybierałeś.
ja to widzę tak:
1.wykształcenie: wieśniakiem z charakteru to i magister nie zastąpi, ale wolałbym by było wyższe.
2.zdrowie - każdy ma badania okresowe, od użerania są inni ludzie w gminie.
3.wygląd, to jest z dupy pytanie, liczy się chyba co sobą reprezentuje, a wygląd chyba normalna rzecz ze musi być schludnie, to oczywiste!
4.Młodzi nie zrobili nic, co by nie mówić gówno, a starszych nie wiem od czego zacząć
5.kolejne pytanie z dupy, bo liczy się to kim jest a nie skąd pochodzi, co za debil układał te pytania, masz kompleksy pleBsu? gorszy sort?
6. Po pierwsze złoża o których mówisz, być może są ale POLSKA nie posiada takowej technologii wydobycia, prędko nie będzie, a jedyne złoża z których możesz czerpać korzyści to bąki w twojej.. , Jest to region głównie rolniczy, jak chcesz wody termalne czy spa to jedź to Torunia..:D
Mącisz tylko jakieś durne pytania.
Brakuje jeszcze pytania:
ile ma krów? płaci KRUS? wierzący? kochający inaczej? ile ma na dzieci? ile ma żon? czy słońce świeci? jaki kolor tuszu ma niebieski długopis?

tak wyglądają twoje pytania:D
Na górę

Postautor: 14643566 » 23 wrz 2018, o 07:30

A jaki kolor ma tusz z wkładką czerwonawe.😂
Na górę

Postautor: Jarcz » 23 wrz 2018, o 22:47

Konieczna jest bezpośrednia konfrontacja wszystkich kandydatów na wójta. Może GOK zorganizowałby takie spotkanie, na którym kandydaci przedstawiliby swoją wizję rozwoju gminy. Samo krytykowanie obecnego wójta w czambuł nic nie daje. Takie spotkanie dałoby wyborcom możliwość wysłuchania poszczególnych kandydatów i zadania im pytań. Oddzielne spotkania z mieszkańcami poszczególnych wsi są mało użyteczne bo przecież niewielu mieszkańców jest zorientowanych w polityce gospodarczej. Nie sztuka tylko krytykować - trzeba mieć racjonalne kontrargumenty.
Na górę

Postautor: Jercz » 24 wrz 2018, o 18:50

Widzę że po wczorajszym ostatnim wpisie sądzę, że tylko kandydaci na objęcie stanowiska wójta piszą na siebie na tym forum.😵
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 13:45

A ja nie jestem kandydatem ale zaglądam tu raz na kilka dni i z niecierpliwością czekam na kolejną zażartą wymianę zdań.
No, piszcie coś bo nudno!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”