Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 18:47

No i?Przecież nie będzie łączył funkcji zastępcy wójta z członkiem rady powiatu.Wielka sensacja...
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 19:35

No i?Przecież nie będzie łączył funkcji zastępcy wójta z członkiem rady powiatu.Wielka sensacja...
Więc niech przyjmie manndat radnego , zrezugnuje a wyborcy wybiorą swojego przedstawiciela. O mandatach powinny decydować wybory a nie listy partyjne.
Na górę

Postautor: ddd » 25 lis 2018, o 19:42

Czyli jednak będzie etat vice... Jakoś inni wcześniej radzili sobie sami... Gmina chyba nie jest aż tak duża ...ale cóż nowy stołek był potrzebny nie ładnie Panie Wójcie przed wyborami mówił pan o oszczędnościach a tu od razu taki strzał .Domyślam sie ze za najniższą krajową nie będzie vice pracował . Od razu na początku ma Pan u mnie minusa choć oddałem na Pana głos .Ale widzę że nic sie ma to co Pan mówił wcześniej a co planuje Pan robić ! cóż szkoda.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 19:44

No i?Przecież nie będzie łączył funkcji zastępcy wójta z członkiem rady powiatu.Wielka sensacja...
Więc niech przyjmie manndat radnego , zrezugnuje a wyborcy wybiorą swojego przedstawiciela. O mandatach powinny decydować wybory a nie listy partyjne.
Wybrali przedstawiciela w postaci Tyrki,z kolei on mial prawo mianować swojego zastępce.Tak zrobił bo takie ma prawo.Nic w tym nadzwyczajnego,normalna zagrywka.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 19:57

Zmiana sekretarza była konieczna.Zostaawiajac to stanowisko z tym człowiekiem okłamałby ludzi.Zamiast sekretarza jest stanowisko zastępcy i tyle.Tulko ciekawe co z sekretarzem
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 19:57


Więc niech przyjmie manndat radnego , zrezugnuje a wyborcy wybiorą swojego przedstawiciela. O mandatach powinny decydować wybory a nie listy partyjne.
Wybrali przedstawiciela w postaci Tyrki,z kolei on mial prawo mianować swojego zastępce.Tak zrobił bo takie ma prawo.Nic w tym nadzwyczajnego,normalna zagrywka.
Tylko ze następny z listy będzie z Lubyczy albo Belżca a nie nasz
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 20:06


Wybrali przedstawiciela w postaci Tyrki,z kolei on mial prawo mianować swojego zastępce.Tak zrobił bo takie ma prawo.Nic w tym nadzwyczajnego,normalna zagrywka.
Tylko ze następny z listy będzie z Lubyczy albo Belżca a nie nasz
Jest jeszcze jeden radny powiatu,ten to skroi kupe kasy do gminy ,będzie ciągnął jak poprzednik 😁
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 21:05



Tylko ze następny z listy będzie z Lubyczy albo Belżca a nie nasz
Jest jeszcze jeden radny powiatu,ten to skroi kupe kasy do gminy ,będzie ciągnął jak poprzednik 😁
nie zapominaj że zmieniła się władza w powiecie i sejmiku. Kto inny będzie wydawał pieniądze
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 21:12

No to pisze właśnie o nim- delegacie pisu
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 22:19

W dniu 19 listopada 2018 roku odbyła się I Sesja Rady Powiatu VI kadencji. W sesji wzięło udział 19 radnych wybranych w wyborach 21 października br. Dwóch radnych Tomasz Machalski i Paweł Mroczkowski nie złożyło ślubowania i nie wzięło udziału w sesji. Przewodniczącym Rady Powiatu wybrany został Adam Piasecki, wiceprzewodniczącymi Teresa Semczyszyn i Wiesław Cielica. Starostą Tomaszowskim został wybrany Henryk Karwan, wicestarostą Jarosław Korzeń, a członkami zarządu zostali Katarzyna Gucz, Jacek Pawłucki i Jan Fila.
No i co w zwiazku z tym?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2018, o 22:27

Już pokwiczeli? Czy jeszcze coś?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2018, o 08:13

Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2018, o 08:20

Czyli jednak będzie etat vice... Jakoś inni wcześniej radzili sobie sami... Gmina chyba nie jest aż tak duża ...ale cóż nowy stołek był potrzebny nie ładnie Panie Wójcie przed wyborami mówił pan o oszczędnościach a tu od razu taki strzał .Domyślam sie ze za najniższą krajową nie będzie vice pracował . Od razu na początku ma Pan u mnie minusa choć oddałem na Pana głos .Ale widzę że nic sie ma to co Pan mówił wcześniej a co planuje Pan robić ! cóż szkoda.
Jak to! kolejny stołek przecież gminę na to nie stać, czyżby Tyrka nie wiedział sam co ma robić widocznie pobrał się z motyką na słońce, ot super wybraliście wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2018, o 09:17

Czyli jednak będzie etat vice... Jakoś inni wcześniej radzili sobie sami... Gmina chyba nie jest aż tak duża ...ale cóż nowy stołek był potrzebny nie ładnie Panie Wójcie przed wyborami mówił pan o oszczędnościach a tu od razu taki strzał .Domyślam sie ze za najniższą krajową nie będzie vice pracował . Od razu na początku ma Pan u mnie minusa choć oddałem na Pana głos .Ale widzę że nic sie ma to co Pan mówił wcześniej a co planuje Pan robić ! cóż szkoda.
Jak to! kolejny stołek przecież gminę na to nie stać, czyżby Tyrka nie wiedział sam co ma robić widocznie pobrał się z motyką na słońce, ot super wybraliście wójta.
Czy Ty człowieku jestem łomem?Masz wyraźnie wyżej napisane że nie ma stanowiska sekretarza tylko w zamian tego jest zastępca Wójta.Zaden nowy etat się nie tworzy.
Na górę

Postautor: miesz » 26 lis 2018, o 11:27

ale nowy człowiek tak
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”