Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 30 lis 2018, o 19:38

Setki osób zagłosowało na Ciebie Paweł M.!!!!
Ale do powiatu , żeby mieć swojego człowieka a nie na wice wójta!!! Kasa ci w głowie zwróciła??? Nieladnie!!
Na górę

Postautor: j23 » 30 lis 2018, o 19:40

Nie strasz ,a Pan Mroczkowski ilu wyborców Gminy Jarczów okłamał? i to jest w porządku?
Na górę

Postautor: zggg » 30 lis 2018, o 19:42

SEKRETARZ CHYBA NIKOMU NIE SZKODZIŁ , A PAN WOJT SWOJE PRYWATNE ANTYSYMPATIE CO DO NIEKTORYCH ZAŁATWIA TERAZ BEDAC GOSPODARZEM NASZEJ GMINY . SKORO LUDZIE CHCIELI ZMIANY PANA SEKRETARZA BO NIC NIE ROBI TO ZAMIENIL STRYJEK SIEKIERKE NA KIJEK BO PAN PAWEŁ NIEWIELE WIECEJ BEDZIE ROBIL PRACUJAC W BANKU CIAGLE BIEGAL PO JARCZOWIE MIESZAJAC OWIETRZE TERAZ ZMIENIL TYLKO LOKAL BEDZIE MIAL BLIZEJ DO CENTRUM JARCZOWA :lol: BRAWO!!! ZAWIODL LUDZI KTORZY NA NIEGO GLOSOWALI NIE LADNIE PANIE PAWLE :evil: A PROPO ZMIAN CZY LUDZIE CHCIELI TEZ ZMIANY RADCY PRAWNEGO W GMINIE ???
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2018, o 22:52

Zmiana radcy w naszej gminie to akurat jest strzał w dziesiątkę!! "Stary" radca to juz...mówiąc delikatnie "się wypalił :D
Paweł zawalił na całej linii i jestem pewny że jeszcze mu to ludzie dadzą odczuć.
Tyrka może jeszcze się wykaże. Będziemy mu patrzeć na ręce- to może mieć jak w banku.
P. Zawislak tez juz swoje zrobil ( czyli w sumie co...? Nie wiem...)
Na górę

Postautor: dfd » 2 gru 2018, o 20:54

12 lat nowy wójt czekał na władzę patrząc przez okno sklepu na obiekt westchnień to teraz się cieszy :lol: Powinien teraz przynajmniej na gregorianke w podziękowaniu niebiosom dać że były wójt odpuścił bo nie wiadomo jakby by było a tak to szczerze mówiąc nie miał z kim walczyć. Ale czekamy czekamy na nowe rządy zaczyna się nieciekawie z tymi vice ale poczekajmy....
he he dobre albo z buta do Częstochowy i to nie w sierpniu tylko teraz w mróz bo faktycznie farta miał
Na górę

Postautor: mieszk » 3 gru 2018, o 13:39

oglądałem ostatnią sesje, prowadzenie wartkie, po prostu żenada
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 14:51

oglądałem ostatnią sesje, prowadzenie wartkie, po prostu żenada
Trzeba było startować i prowadzić samemu :D Chyba że próbowałeś i ci się nie udało :roll:
Na górę

Postautor: Jarcz » 3 gru 2018, o 15:19

oglądałem ostatnią sesje, prowadzenie wartkie, po prostu żenada
Zamiast pusto komentować na forach przyjdź na sesję i wytknij błędy 😂 poczucie anonimowości (niektórzy mogą nie wiedzieć że tylko pozornej) daje niektórym bardzo dużo odwagi i pewności siebie.. (Nie) pozdrawiam
Na górę

Postautor: Grod » 3 gru 2018, o 17:04

Czy ja dobrze słyszałem, Pan wójt dodatek za wysługę (lata pracy) 0% !
Na górę

Postautor: Matka » 4 gru 2018, o 22:40

12 lat nowy wójt czekał na władzę patrząc przez okno sklepu na obiekt westchnień to teraz się cieszy :lol: Powinien teraz przynajmniej na gregorianke w podziękowaniu niebiosom dać że były wójt odpuścił bo nie wiadomo jakby by było a tak to szczerze mówiąc nie miał z kim walczyć. Ale czekamy czekamy na nowe rządy zaczyna się nieciekawie z tymi vice ale poczekajmy....
he he dobre albo z buta do Częstochowy i to nie w sierpniu tylko teraz w mróz bo faktycznie farta miał
Były wójt odpuścił, bo wyczuł, że nie ma szans na wygraną (chyba, że nie miałby kontrkandydata, albo byłby on bardzo słaby). Gdyby też startował w tych wyborach, to na pewno by nie wygrał, ludzie już go mieli dosyć (oprócz oczywiście wiernych współpracowników). Nie ma sensu mówić o farcie, zwłaszcza, że nowy wygrał sporą ilością głosów w I turze (nie mówiąc już o II). Dajcie se spokój, zobaczymy co nowy pokaże, wszak dopiero na stołku zasiadł,jeszvze nie zdążył się nim nacieszyć, a Wy już...
Na górę

Postautor: kokosz » 5 gru 2018, o 08:43

0% wysługi, toć to jego pierwsza praca!!! Brawo Jarczów!
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2018, o 09:29

Wygrał ,bo nie miał poważnego kontrkandydata w postaci Byłego Wójta i nie pisz że ludzie mieli Go już dość chyba to lekka przesada,bo dość dużo zrobił dla całej gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2018, o 11:08

A konkretnie to co?
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2018, o 12:44

Wygrał ,bo nie miał poważnego kontrkandydata w postaci Byłego Wójta i nie pisz że ludzie mieli Go już dość chyba to lekka przesada,bo dość dużo zrobił dla całej gminy.
Pewnie, że mieli go dość. Dużo zrobił! a możesz wymienić wszystko co zrobił?? , bo nie widać :P
Na górę

Postautor: hunter » 5 gru 2018, o 13:25

Ej Krowie Placki długo tak będziecie biadolić?

Dajcie chwilę nowym władzom, widać każdy z zamiłowania w IPN-ie pracuje jako wolontariusz...
Dajcie 100 dni, pół roku, rok do podsumowania...

Ciśniecie co chwilę jeden na drugiego jak dwa koty do tej samej kuwety.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”