Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: domestos » 4 paź 2018, o 07:30

!! DOMESTOS !! super bohater dla Jarczowa.

Pisanie że te same twarze itp. wypowiedzi są żenujące i widać że to wy jesteście te stare niezmienne cepy.
Sporo ludzi jest na granicy emerytury w przeciągu roku maksymalnie dwóch lat odejdą.
Zostaną rozpisane konkursy na NOWE stanowiska DLA NOWYCH ludzi "świeżych" i umytych:D jak to was zadowoli.

Tylko uwaga każdy kandydat na Wójta ma jakiś zespół, osoby niezwiązane z gminą myślicie że robią to za frajer? to się grubo mylicie
każdy liczy na ciepłą posadkę, czy to u MŁODEGO plagiatowca rządnego PINIĘDZY i Władzy, czy u starszego kandydata.

Ten sposób załatwiania spraw się nie zmieni, i niech nikt mi nie piszę że się mylę. Po prostu wiem jak się takie sprawy odbywają,
za darmo to nawet w gębę nie chcą bić. Prostym przykładem działania jest wybór w Tomaszowie na Dyrektora młodzieżowego członka jednej
z rządzących Partii, udzielał się, lizał cztery literki i ma ciepłą posadkę, to samo będzie u was...

Tylko pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona..:D
U starego to może sex afer nie będzie, ale u młodego... tego jeszcze w gminie nie było! Głosujcie na młodego będzie śmiesznie, będzie może
o was mówić cała Polska, albo chociaż Panorama Lubelska czy Rewizje:D

Postawcie KLOCKA, krzyżyk ( może lepiej człowiek księdza), albo fajke (V) przy wyborze na Wójta na Młodego, w prawdzie to nie będzie Wybór ale Wyrok dla gminy ale będzie chociaż Wesoło ;) Głosujcie !

pamiętajcie też jak już wygra o przypomnienie się że pociskaliście na innych w internecie, często bez podstawnie (w imię nienawiści) i powiedzcie
swojemu księciuniu -dzu, że od dziś tacy nie ma młody niech płaci składkę za wszystkich! :D:D:D:D

powodzenia w cyrku wyborczym , z Bogiem
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 10:15

No właśnie dlatego potrzebne są zmiany,te same twarze w komisjach te same w gminie, mamy okazję to zmienić bo będziemy nadal tkwić w tym maraźmie!!
Wiadome jest jedno, Zawiślakowi i Czopowi na zmianach nie zależy, bo po co? Przecież w gminie "sami swoi".
Tyrce też nie zależy aby stołka się dorwać, to samo zdziała co Wojnar czyli gówno bo nie jest lepszy od niego, zamół jeden.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 14:51

!! DOMESTOS !! super bohater dla Jarczowa.

Pisanie że te same twarze itp. wypowiedzi są żenujące i widać że to wy jesteście te stare niezmienne cepy.
Sporo ludzi jest na granicy emerytury w przeciągu roku maksymalnie dwóch lat odejdą.
Zostaną rozpisane konkursy na NOWE stanowiska DLA NOWYCH ludzi "świeżych" i umytych:D jak to was zadowoli.

Tylko uwaga każdy kandydat na Wójta ma jakiś zespół, osoby niezwiązane z gminą myślicie że robią to za frajer? to się grubo mylicie
każdy liczy na ciepłą posadkę, czy to u MŁODEGO plagiatowca rządnego PINIĘDZY i Władzy, czy u starszego kandydata.

Ten sposób załatwiania spraw się nie zmieni, i niech nikt mi nie piszę że się mylę. Po prostu wiem jak się takie sprawy odbywają,
za darmo to nawet w gębę nie chcą bić. Prostym przykładem działania jest wybór w Tomaszowie na Dyrektora młodzieżowego członka jednej
z rządzących Partii, udzielał się, lizał cztery literki i ma ciepłą posadkę, to samo będzie u was...

Tylko pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona..:D
U starego to może sex afer nie będzie, ale u młodego... tego jeszcze w gminie nie było! Głosujcie na młodego będzie śmiesznie, będzie może
o was mówić cała Polska, albo chociaż Panorama Lubelska czy Rewizje:D

Postawcie KLOCKA, krzyżyk ( może lepiej człowiek księdza), albo fajke (V) przy wyborze na Wójta na Młodego, w prawdzie to nie będzie Wybór ale Wyrok dla gminy ale będzie chociaż Wesoło ;) Głosujcie !

pamiętajcie też jak już wygra o przypomnienie się że pociskaliście na innych w internecie, często bez podstawnie (w imię nienawiści) i powiedzcie
swojemu księciuniu -dzu, że od dziś tacy nie ma młody niech płaci składkę za wszystkich! :D:D:D:D

powodzenia w cyrku wyborczym , z Bogiem
No w końcu coś na forum się dzieje:) najazd na jednego kandydata. A Ty się nie boisz że Ciebie ktoś po IP znajdzie?
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 18:00

!! DOMESTOS !! super bohater dla Jarczowa.

Pisanie że te same twarze itp. wypowiedzi są żenujące i widać że to wy jesteście te stare niezmienne cepy.
Sporo ludzi jest na granicy emerytury w przeciągu roku maksymalnie dwóch lat odejdą.
Zostaną rozpisane konkursy na NOWE stanowiska DLA NOWYCH ludzi "świeżych" i umytych:D jak to was zadowoli.

Tylko uwaga każdy kandydat na Wójta ma jakiś zespół, osoby niezwiązane z gminą myślicie że robią to za frajer? to się grubo mylicie
każdy liczy na ciepłą posadkę, czy to u MŁODEGO plagiatowca rządnego PINIĘDZY i Władzy, czy u starszego kandydata.

Ten sposób załatwiania spraw się nie zmieni, i niech nikt mi nie piszę że się mylę. Po prostu wiem jak się takie sprawy odbywają,
za darmo to nawet w gębę nie chcą bić. Prostym przykładem działania jest wybór w Tomaszowie na Dyrektora młodzieżowego członka jednej
z rządzących Partii, udzielał się, lizał cztery literki i ma ciepłą posadkę, to samo będzie u was...

Tylko pamiętajcie liczba miejsc jest ograniczona..:D
U starego to może sex afer nie będzie, ale u młodego... tego jeszcze w gminie nie było! Głosujcie na młodego będzie śmiesznie, będzie może
o was mówić cała Polska, albo chociaż Panorama Lubelska czy Rewizje:D

Postawcie KLOCKA, krzyżyk ( może lepiej człowiek księdza), albo fajke (V) przy wyborze na Wójta na Młodego, w prawdzie to nie będzie Wybór ale Wyrok dla gminy ale będzie chociaż Wesoło ;) Głosujcie !

pamiętajcie też jak już wygra o przypomnienie się że pociskaliście na innych w internecie, często bez podstawnie (w imię nienawiści) i powiedzcie
swojemu księciuniu -dzu, że od dziś tacy nie ma młody niech płaci składkę za wszystkich! :D:D:D:D

powodzenia w cyrku wyborczym , z Bogiem

A z którego ty obozu- tyrki, zawiślaka czy czopa? że tak nasuwasz na młodego?
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2018, o 18:27

Sądząc po tonie wypowiedzi to obóz Zawiślaka,Czopa nie ruszy bo może to być jedyna deska ratunku aby dotrwać przy korycie do emerytury a Tyrki nie traktuje poważnie.Nie wiem dlaczego Tyrka nie bierze się do roboty,ma potęcjał,może coś zrobić ale nie bardzo wierzy w swoje siły chyba.
Na górę

Postautor: DOMESTOS » 5 paź 2018, o 07:33

Szanowni czytelnicy tego wątku na forum

Oświadczam że nie jestem osobą związaną z żadnym z kandydatów, pocisk na najmłodszego kandydata wynika z tego że o NIM najwięcej mogę wygrzebać w internecie... Jak to młody bez internetu nie może żyć ,a jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Można sporo znaleźć informacji :)

Dla ludzi piszących tylko posty pod tym wątkiem na forum, może być to zbyt trudne ,a co gorsza zmusza do użycia głowy i myślenia..

Zainteresowanie tym tematem od początku przypadkowe, w nosie mam kto wygra, nikogo z was nie zmuszę do głosowania na daną osobę,

lubię kabarety, ten tu na forum jest całkiem niezły, atakujecie w popłochu pytaniami od kogo jestem?, a ja jestem sobie zwykłym obywatelem
który ma nietypowe hobby.

Chętnie poczytam jak się tutaj dalej pocicie, macie jeszcze 2 tygodnie do wyborów więc sporo listów miłosnych tutaj na pewno wypłynie,
poczytam. Podziwiam was macie w sobie tyle energii w pisaniu, szkoda że marnujecie ją na domysły, obelgi, zamiast zrobić coś pożytecznego,
weźcie się zbierzcie i umyjcie chociażby groby osób o które już nie ma kto zadbać.

z Bogiem
Na górę

Postautor: Matka » 5 paź 2018, o 10:28

Widzę, że zwolennicy starych porządków coraz bardziej boją się najmłodszego kandydata. W sumie słusznie, bo jak go znam, w końcu zacznie się coś w gminie dziać, ruszą projekty i różne dofinansowania (a nie jak do tej pory - gmina z chyba najmniejszym w powiecie wskaźnikiem załatwiania projektów, dotacji itp). Skończy się kolesiostwo, już nie będzie picia kawki do 12ej,a od 12ej zbierania się do domu. Wiadomo, że władza zmienia ludzi, w większości na gorsze. Ale regułą to nie jest, a ten młody może dużo dobrego zrobić. Jeśli nie, podziekuje mu się w następnych wyborach, trudno, będzie nauczka na przyszłość.
Jeszcze co do zatrudniania "swoich". Nie rozumiem tego powszechnego oburzenia. Chyba każdy wolałby otaczać się ludźmi, których zna i którym ufa, a nie obcymi dla niego lub takimi, którzy mu świnie podkładają. Jeśli tylko się nie przesadza (czyli na każdym stanowisku rodzina albo stwarzanie fikcyjne posady) to według mnie wszystko jest w porządku.
Na górę

Postautor: stroz » 5 paź 2018, o 12:30

Widzę, że zwolennicy starych porządków coraz bardziej boją się najmłodszego kandydata. W sumie słusznie, bo jak go znam, w końcu zacznie się coś w gminie dziać, ruszą projekty i różne dofinansowania (a nie jak do tej pory - gmina z chyba najmniejszym w powiecie wskaźnikiem załatwiania projektów, dotacji itp). Skończy się kolesiostwo, już nie będzie picia kawki do 12ej,a od 12ej zbierania się do domu. Wiadomo, że władza zmienia ludzi, w większości na gorsze. Ale regułą to nie jest, a ten młody może dużo dobrego zrobić. Jeśli nie, podziekuje mu się w następnych wyborach, trudno, będzie nauczka na przyszłość.
Jeszcze co do zatrudniania "swoich". Nie rozumiem tego powszechnego oburzenia. Chyba każdy wolałby otaczać się ludźmi, których zna i którym ufa, a nie obcymi dla niego lub takimi, którzy mu świnie podkładają. Jeśli tylko się nie przesadza (czyli na każdym stanowisku rodzina albo stwarzanie fikcyjne posady) to według mnie wszystko jest w porządku.
No właśnie, widać dobrą zmianę !! bądź tu fachowce z papierami, a i tak zatrudni się kolege, kuzyna po zawodówce albo po jakims licencjacie,konkurs ustawiony, a ludzie z konkretnym wykształceniem fachowcy obcy, dalej będą na bezrobotnym bo tak działa system, dobrze domestos napisał, KOLESIOSTWO, a ty Matka to kto jesteś dla Młodego? też liczysz na ciepłą posadkę widzę grafik już sobie rozpisałaś do i po 12 co będziesz robić, jakie stanowisko obejmiesz?
Kandydat jaki promuje ta osoba, ma już PLAN na zmiany.. :D szkoda że tych Projektów nie widać do tej pory z jego inicjatywy, myślę że nikt by mu nie zabraniał realizować takich przedsięwzięć do tej pory, nie zrobił nic dla Gminy, Pierdzielić to potrafi ale robić nie ma komu.. brawo Ty
Na górę

Postautor: matka » 5 paź 2018, o 16:20

To ja Matka Teresa nie wiedziałeś, a powinienes
Na górę

Postautor: Matka » 6 paź 2018, o 12:40

Widzę, że zwolennicy starych porządków coraz bardziej boją się najmłodszego kandydata. W sumie słusznie, bo jak go znam, w końcu zacznie się coś w gminie dziać, ruszą projekty i różne dofinansowania (a nie jak do tej pory - gmina z chyba najmniejszym w powiecie wskaźnikiem załatwiania projektów, dotacji itp). Skończy się kolesiostwo, już nie będzie picia kawki do 12ej,a od 12ej zbierania się do domu. Wiadomo, że władza zmienia ludzi, w większości na gorsze. Ale regułą to nie jest, a ten młody może dużo dobrego zrobić. Jeśli nie, podziekuje mu się w następnych wyborach, trudno, będzie nauczka na przyszłość.
Jeszcze co do zatrudniania "swoich". Nie rozumiem tego powszechnego oburzenia. Chyba każdy wolałby otaczać się ludźmi, których zna i którym ufa, a nie obcymi dla niego lub takimi, którzy mu świnie podkładają. Jeśli tylko się nie przesadza (czyli na każdym stanowisku rodzina albo stwarzanie fikcyjne posady) to według mnie wszystko jest w porządku.
No właśnie, widać dobrą zmianę !! bądź tu fachowce z papierami, a i tak zatrudni się kolege, kuzyna po zawodówce albo po jakims licencjacie,konkurs ustawiony, a ludzie z konkretnym wykształceniem fachowcy obcy, dalej będą na bezrobotnym bo tak działa system, dobrze domestos napisał, KOLESIOSTWO, a ty Matka to kto jesteś dla Młodego? też liczysz na ciepłą posadkę widzę grafik już sobie rozpisałaś do i po 12 co będziesz robić, jakie stanowisko obejmiesz?
Kandydat jaki promuje ta osoba, ma już PLAN na zmiany.. :D szkoda że tych Projektów nie widać do tej pory z jego inicjatywy, myślę że nikt by mu nie zabraniał realizować takich przedsięwzięć do tej pory, nie zrobił nic dla Gminy, Pierdzielić to potrafi ale robić nie ma komu.. brawo Ty
A jak, pewnie, że liczę i to nie na byle jaką :D
A tak na serio, żeby nie było, mieszkam zbyt daleko, by chcieć w Jarczowie pracować, ale że to moja rodzinna gmina, to się interesuję. Ja tak to właśnie widzę, przedstawiam swój punkt widzenia, Wy zrobicie jak będziecie chcieli. Wcale nie namawiam na Przemka (choc według mnie jest najlepszym z kandydatów), Tomek też może dużo dobrego zrobić, aby nikt z pozostałych, bo wtedy nic się w gminie nie zmieni. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2018, o 12:56



No właśnie, widać dobrą zmianę !! bądź tu fachowce z papierami, a i tak zatrudni się kolege, kuzyna po zawodówce albo po jakims licencjacie,konkurs ustawiony, a ludzie z konkretnym wykształceniem fachowcy obcy, dalej będą na bezrobotnym bo tak działa system, dobrze domestos napisał, KOLESIOSTWO, a ty Matka to kto jesteś dla Młodego? też liczysz na ciepłą posadkę widzę grafik już sobie rozpisałaś do i po 12 co będziesz robić, jakie stanowisko obejmiesz?
Kandydat jaki promuje ta osoba, ma już PLAN na zmiany.. :D szkoda że tych Projektów nie widać do tej pory z jego inicjatywy, myślę że nikt by mu nie zabraniał realizować takich przedsięwzięć do tej pory, nie zrobił nic dla Gminy, Pierdzielić to potrafi ale robić nie ma komu.. brawo Ty
A jak, pewnie, że liczę i to nie na byle jaką :D
A tak na serio, żeby nie było, mieszkam zbyt daleko, by chcieć w Jarczowie pracować, ale że to moja rodzinna gmina, to się interesuję. Ja tak to właśnie widzę, przedstawiam swój punkt widzenia, Wy zrobicie jak będziecie chcieli. Wcale nie namawiam na Przemka (choc według mnie jest najlepszym z kandydatów), Tomek też może dużo dobrego zrobić, aby nikt z pozostałych, bo wtedy nic się w gminie nie zmieni. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Głupie gadanie "interesuje się ale tu nie mieszkam ". Nie mieszkasz czyli ciebie to nie dotyczy nawet w jednym procencie.
Na górę

Postautor: kakadu » 6 paź 2018, o 15:38

to nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy, jak mieszkasz daleko to sobie mieszkaj sraty taty itp.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 07:16

Zajmij się sprawami tam gdzie mieszkasz.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 08:07

Ja też już nie mieszkam w tej gminie ale nadal łącza mnie z nią różne sprawy.Mieszkają tu moi znajomi rodzina..... i stąd moje zainteresowanie kto będzie gospodarzem. W gminie w której mieszkam podczas poprzednich wyborów postawiono na nowych ludzi,była czystka w administracji ale z perspektywy czasu okazuje się ,że wyszło to na dobre. Zniknęły stare układy,kolesiostwo,dużo zmieniło się na dobre,są nowe inwestycje,pozyskują jakieś środki z zewnątrz,jeśli trzeba coś załatwić to chętnie pomagają. Jeśli w Jarczowie nie postawicie na nowych ludzi nadal będzie ta sama stagnacja i narzekanie.
Zyczę przemyślanych wyborów bo reszta młodych ucieknie z gminy w poszukiwaniu lepszego życia.
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2018, o 15:53

Wiecie jak wola Pan do psa? Jak chce mu pokazać gdzie jego miejsce?

Do Budy!!

:-D tyle w waszym temacie..

Bo ten Pan ma Pana nad sobą...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”