Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 11:48


:P
Ona już :lol: cztery lata temu była spisiona :lol: :lol:
Aleś oblatany jak ........
Aleś ty naiwny jak........
Na górę

Postautor: Ziurek » 31 paź 2018, o 13:17

Co się tak martwcie następnej kadencji już nie będzie ponieważ PiS wprowadził iż każdy wójt może być tylko dwie kadencje
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 14:42

Co się tak martwcie następnej kadencji już nie będzie ponieważ PiS wprowadził iż każdy wójt może być tylko dwie kadencje
Ale to chyba obowiązuje od tej kadencji. Czyli dwie kadencje po 5 lat czeka Panią Gancarz.Ale łatwo nie będzie. PIS w powiecie, PIS w województwie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 14:48

Co się tak martwcie następnej kadencji już nie będzie ponieważ PiS wprowadził iż każdy wójt może być tylko dwie kadencje
Ale to chyba obowiązuje od tej kadencji. Czyli dwie kadencje po 5 lat czeka Panią Gancarz.Ale łatwo nie będzie. PIS w powiecie, PIS w województwie.
Jak to jest, że przed wyborami Panią Wójt popierali posłowie Cymański, Ziobro, Wójcik - wszyscy przecież ze zjednoczonej prawicy, a jednocześnie na wójta startował kandydat pod szyldem PiS? Czyżby jakieś tarcia w lepszej zmianie?
Czy 4 lata temu Pani Wójt nie była kandydatem popieranym przez PiS? Co się zmieniło?
Wreszcie jak to jest, że główny oponent Pani Wójt radny z Rogóźna, który swoją zabawę w politykę rozpoczynał jako zwolennik SLD, został radnym z ramienia PiS?
Co tu się dziej?
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 19:11

Poglądy i partie zmienia się w zależności od korzyści, ot i całe wyjaśnienie powyższej sytuacji.
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2018, o 20:16

Poglądy i partie zmienia się w zależności od korzyści, ot i całe wyjaśnienie powyższej sytuacji.
Popatrz, a ja stary naiwny, myślałem że chodzi o jakieś poglądy czy zasady, a tutaj tylko stołki, osobiste ambicje i kasa!
Na górę

Postautor: Gosto » 31 paź 2018, o 20:56

Pan radny z Rogoźna czyli pan Ryszard po SLD był w PO a teraz jest w PIS. Podobnie pan Babiarz był w platformie obywatelskiej a teraz jest najbardziej zajadłym czlonkiem PIS. Jak dojdzie PO do władzy to znowu się zapiszą do PO.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2018, o 11:44

Tylko wójta złego wybrali
Na górę

Postautor: Go sc » 1 lis 2018, o 17:03

Pan radny z Rogoźna czyli pan Ryszard po SLD był w PO a teraz jest w PIS. Podobnie pan Babiarz był w platformie obywatelskiej a teraz jest najbardziej zajadłym czlonkiem PIS. Jak dojdzie PO do władzy to znowu się zapiszą do PO.


Z tego wynika ze tacy ludzie tylko o stołkach myślą ,sa to tzw farbowane lisy.Gdzie jest uczciwość i sprawiedliwość i nie tylko????
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2018, o 13:50

Proszę mi powiedzieć o co chodzi z tymi protestami po wyborach?
Na górę

Postautor: kordon » 2 gru 2018, o 18:15

Mieszkający w mieście Tomaszów Lubelski pan W. Pitura pomówił zasiadających w komisjach wyborczych mieszkańców gminy, że mu głosy źle policzyli. Napluł nam mieszkańcom w twarz. Zero do kwadratu.
Na górę

Postautor: anna12 » 2 gru 2018, o 18:36

Słyszałam, że nasi mieszkańcy zasiadający w komisjach chcą złozyć przeciwko piturze pozew zbiorowy o zniesławienie. Ja popieram. W Sądzie pitura będzie musiał konkretnie wskazać, którzy mieszkańcy źle postępowali. Dla mnie ten jegomość reprezentuje poziom rynsztoka.
Na górę

Postautor: 123ww » 2 gru 2018, o 18:42

Skoro się odwołuje to stanowisko dyrektora mu nie odpowiada... Powinien zająć się szkołą, ale jak zwykle, nie ma czasu bo teraz pracuje nad nowym stowarzyszeniem Aktywni & Społecznie...
Na górę

Postautor: dekar » 2 gru 2018, o 19:00

Proponuję zebrać podpisy o odwołanie jegomoscia W. Pitury z funkcji dyrektora szkoły z uwagi na brak zainteresowania "kierowaną" jednostką i losem uczniów i nauczycieli. List z podpisami w tej sprawie wyślemy do ministerstwa edukacji narodowej. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem tak należy zrobić. Mnie już ten gość wnerwił.
Na górę

Postautor: Gość » 2 gru 2018, o 20:25

od września mówili,że będzie wójtem wiec był czas uwierzyć dlatego trudno teraz pogodzić się z rzeczywistością
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”