Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 cze 2018, o 22:28

Pani Marzena dobry wójt. Po co zmieniać?
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2018, o 23:10

bo wszystko co dobre a nie jest pomysłem PISu jest złe i trzeba zmienić
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2018, o 14:48

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Na górę

Postautor: pol » 11 cze 2018, o 21:47

łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu.....
to mówiłem ja Jarząbek.....
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2018, o 21:55

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Pietia . Ty carze I :P

powtarzasz się

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30

dobrze, że ty jedyny jesteś normalny w Tomaszowie :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2018, o 22:23

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Zejdz na ziemię nierobie :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 07:31

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Pietia . Ty carze I :P

powtarzasz się

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30



dobrze, że ty jedyny jesteś normalny w Tomaszowie :lol: :lol: :lol:
na burmistrza go
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 12:11

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Jedziesz gościu po bandzie :P

"Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum."

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30
Na górę

Postautor: riki » 12 cze 2018, o 17:49

:lol: :lol: :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 17:55

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Jedziesz gościu po bandzie :P

"Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum."

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30


jedyny normalny w Tomaszowie. na burmistrza go :lol: nie będzie lepiej ale weselej
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 19:20

Jak znam tomaszowską hołotę, zarówno z powiatu jak i miasta, znów wybiorą do rad samych debilów. tak jak zawsze mówię, tomaszowska rogacizna jest niereformowalna, władza robi z bydłem co chce. kocham to i śmieję się z tego. moje prorocze teksty całkowicie się wypełaniają. jakże są aktualne. ale ja to mam daleko w dupie. mi już tylko pozostało obserwować i śmiać się do rozpuku.
Pomyłuj Carze I
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2018, o 20:08

łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu.....
to mówiłem ja Jarząbek.....
no strzel sobie baranka. :P
Na górę

Postautor: balla » 13 cze 2018, o 12:07

Panowie i Panie dajcie spokój i wróćmy do tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2018, o 12:21

Panowie i Panie dajcie spokój i wróćmy do tematu.

A widzisz. Nie da się gdy wszyscy nie zaakceptują, że jedni mogą być zadowoleni z obecnej wójt a inni nie. Niby normalne a na tym forum niedopuszczalne :P
Na górę

Postautor: remi1 » 13 cze 2018, o 22:43

No właśnie Polska rzeczywistość
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”