Kukiz’15 szykuje się do wyborów samorządowych

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 17:30

ok,ale warto poznać ludzi z nazwiska.
Warto. Na pewno. W sumie skojarzyć z okręgiem trzeba i czy pasuje. Wybory wiekszościowe
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 17:39

No już mam. Wychodzi na to, że w moim okręgu Pan który startował 4 lata temu z listy Wyborców Ryszarda Sobczuka-Gospodarne Miasto. :roll: Zagłosuję bo nic do człowieka nie mam a Kukiz15 sprawia, że w ogole chce się uczestniczyć w wyborach ale szczerze mówiąc wolałbym kogoś młodszego bardziej kojarzącego się z Kukiz15
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 17:42

Kto pierwszy wystartuje z realnym,logicznym,spójnym,przemyślanym programem I POMYSŁEM NA MIASTO -ma szansę.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 22:21

To kiedy ujrzymy pierwsze plakaty?
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 23:19

Wyborów nie wygrywa się plakatami
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 00:09

ok,ale warto poznać ludzi z nazwiska.
Kukiz kandydatem Sobczukiem zaprzeczył idei... Koniec Kukiza w LTM szkoda bo to mógł być za jakiś czas pomysł. Pan Poseł niczego nie rozumie albo to co mu mówiłem nie chce przyjąć. Tak czy inaczej Kukiz i jego ludzie dali ciała... Będę głosowała za PiS.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 07:30

ok,ale warto poznać ludzi z nazwiska.
Kukiz kandydatem Sobczukiem zaprzeczył idei... Koniec Kukiza w LTM szkoda bo to mógł być za jakiś czas pomysł. Pan Poseł niczego nie rozumie albo to co mu mówiłem nie chce przyjąć. Tak czy inaczej Kukiz i jego ludzie dali ciała... Będę głosowała za PiS.
Jeśli wolisz zadłużanie miasta,brak rozwoju,wyprzedaż za psie pieniądze majątku miasta,układy partyjne etc,etc głosuj za PiS.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 08:37

Nad hotelem można było dyskutować. Trzeba było dużej kasy żeby to działało na dobrym poziomie. Ale przychodnia? :shock: Kura znosząca złote jajka zarzynana. Co niby by lekarze zrobili? Odeszli z tego miejsca do którego wszyscy są przyzwyczajeni? Miejsca z parkingiem. Trudno takie coś znaleźć w Tomaszowie. Od kiedy to koszty ogrzewania nie są doliczane do czynszu?Bo padał argument o kosztach ogrzewania.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 12:04

nad hotelem nie ma co dyskutować podobno teraz Żukowski ma budować jakiś socjal ile będzie kosztował? 10milionów może więcej nie można było w takim razie zaadaptować hotelu za 2-3 miliony zamiast sprzedawać za milion z hakiem? byłaby oszczędność kilka milionów? ale co mu tam co dla niego kilka milionów w tą czy tamtą stronę z własnej kieszeni nie wyciąga
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 12:08

nad hotelem nie ma co dyskutować podobno teraz Żukowski ma budować jakiś socjal ile będzie kosztował? 10milionów może więcej nie można było w takim razie zaadaptować hotelu za 2-3 miliony zamiast sprzedawać za milion z hakiem? byłaby oszczędność kilka milionów? ale co mu tam co dla niego kilka milionów w tą czy tamtą stronę z własnej kieszeni nie wyciąga
mieszkania socjalne w tym miejscu? skup sie na przychodni która powinna przynosic czysty zysk
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 12:12

Skupmy sie bardziej nad radnymi.Jeśli z burmistrzem nie ma szans to z radnymi już tak.A dużo zalezy od radnych tj.ich ilości i jakości.Skupmy sie wreszcie na na jakości.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 13:43

Skupmy się, żeby nie wybrać burmistrza, który będzie trwonił pieniądze i majątek miasta i żeby nie wybrać radnych, którzy nieświadomi rzeczy wszystko przyklepią.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 13:49

Jak to nieświadomych :shock: :shock: :shock: wybierajmy najlepszych.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 16:02

Wiem, że dla ciebie te fakty są bolesne, ale demagogią ich nie zmienisz. Żukowski jest tym, który prowadzi miasto do zapaści finansowej, a dowody są niezmienne:
Zadłużenie miasta na koniec kadencji burmistrza Łysiaka to 11.937.234zł
Zadłużenie miasta na koniec kadencji burmistrza Sobczuka to 12.597.132zł
Zadłużenie miasta na koniec kadencji burmistrza Żukowskiego to 14.807.865zł plus nowe przewidywane długi związane z budową basenu.
Proszę towarzystwa! Podane fakty należy uzupełnić o bardzo ważną rzecz. Mianowicie jaśnie panujący burmistrz Wojciech Żukowski był uprzejmy sprzedać hotel Laureat i budynek starej Policji łącznie za ok. 3mln. zł. polskich. Oznacza to, że długi miasta sięgnęły 18mln. złotych, tylko zakamuflowano je na chwilę nieodwracalną sprzedażą nieruchomości miejskich, nie wspomnę o wielu innych. Statek tonie, a Żukowski bawi się w wybory, chociażby nową zabawką, basenem za 32mln.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 17:29

Piszesz do nas jak do mołojców na Siczy :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”