Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Bolek45 » 15 gru 2018, o 15:57

Co za debile , podobno brunetki są mądrzejsze , elokwentne , oczytane itp co wy s tych blondynka h widzicie,???????
Taaaa dobrze powiedziane ... podobno są mądrzejsze!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 16:02

Roznice między blondynka a brunetka znam tylko ja :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 16:13

Zaraz Zawiadomie Wasze Żony jak się tu bawicie i co wygadujecie. Dadzą wam BLONDYNKI!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 17:20

Roznice między blondynka a brunetka znam tylko ja :panzielony:
A możesz coś wiecej , chętnie bym poznał te różnice ,
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 18:03

erotomani niewyżyci na Traktory!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 18:40

😂😂 chłopaki do wzięcia 😂 mają aspiracje 👍
Na górę

Postautor: Koals » 16 gru 2018, o 09:06

😂😂 chłopaki do wzięcia 😂 mają aspiracje 👍
Cóż im pozostało tyko mogą popatrzeć i pogadać i to anonimowo na forum , bo jakoby się żony dowiedziały hohoho .... Już by tak nie kozaczyli... Także cóż do urzędu sprawy załatwiać ...nie to że ładne kobietki to jeszcze miłe, uśmiechniete
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 13:16

Dofinansowanie na kulig- to brzmi dumnie.
Zacznijmy od tego do czego ten post? Czy ktoś o to pytał? Na co to komu?
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 13:26



Hahhaa dostał :lol: od kogo?
No i co się głupio smiejesz ?! Od gminy. Jak nic nie wiesz to się nie oddzywaj i nie kompromituj
Chłopcze malinowy jak nie wiesz to nie pisz bo wiesz... mówienie że ktoś wziął kasę, bez dowodów to uuuuu...jakby to rudy powiedział... oooo już dzwonię do płokułatuły
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 14:21

Poszedł sołtys nowosiolek do wójta. Poprosił o dofinansowanie na kulig. Dostał je. Poprosilmo dofinansowanie na rekonstrukcję wojny czy jakoś tam. Dostał je. Swoją drogą ktoś kto nie lubi tego sołtysa musi mieć niezły ból dupy ze przeciętnym ludziom żyje się coraz lepiej
Ło ło jaki mam ból du.,..że kulig gdzieś tam był ło ło im się lepiej żyje bo mieli kulig i coś tam jeszcze.
Na jakim ty świecie żyjesz? Kto komu kuligu zazdrości? Jak będę chciał to sobie zrobię a jak nie to pojedziemy do Dąbrowy Tomaszewskiej na super kulig. Ale póki co jadę do Spa Bukowina. Masz ten swój ból du....?
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 14:27

Poszedł sołtys nowosiolek do wójta. Poprosił o dofinansowanie na kulig. Dostał je. Poprosilmo dofinansowanie na rekonstrukcję wojny czy jakoś tam. Dostał je. Swoją drogą ktoś kto nie lubi tego sołtysa musi mieć niezły ból dupy ze przeciętnym ludziom żyje się coraz lepiej
Ło ło jaki mam ból du.,..że kulig gdzieś tam był ło ło im się lepiej żyje bo mieli kulig i coś tam jeszcze.
Na jakim ty świecie żyjesz? Kto komu kuligu zazdrości? Jak będę chciał to sobie zrobię a jak nie to pojedziemy do Dąbrowy Tomaszewskiej na super kulig. Ale póki co jadę do Spa Bukowina. Masz ten swój ból du....?
Oj jakiś Seba co nazywa się III chce nieudolnie wywołać tutaj gównoburze ale coś nie pykło
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 14:31

Poszedł sołtys nowosiolek do wójta. Poprosił o dofinansowanie na kulig. Dostał je. Poprosilmo dofinansowanie na rekonstrukcję wojny czy jakoś tam. Dostał je. Swoją drogą ktoś kto nie lubi tego sołtysa musi mieć niezły ból dupy ze przeciętnym ludziom żyje się coraz lepiej
Serio??? Na co to dofinansowanie? Na siano dla konia? Sorry, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi, bo przecież koń na siano czy owies chodzi?
Papierologi dużo żeby uzyskać takie dofinansowanie?
Sołtysa lubię ale tego postu nie rozumiem.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2018, o 14:34

Poszedł sołtys nowosiolek do wójta. Poprosił o dofinansowanie na kulig. Dostał je. Poprosilmo dofinansowanie na rekonstrukcję wojny czy jakoś tam. Dostał je. Swoją drogą ktoś kto nie lubi tego sołtysa musi mieć niezły ból dupy ze przeciętnym ludziom żyje się coraz lepiej
Serio??? Na co to dofinansowanie? Na siano dla konia? Sorry, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi, bo przecież koń na siano czy owies chodzi?
Papierologi dużo żeby uzyskać takie dofinansowanie?
Sołtysa lubię ale tego postu nie rozumiem.
Bo to jakiś z tych popierających wójta napisał, żeby po raz 1000 powrócił temat Sołtysa.... piszę pisze ale coś mu nie wychodzi... spotykają się po domach... radzą... myślą co tutaj zrobić... napise taki komentarz i od razu reszta komentuje
Na górę

Postautor: Wiljam » 16 gru 2018, o 22:32

A co niema ważniejszych rzeczy żeby dofinansować tylko kuligi rekonstrukcje i skanseny przecież zbliżają się wybory sołtysów to trzeba zaistnieć proste.Parcie na szkło jest silniejsze :lol:
Na górę

Postautor: Pieter88 » 16 gru 2018, o 22:57

Roznice między blondynka a brunetka znam tylko ja :panzielony:
Jutro mam załatwienie w urzędzie to gdzie te ładne panie ??? Pójdę zobacze. Konkretnej proszę
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”