Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: llll » 13 gru 2018, o 12:23

Gul skacze bogaczom pier... nawet nie chce mi sie wymieniac waszych kretactw. Zatrudnianie ludzi na czarno, grabież spoldzielni w zulicach, budynek szkoly w lykoszynie sprzedany za jedna dziesiata wartosci, pchanie swoich synkow i coreczek na urzedowe stanowiska przez tatusiow ktorzy maja znajomosci. Kij z tym ze nie mają kompetencji i inteligencji. Na widok łatwej kasy to aż bielejecie. A matek się dopier... co biorą 500. Za siebie się najpier weźcie
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 13:06

co za poziom ,,,chłopie jak im dam po 20 zł za godzinę w kalafiorze to ja pójdę z torbami ,, mało tego jak dam 13 to już pójdę,,, do kogo ta bajka że oni znają swoją wartość ,, jaka wartość ,, zarobić a jutro przepić? ,Nie będą u mnie dymac za 10,, to niech nie dymają ,, Ukraińcy chętnie porobią ,, a oni niech siedzą przed blokiem komunalnym piją i palą za pieniądze brane na dzieci,,, ale komu to tłumaczyć ,:-)😁 jak to nie nauczone robić i nic dzieciom nie da jak pójdą z domu,, człowiek pracuje ciężko całe życie żeby dzieci pouczyć, domu pokupic ,,, a tu nie trzeba nic i idzie taka w świat i powiela wzorce rodziców,,, aby zasiłek to jakiś od do się przeżyje,,
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 13:23

Jaka płaca, tacy pracownicy. Gdybyś nie płacił 4.50 za godzinę tylko płacić stawkę adekwatną do pracy to nie miałbyś problemu z pijaczkami. Zapłać po 20 zł to przyjdą normalni pracownicy i nie będziesz się musiał martwić że przepiją. Ale swoją drogą co Cię interesuje co on zrobi z kasą? Może sobie kupić nawet szczerbatą zebre i co z tego? A tak już całkiem poza tym jak nie dajesz rady sam zebrać jakiś plonów to po jakiego grzyba to uprawiasz? Zasiej marchewkę i sam ją wykopiesz? Ale nie... pierdolne sobie 10 h kalafiora i mi to Saszka zbierze. Sami Janusze widzę w tej gminie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 13:48

Włos się na głowie jeży jak to czytam. Wiesz ile przedsiębiorslca musi odprowadzić podatku różnych opłat, zusow itp. ale coś za coś. Taki szary pracownik nie pojedzie na wczasy, a mnie stać nawet dwa razy w roku na Dubaj.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 13:57

Włos się na głowie jeży jak to czytam. Wiesz ile przedsiębiorslca musi odprowadzić podatku różnych opłat, zusow itp. ale coś za coś. Taki szary pracownik nie pojedzie na wczasy, a mnie stać nawet dwa razy w roku na Dubaj.
Przeczytaj jeszcze raz bilet na PKS bo chyba Ci się Dubaj z Krasnobrodem pomylił :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Tuzina » 13 gru 2018, o 14:06

Ty z Dubaju tylko nie zapomnij na fejsbuka zdjęcia dodać niech somsiadom gul skoczy
ps.
a żona też ci przez fejsbuka życzenia urodzinowe składa?😂
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 14:12

:lol: :lol: I się wesoło zrobiło...baju baju somsiad poleciał do Dubaju....hihihi :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 14:16

:lol: :lol: I się wesoło zrobiło...baju baju somsiad poleciał do Dubaju....hihihi :lol: :lol:
Piepszony krezus finansowy :lol: jeździ pewnie bmw e60 3.0 w dieslu, lata do Dubaju... no wypisz wymaluj telatyński przedsiębiorca
Na górę

Postautor: lll » 13 gru 2018, o 14:42

Włos się na głowie jeży jak to czytam. Wiesz ile przedsiębiorslca musi odprowadzić podatku różnych opłat, zusow itp. ale coś za coś. Taki szary pracownik nie pojedzie na wczasy, a mnie stać nawet dwa razy w roku na Dubaj.
widocznie nie odprowadzasz wszystkich podatkow skoro stac cie na Dubaj dwa razy do roku. Ja na twoim miejscu nie chwalił bym sie takimi rzeczami. Fiskus jest wszedzie ;D
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 14:49

Włos się na głowie jeży jak to czytam. Wiesz ile przedsiębiorslca musi odprowadzić podatku różnych opłat, zusow itp. ale coś za coś. Taki szary pracownik nie pojedzie na wczasy, a mnie stać nawet dwa razy w roku na Dubaj.
widocznie nie odprowadzasz wszystkich podatkow skoro stac cie na Dubaj dwa razy do roku. Ja na twoim miejscu nie chwalił bym sie takimi rzeczami. Fiskus jest wszedzie ;D
A wyślesz mi kartkę z tego Dubaju? :lol: :lol: :lol: czyli już wiem o kim Pacześ opowiadał w Zaczynam rozumieć :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 15:22

No i wiadomo że jak go stać na Dubaj to ukradł...taka Polaków mentalność..no bo skąd wziął? Uczciwie się dorobił? Nie..jak my nie możemy a on może? Zgłosić do urzedu...nie będzie nam sąsiad w oczy Dunajem kłuł
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 15:27

Haha że co niby mam zgłaszać do urzędu? Że kupiłeś nową Dacie? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 15:40

Ty widział dubaj chyba na pocztówce!! Jak Ci firma z nawozami zasponsoruje to jedziesz ale to my rolnicy wszyscy za Twoje wczasy płacimy!!
Na górę

Postautor: lll » 13 gru 2018, o 15:41

No i wiadomo że jak go stać na Dubaj to ukradł...taka Polaków mentalność..no bo skąd wziął? Uczciwie się dorobił? Nie..jak my nie możemy a on może? Zgłosić do urzedu...nie będzie nam sąsiad w oczy Dunajem kłuł
dla mnie osobiscie to moze leciec nawet i na Marsa. A jak sie dorobil to juz jego sprawa. Kazdy ma swoje sumienie i kazdy przed Bogiem indywidualnie odpowie za swoje czyny
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2018, o 15:45

Lot do Dubaju to nie znaczy od razu ze ma hajsu jak lodu no za 4 patyki można tam polecieć i wrócic...czy to dużo? Nie noo to że ktoś ma auto za 50 koła to także o niczym nie świadczy. Ale to jest właśnie mentalność Polaka, że jak ma kilka tysięcy więcej od innych to myśli że jest Kulczykiem Telatyna :lol: miarą prawdziwego przedsiębiorcy jest zatrudnianie pracowników... więc jak u Ciebie pracuje 10 Saszek na czarno to proszę Cię nie nazywaj się przedsiębiorcą.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”