Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lll » 14 gru 2018, o 21:58

no żuliki proporczyki mi tu przy drodze zaczepiać,bo wujo będzie w poniedziałek popier.....lał do telatyna.szczególnie na zakręcie i koło niedoszłej przewodniczącej, co zaciekle walczyła o wysokie pobory dla wuja, wyciągając pieniądze z kieszeni rolników-podatników,a on jeszcze nic dobrego nie zrobił, więc za co TAAKIE wysokie ?
Jeszcze Ci te zuliki ryja obija. Mocny jesteś ale tylko w gębie. Proporczyki to sobie na pustym lbie postaw
Na górę

Postautor: npzz » 14 gru 2018, o 22:15

no żuliki proporczyki mi tu przy drodze zaczepiać,bo wujo będzie w poniedziałek popier.....lał do telatyna.szczególnie na zakręcie i koło niedoszłej przewodniczącej, co zaciekle walczyła o wysokie pobory dla wuja, wyciągając pieniądze z kieszeni rolników-podatników,a on jeszcze nic dobrego nie zrobił, więc za co TAAKIE wysokie ?
Ciekawe z czyjej kieszeni szły pobory dla p. wojt jak tak piszesz to chyba też z twojej tylko o wiele większe.Psy szczekają a karawana jedzie dalej......
Na górę

Postautor: Wiljam » 14 gru 2018, o 22:19

No lfy z Twojego podatku to na pewno by poboru opłacił o ile wogule płacisz i jeżeli nie byłeś na sesji to nie pisz bzdur bo ja sobie nie przypominam zacieklej walki o pobory .Jak wymagasz cudów po miesiącu pracy to ty pomyliłeś drzwi cuda są gdzie indziej.
Na górę

Postautor: Demon » 14 gru 2018, o 22:34

Witam nie irytujcie się tymi paszkwilami. To pomruk zombi minionej władzy oni byle co piszą a jak zabranie pożywki zjedzą się na wzajem :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2018, o 23:27

Koniec dziecinady sprawdzone adresy IP. teraz sobie pojeździmy po chałupach ..lizalyscie du....e ..
byłej....to polizecie teraz.... zobaczycie komu..
Na górę

Postautor: llll » 14 gru 2018, o 23:44

no żuliki proporczyki mi tu przy drodze zaczepiać,bo wujo będzie w poniedziałek popier.....lał do telatyna.szczególnie na zakręcie i koło niedoszłej przewodniczącej, co zaciekle walczyła o wysokie pobory dla wuja, wyciągając pieniądze z kieszeni rolników-podatników,a on jeszcze nic dobrego nie zrobił, więc za co TAAKIE wysokie ?
Narobiłes sobie bidy Michale czy jak Ci tam marcinku
Na górę

Postautor: Wiljam » 15 gru 2018, o 06:42

Dalej strachy na lachy faktycznie dziecinada.
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 07:38

Koniec dziecinady sprawdzone adresy IP. teraz sobie pojeździmy po chałupach ..lizalyscie du....e ..
byłej....to polizecie teraz.... zobaczycie komu..
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz... nie wuraxalem zgody na udostępnianie mojego IP kolego i możesz mmie cmoknoc soczyscie w pompę :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 08:29

Ty cwaniaczku z Żulic co tak straszysz pobiciem... co zmiana pod sklepem się skończyła i wziąłeś się za komentowanie? Ja nie muszę nikogo straszyć... nikogo bić... ale wystarczy że napiszę tutaj jeden komentarz i pół gminy musi od razu lecieć do kibla bo zwiwracze nie wytrzymują więc pozdrawiam z Ruchudupic.
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 08:47

Koniec dziecinady sprawdzone adresy IP. teraz sobie pojeździmy po chałupach ..lizalyscie du....e ..
byłej....to polizecie teraz.... zobaczycie komu..
Nie strasz nie strasz bo się zesrasz... nie wuraxalem zgody na udostępnianie mojego IP kolego i możesz mmie cmoknoc soczyscie w pompę :lol:
Chyba nie masz racji.Wiem że ta pani sołtys blondynka czy jak jej tam zrobiła porzadek z tymi co na nią pisali,to chyba ktoś jej te dane udostępnił?
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 08:50



Nie strasz nie strasz bo się zesrasz... nie wuraxalem zgody na udostępnianie mojego IP kolego i możesz mmie cmoknoc soczyscie w pompę :lol:
Chyba nie masz racji.Wiem że ta pani sołtys blondynka czy jak jej tam zrobiła porzadek z tymi co na nią pisali,to chyba ktoś jej te dane udostępnił?
Jakby tak każdy kogo tutaj obrazono poszedł na policję w celu ochrony swojego imienia to generalnie pół gminy teraz by się tłumaczylo na posterunku w Laszczowie więc luzujcie majty i zobaczcie na forum Łaszczowa jak tam się od jełopów wzywają i nikt nikogo policja nek straszy
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 08:58



Nie strasz nie strasz bo się zesrasz... nie wuraxalem zgody na udostępnianie mojego IP kolego i możesz mmie cmoknoc soczyscie w pompę :lol:
Chyba nie masz racji.Wiem że ta pani sołtys blondynka czy jak jej tam zrobiła porzadek z tymi co na nią pisali,to chyba ktoś jej te dane udostępnił?
Jak nie wiesz to nie pisz, .ona tylko tak straszyła., Bo ile można i kimś pisać., Jakiś zdewiant się czepił
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2018, o 09:08

Bo mężczyźn lubią blondynki :P
Na górę

Postautor: Wiljam » 15 gru 2018, o 09:22

Dajcie na luz widzicie że Gościu żyje w innym świecie jakieś kanabis albo jeszcze coś innego. Fantazje to on ma pół gminy się telepie nie wiem po jakim komentarzu .Uwaga na niebieskie smoki GOŚCIU :lol:
Na górę

Postautor: Wilkis » 15 gru 2018, o 09:29

Bo mężczyźn lubią blondynki :P
Tylko teraz babka boi się wyjść z domu a wy się dziwicie że na sesje nie przychodzi :?:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”