przerwany sen o potędze

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2018, o 07:38

PiS otrzymał żółtą kartkę :?:
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 22:44

Szczególnie w Tomaszowie, powiecie tomaszowskim, sejmiku lubelskim i w kolejnych 5 w których ma większość. A rządził tylko w jednym na 15.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 22:49

W Warszawie czerwoną.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 22:54

Dobre. Jakiś wieśmak na prowincjonalnym forum Warszawą się podnieca :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 08:04

Dobre. Jakiś wieśmak na prowincjonalnym forum Warszawą się podnieca :panzielony:
To ty buraku się nakręcasz nawet nie wiesz czym. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2018, o 08:11

Dobre. Jakiś wieśmak na prowincjonalnym forum Warszawą się podnieca :panzielony:
To ty buraku się nakręcasz nawet nie wiesz czym. :lol:

ja wiem. na tomaszowskim forum piszę o wygranej PIS w mieście, powiecie i województwo lubelskim w którym leży powiat tomaszowski. a ty wyskakujesz wieśmaku z Warszawą. :P jeszcze podaj linka do TVN z informacją , że na Jakiego glosowało większość warszawskich rolników :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 19:21

Przyjdzie taki czas,że PiS też kiedyś przegra wybory
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:05

Przyjdzie taki czas,że PiS też kiedyś przegra wybory
Pewnie tak, ale jeszcze nie teraz. Teraz PiS robi w mieście dobrą robotę.
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 20:38


To ty buraku się nakręcasz nawet nie wiesz czym. :lol:

ja wiem. na tomaszowskim forum piszę o wygranej PIS w mieście, powiecie i województwo lubelskim w którym leży powiat tomaszowski. a ty wyskakujesz wieśmaku z Warszawą. :P jeszcze podaj linka do TVN z informacją , że na Jakiego glosowało większość warszawskich rolników :lol:
Buraku nawet nie wiesz ile były prezydent Warszawy ma gruntu ornego i le dopłat z ARiMR bierze :oops:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”