Tomaszowski ciemny ludzie - PiS znowu zrobił cię w konia. Płaczcie i płaćcie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 18:22



Ceny ropy naftowej spadły o ponad 40 procent w ciągu ostatnich ośmiu tygodni do poziomu 50 USD, czyli do poziomu z października 2017 r. Ale wtedy diesel kosztował 4,20 zł, a dziś 5,35. Brawo rządy PiS!
No to skoro za bieżącą cenę paliwa odpowiada bezpośrednio PiS, to faktycznie brawo PiS, bo ogólnie paliwo jest tańsze niż za PO. Dobrze, że już nie rządzą, bo jak to Tusk powiedział - "teraz to i po 7zł może być", więc pewnie by było.
No to jedziemy: Masz tu ceny na koniec 2015 r. czyli na koniec rządów PO/PSL:
"Średnia cena litra benzyny bezołowiowej 95 wyniosła w tym tygodniu 4,79 zł i była o trzy grosze wyższa niż tydzień wcześniej – informuje BM Reflex. Olej napędowy podrożał średnio o 4 grosze na litrze, osiągając cenę 4,71 zł/l. https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/ ... 53506.html

Średnie ceny detaliczne paliw w Polsce
Aktualizacja 28.11. 2018.
Pb 98 - 5,31
Pb 95 -4,99
ON - 5,27 !!!!
LPG - 2,49
https://www.e-petrol.pl/notowania/rynek ... acje-paliw

Czy teraz widzisz jaki z ciebie ogłupiony, otumaniony niedouczony, niedoinformowany i zmanipulowany pisodurneń????; :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2018, o 20:08

Forumowy, dajesz siebie robić jak dziecko. Doczytaj sobie w jakich okolicznościach padły słowa Tuska "teraz paliwo może być i po 7zł" i będziesz wiedział skąd ta cena na koniec ich rządów. Tutaj masz o dieslu po 6zł, tego pewnie już nie pamiętasz, bo masz strasznie ograniczoną pamięć i pewnie nie masz samochodu.

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-droz ... nId,429768

I co? Może w końcu przeprosisz.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2018, o 15:06

"wspaniała" wystawa znaczków pocztowych w bibliotece miejskiej. drogi do niepodległości wskazuje nam znany czyżby już członek pisu izydor wiśniewski brawo pis i firmujący swą osobą poseł tomasz zieliński (może już nie pis tylko np.sld?). miłość bliźniego w pełnej krasie. proponuję zorganizować wystawę "ścieżki zdrowia po drodze do niepodległości". możliwe że i w tym temacie pan izydor lub ktoś z dawnego establiszmentu ma bogate zbiory. panie pośle ideowo czy rodzinnie panu do lewicy
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2018, o 09:42

Forumowy, dajesz siebie robić jak dziecko. Doczytaj sobie w jakich okolicznościach padły słowa Tuska "teraz paliwo może być i po 7zł" i będziesz wiedział skąd ta cena na koniec ich rządów. Tutaj masz o dieslu po 6zł, tego pewnie już nie pamiętasz, bo masz strasznie ograniczoną pamięć i pewnie nie masz samochodu.

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-droz ... nId,429768

I co? Może w końcu przeprosisz.
Owszem mam samochód pisoidioto, nawet z silnikiem diesla. Ale nigdy nie kupowałem paliwa po 6 zł/l cepie, bo nie jestem jak ten twój pokręcony guru Kaczyński, który cukier kupował po 6,60 za kilogram, czego nikt przytomny tego nie robił ani przed nim, ani po nim!!! No chyba że ty pisogłupcze. :twisted:
https://www.newsweek.pl/polska/jaroslaw ... is/gbkxeqq
I ja mam przepraszać ciebie za idiotyzmy, które tu prezentujesz, sam pokazowo idiotę z siebie robisz i za to, żeś taki ogłupiony, otumaniony niedouczony, niedoinformowany i zmanipulowany pisodurneń ?
:twisted: :twisted: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2018, o 18:08



No to skoro za bieżącą cenę paliwa odpowiada bezpośrednio PiS, to faktycznie brawo PiS, bo ogólnie paliwo jest tańsze niż za PO. Dobrze, że już nie rządzą, bo jak to Tusk powiedział - "teraz to i po 7zł może być", więc pewnie by było.
No to jedziemy: Masz tu ceny na koniec 2015 r. czyli na koniec rządów PO/PSL:
"Średnia cena litra benzyny bezołowiowej 95 wyniosła w tym tygodniu 4,79 zł i była o trzy grosze wyższa niż tydzień wcześniej – informuje BM Reflex. Olej napędowy podrożał średnio o 4 grosze na litrze, osiągając cenę 4,71 zł/l. https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/ ... 53506.html

Średnie ceny detaliczne paliw w Polsce
Aktualizacja 28.11. 2018.
Pb 98 - 5,31
Pb 95 -4,99
ON - 5,27 !!!!
LPG - 2,49


Czy teraz widzisz jaki z ciebie ogłupiony, otumaniony niedouczony, niedoinformowany i zmanipulowany pisodurneń????; :panzielony:
.... Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: „Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności”. Obecnie, mimo iż PiS rządzi już 2,5 roku i decyduje o wszystkim, nadal nie widać wspominanej przez prezesa „odwagi i odpowiedzialności” https://wolnemedia.net/ja-obnizylbym-ak ... ba-odwagi/

Czy ktoś zaprzeczy, że Jarosław Kaczyński to nieodpowiedzialny tchórz? :twisted: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2018, o 20:49

Owszem mam samochód pisoidioto, nawet z silnikiem diesla. Ale nigdy nie kupowałem paliwa po 6 zł/l cepie,


Forumowy, i co z tego, że nie kupowałeś? To znaczy, że nie było tak? Masz artykuł z RMF, idź się z nimi kłóć, że ty nie kupowałeś paliwa po 6zł, a jesteś forumowym z Tomaszowa, więc na pewno tak nie było. Tusk pozwolił, żeby paliwo było po 7zł, a to twój ulubieniec, więc chyba nie będziesz się mu sprzeciwiał?
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2018, o 21:23

Owszem mam samochód pisoidioto, nawet z silnikiem diesla. Ale nigdy nie kupowałem paliwa po 6 zł/l cepie,


Forumowy, i co z tego, że nie kupowałeś? To znaczy, że nie było tak? Masz artykuł z RMF, idź się z nimi kłóć, że ty nie kupowałeś paliwa po 6zł, a jesteś forumowym z Tomaszowa, więc na pewno tak nie było. Tusk pozwolił, żeby paliwo było po 7zł, a to twój ulubieniec, więc chyba nie będziesz się mu sprzeciwiał?

Jakim trzeba byc tlukiem aby popierac taką cenę paliwa. Tumanie pisowski mialo byc ponoc lepiej a nie do Tuska się odwolujesz. A tak poza tym cena paliwo pod Krasnystawem jest pi 5.06, a w Tomaszowie 5.36
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2018, o 22:29

Jakim trzeba byc tlukiem aby popierac taką cenę paliwa. Tumanie pisowski mialo byc ponoc lepiej a nie do Tuska się odwolujesz.
Jakim trzeba być tłukiem, żeby prostego zdania nie zrozumieć, i sobie coś dopowiadać? Gdzie napisałem, że popieram tą cenę - ja nie popieram Tuskowej ceny 7zł, tylko wskazuje lemingowe zakłamanie i hipokryzje - mają problem o cenę paliwa, a za ich ulubieńców przecież było gorzej i miało być jeszcze gorzej.
A tak poza tym cena paliwo pod Krasnystawem jest pi 5.06, a w Tomaszowie 5.36
A tak poza tym to co z tego wynika? Jedź do Krasnystawu tankować.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 09:59

Owszem mam samochód pisoidioto, nawet z silnikiem diesla. Ale nigdy nie kupowałem paliwa po 6 zł/l cepie,


Forumowy, i co z tego, że nie kupowałeś? To znaczy, że nie było tak? Masz artykuł z RMF, idź się z nimi kłóć, że ty nie kupowałeś paliwa po 6zł, a jesteś forumowym z Tomaszowa, więc na pewno tak nie było. Tusk pozwolił, żeby paliwo było po 7zł, a to twój ulubieniec, więc chyba nie będziesz się mu sprzeciwiał?


1. Kto, gdzie i kiedy wystawił cenę 7 zł za litr ON? - NIE SŁYSZAŁEM
2. Kto gdzie i kiedy kupował ON po 6 zł/litr? - NIE ZNAM
3. Kto gdzie i kiedy jak ostatni frajer kupował cukier po 6,60 za kilogram ? - ZNAM!!! Jest taki jeden! JEDYNY!!! To JAROSŁAW KACZYŃSKI . Osiedlowy sklep w Warszawie, marzec 2011 r.
https://www.newsweek.pl/polska/jaroslaw ... is/gbkxeqq
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 10:04



.... Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: „Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności”. Obecnie, mimo iż PiS rządzi już 2,5 roku i decyduje o wszystkim, nadal nie widać wspominanej przez prezesa „odwagi i odpowiedzialności” https://wolnemedia.net/ja-obnizylbym-ak ... ba-odwagi/

Czy ktoś zaprzeczy, że Jarosław Kaczyński to nieodpowiedzialny tchórz? :twisted:
Ojtam, ojtam. Zaraz "nieodpowiedzialny tchórz" . Przecież Kaczyński tylko cholewę z gęby zrobił :panzielony: :panzielony: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 10:05



Forumowy, i co z tego, że nie kupowałeś? To znaczy, że nie było tak? Masz artykuł z RMF, idź się z nimi kłóć, że ty nie kupowałeś paliwa po 6zł, a jesteś forumowym z Tomaszowa, więc na pewno tak nie było. Tusk pozwolił, żeby paliwo było po 7zł, a to twój ulubieniec, więc chyba nie będziesz się mu sprzeciwiał?
1. Kto, gdzie i kiedy wystawił cenę 7 zł za litr ON? - NIE SŁYSZAŁEM
2. Kto gdzie i kiedy kupował ON po 6 zł/litr? - NIE ZNAM
3. Kto gdzie i kiedy jak ostatni frajer kupował cukier po 6,60 za kilogram ? - ZNAM!!! Jest taki jeden! JEDYNY!!! To JAROSŁAW KACZYŃSKI . Osiedlowy sklep w Warszawie, marzec 2011 r.
https://www.newsweek.pl/polska/jaroslaw ... is/gbkxeqq
A ty masz przepustkę z Radecznicy czy stamtąd nadajesz?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 10:52

A tak poza tym cena paliwo pod Krasnystawem jest pi 5.06, a w Tomaszowie 5.36
[/quote]
A tak poza tym to co z tego wynika? Jedź do Krasnystawu tankować.
[/quote]
Jednak tłuk to tłuk i nic temu nie pomoże. Dla niego tylko pis się liczy i ciul z cenami. Jak się jest na pisowskiej posadce to można paliwo nawet po 10 pln kupować
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 10:57

A tak poza tym cena paliwo pod Krasnystawem jest pi 5.06, a w Tomaszowie 5.36
A tak poza tym to co z tego wynika? Jedź do Krasnystawu tankować.
[/quote]
Jednak tłuk to tłuk i nic temu nie pomoże. Dla niego tylko pis się liczy i ciul z cenami. Jak się jest na pisowskiej posadce to można paliwo nawet po 10 pln kupować
[/quote]

sam żeś tłuk. ta sama różnica cen była jak peło rządziło.. co to ma wspólnego z PIS?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 11:56

Bo tłuku miało być ponoć lepiej :) Już zapomniałeś słowa kampanii wyborczej? ;)
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2018, o 11:58

Bo tłuku miało być ponoć lepiej :) Już zapomniałeś słowa kampanii wyborczej? ;)
Popatrz tłuku. Na PIS nie głosowałeś a pierwszy rozliczasz. Zostaw to wyborcom PIS :P
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”