KOGO z TOMASZOWA widzielibyście na kandydata na POSŁA?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: misekk » 17 sie 2007, o 13:24

KOGO z TOMASZOWA widzielibyście na kandydata na POSŁA?
Jest może osoba z Tomasza którą byście poparli?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 13:49

Jan Kowalczyk z PSL - obecny starosta.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 13:54

Też bym go poparł.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 13:56

Wojciech Żukowski - najbardziej znany tomaszowski polityk w regionie
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 14:15

Ja popieram Wojtka Żukowskiego najbardziej realna szansa dostania się do Sejmu RP
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 14:38

Anonymous pisze:Ja popieram Wojtka Żukowskiego najbardziej realna szansa dostania się do Sejmu RP

a kto to jest....?
bo my tu go nie znamy!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 15:57

A ja będę lansował p. Leszka Kapkę, to jest gość który naprawdę może coś zrobić dla Tomaszowa i regionu, prawdziwy biznesmen, który ciężką i uczciwą pracą dorobił się milionów. Teraz może zrobić coś dla innych. Leszek Kapka na posła!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:20

Anonymous pisze:Jan Kowalczyk z PSL - obecny starosta.


Dobry człowieku. Obecny starosta toleruje fatalną sytuację w LO na górce. Wiadomo, że tym samym akceptuje fakt emigracji naszej mlodzieży (kilka autobusów) poza obwody szkolne naszego powiatu. Daje zarobić np. Zamościowi. Tym samym dobro dziecka jako naczelny postulat społeczny nie obchodzi go. Dbalość o rozwój szkolnictwa ponadgimnazjalnego także - chociaż należy to do zadań własnych powiatu. Nie razi go niekompetencja i ignorancja niektorych dyrektorów wydzialów w starostwie. Czy to nie są wystarczające powody by NIE głosować na niego ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:21

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Ja popieram Wojtka Żukowskiego najbardziej realna szansa dostania się do Sejmu RP

a kto to jest....?
bo my tu go nie znamy!!!


Wspiera stary układ pod płaszczykiem prawicowych poglądów
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 16:23

a ja mysle ze zaden z nich ,bez urazy sama sympatia nie wystarcza
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 17:32

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:Jan Kowalczyk z PSL - obecny starosta.


Dobry człowieku. Obecny starosta toleruje fatalną sytuację w LO na górce. Wiadomo, że tym samym akceptuje fakt emigracji naszej mlodzieży (kilka autobusów) poza obwody szkolne naszego powiatu. Daje zarobić np. Zamościowi. Tym samym dobro dziecka jako naczelny postulat społeczny nie obchodzi go. Dbalość o rozwój szkolnictwa ponadgimnazjalnego także - chociaż należy to do zadań własnych powiatu. Nie razi go niekompetencja i ignorancja niektorych dyrektorów wydzialów w starostwie. Czy to nie są wystarczające powody by NIE głosować na niego ?

Syn pana Kowalczyka również chodzi do Zamościa do szkoły
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 17:58

poważnie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2007, o 19:24

Anonymous pisze:Wojciech Żukowski - najbardziej znany tomaszowski polityk w regionie

Dokładnie się zgadzam. Wojtek na Posła!!
Na górę

Postautor: Przems » 17 sie 2007, o 19:58

Odpowiedź jest prosta: Bracia Nalepa !!! :o :o :o
Na górę

Postautor: stefan » 17 sie 2007, o 20:20

Zanim ktoś wystartuje na posla powinien prezejsc badania psychiatryczne!Wystarczajacy cyrk za nasze pieniadze robi ta banda rzekomych politykow w sejmie.Co do braci Nalepow jestem ZA!W sumie TDK dzieki nim sie kreci a to juz coś!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”