Państwo policyjne PIS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 07:13

Przykro to mówić ale PiS prowadzi politykę izolacji Polski w Europie. Hasło Polska tylko dla Polaków przypomina hasła Niemcy ponad wszystko za Adolfa Hitlera. Kaczyński szuka wrogów wśród sojuszników z NATO, teraz przepychanki z Ukrainą, wcześniej z Czechami. Rozwala UE od środka tym samym wspiera Rosję Putina. Tak jak Orban. I jeszcze ten związek polityki Kaczyńskiego z kościołem . To się źle skończy.
Ty taki głupi od urodzenia, czy szkoliłeś się w tym kierunku dodatkowo forumowy. Z którego brudnego palucha wysłałeś te brednie.
Na górę

Postautor: Fugas » 23 wrz 2023, o 07:17

Prawda w oczy kole.ty pisowski ciemniaku
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 07:45

Prawda w oczy kole.ty pisowski ciemniaku
Ciebie to napewno. A z tym wyjściem z eurokołchozu, to jak najbardziej popieram. Zgniły unia europejska , potrzebuje Polski, a nie Polska unii.
Na górę

Postautor: Wybtom » 23 wrz 2023, o 08:15

Ciebie to napewno. A z tym wyjściem z eurokołchozu, to jak najbardziej popieram. Zgniły unia europejska , potrzebuje Polski, a nie Polska unii.
Zachowujesz się pisowcu jak kiedyś komuniści. Na szczęście oni poszli w niepamięć, pis też pójdzie!
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 08:49

od pisowca nie wymagaj myślenia ani analizy. W co raz uwierzy to do końca swego zasranego żywota cokolwiek by się działo. Wierzy w księdza pomimo że mu wnuki molestuje? Tak samo wierzy w pis a najbardziej prezesa który pokazuje ciągle nowych wrogów. Pisowiec to uwielbia, wszyscy wkoło winni a pisowiec cudowny 1 sort, łechta kaczy kuper ego przygłupów, ktoś wreszcie go docenia i będzie się trzymał pisu jak sutanny księdza. WIARA góry przenosi a z głupich robi idiotów
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 09:07

od pisowca nie wymagaj myślenia ani analizy. W co raz uwierzy to do końca swego zasranego żywota cokolwiek by się działo. Wierzy w księdza pomimo że mu wnuki molestuje? Tak samo wierzy w pis a najbardziej prezesa który pokazuje ciągle nowych wrogów. Pisowiec to uwielbia, wszyscy wkoło winni a pisowiec cudowny 1 sort, łechta kaczy kuper ego przygłupów, ktoś wreszcie go docenia i będzie się trzymał pisu jak sutanny księdza. WIARA góry przenosi a z głupich robi idiotów
No ty to sam z siebie robisz idiotę. :) Zresztą, jak zwykle. :):):)
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 16:44

Zatrzymany Wiktor mówi, co się stało na wiecu premiera. "Wstyd"

- Weszliśmy na scenę, aby zademonstrować postulaty związane z efektywnością energetyczną, pokazać, że zobowiązania, które podjęły władze w ramach programu Czyste Powietrze, nie zostały zrealizowane - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską 44-letni Wiktor Jędrzejewski, aktywista Extinction Rebellion z Warszawy.

W piątek razem z drugim aktywistą wszedł na scenę z banerem podczas wiecu wyborczego Mateusza Morawieckiego w Świdniku. Na banerze było napisane: "Ocieplanie to twoja robota". - Chcieliśmy za plecami premiera rozwiesić baner rozliczający go z jego polityki w tym zakresie - dodaje Wiktor.

Po kilku chwilach obaj mężczyźni zostali zdjęci ze sceny przez funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Poza sceną zostali obezwładnieni i zatrzymani. Na nagraniu opublikowanym przez "Gazetę Wyborczą" widać moment interwencji, słychać też wulgaryzmy.

- Jeden z funkcjonariuszy powiedział: "leż k...o". Starał się kolegę przycisnąć do ziemi, klękał na niego, słyszeliśmy jego krzyki. Ma obrażenia ramienia i obtarcia na plecach, podartą bieliznę, ma dużego siniaka na głowie - relacjonuje WP jedna z aktywistek, która była świadkiem zajścia i sama również je filmowała.

- Przemoc była stosowana niepotrzebnie, bo nie byliśmy już na scenie, było to daleko. To było absolutnie zbędne. Ale w tej sytuacji uderzyło mnie także to, że zostałem obrzucony wyzwiskami. Rozumiem, że zostałem obezwładniony przez polskie służby i rozumiem, że chronienie premiera jest ich pracą, ale stosowanie takiej przemocy i takiego języka sprawia, że jest mi po prostu wstyd, że służby mojego państwa działają w taki sposób - mówi WP Wiktor Jędrzejewski.

- Przekroczono wczoraj kolejną granicę brutalności i chamstwa, tym razem przez najbliższych ochroniarzy Mateusza Morawieckiego - zarzucił w sobotę poseł KO Michał Krawczyk.

Przypomniał wulgaryzmy, jakie padły w stosunku do zatrzymanych mężczyzn. - Taka sytuacja nie mieści się w głowie. Mamy wrażenie, że takie standardy użycia służb, które widzieliśmy na Białorusi, wkraczają od wielu miesięcy do Polski - dodał polityk.

Podczas piątkowego zajścia w Świdniku, ucierpieli nie tylko aktywiści ekologiczni, ale również dziennikarka "Gazety Wyborczej", która była świadkiem całej sytuacji i wykonywała swoją pracę.

- Jeden z pracowników SOP wytrącił brutalnie telefon z rąk pani redaktor Małgorzaty Domagały, która wszystko filmowała, ten telefon się rozpadł, został zniszczony. To są białoruskie standardy - mówił w sobotę Michał Krawczyk.

https://wiadomosci.wp.pl/wulgaryzmy-podczas-interwencji-sop-zatrzymany-aktywista-komentuje-6944623354272576a
Na górę

Postautor: Aqwamar » 23 wrz 2023, o 19:46

Z fanatykami z PiS trudno dyskutować bo to zwykle są nieuki po podstawówce, którzy wierzą ślepo Kaczyńskiemu i księdzu proboszczowi. A sam Kaczyński nie został dopuszczony do matury z języka angielskiego i polskiego i tylko interwencja egzekutywy PZPR a konkretnie ministra Kuberskiego pozwoliła przenieść go do innego liceum i bidak jakoś tą maturę zdał.tak więc wasz guru jest legalnie tylko po podstawówce.nic dziwnego że Polska pod władzą PiS tak upadła nisko że nikt się z nami nie liczy. Dzisiaj prezydent Niemiec wzywa polski rząd do wyjaśnienia afery wizowej bo do Niemiec trafia coraz więcej imigrantów z Polski bez wymaganych dokumentów.taka prawda. Partacze z PiS!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 20:12

Z fanatykami z PiS trudno dyskutować bo to zwykle są nieuki po podstawówce, którzy wierzą ślepo Kaczyńskiemu i księdzu proboszczowi. A sam Kaczyński nie został dopuszczony do matury z języka angielskiego i polskiego i tylko interwencja egzekutywy PZPR a konkretnie ministra Kuberskiego pozwoliła przenieść go do innego liceum i bidak jakoś tą maturę zdał.tak więc wasz guru jest legalnie tylko po podstawówce.nic dziwnego że Polska pod władzą PiS tak upadła nisko że nikt się z nami nie liczy. Dzisiaj prezydent Niemiec wzywa polski rząd do wyjaśnienia afery wizowej bo do Niemiec trafia coraz więcej imigrantów z Polski bez wymaganych dokumentów.taka prawda. Partacze z PiS!!!
Każdy sądzi według siebie forumowy. :):):)
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 21:08

ludzie po podstawówce mają WIARĘ , gorzej że wybierają jako swych pasterzy szalbierzy, oszustów i zwyrodnialców( kaczyński, ksiądz, rydzyk i sprzedawca cudownie samogotujących garnków). Jak widać rydzyk nie umie poprawnie sklecić zdania po polsku a zakłada wyższe uczelnie( chyba dla tych swoich głupoli, których bedzie golił po 250k zł za bycie na studiach) ale wyznawcy go rozumieją jakoś. Ten czub forumowy również. Myśle że hasła tu są kluczem nowomowy kaczynskiego i rydzyka, unia-be, tusk- be, niemcy- be, pis- patrioci, klęczniki czyli cacy. Prosty cep pisowski nawet nie wie co to patriotyzm ale polubił to słowo, polubił jak mu mówia o wrogach bo wtedy za to że zesrał się w pory, że narzygał po pijaku w swoja kieszeń itd. odpowiada tusk a on jako 1 sort jest najmądrzejszy w polsce. Co prawda cep pisowski nic nigdy nie wymyślił poza tym czym leczyć napier...jący łep po winie, ale myśli że wymyśli jak się zejdzie kilka cepów czy Ziemia się kręci w prawo czy w lewo
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2023, o 21:22

Gigantyczne osuwisko na autostradzie E6 w miejscowości Stenungsund na północ od Goeteborga w Szwecji. W nocy osunęła się tam ziemia na obszarze o średnicy pół kilometra. W powstałe kratery wpadło pięć samochodów. Trzy osoby zostały ranne.
Uszkodzone zostało również niewielkie centrum handlowe oraz stacja benzynowa. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Służby z psami sprawdzają teren w poszukiwaniu ewentualnych poszkodowanych osób.

Zniszczenia na autostradzie /ADAM IHSE /PAP/EPA
Zniszczenia na autostradzie /ADAM IHSE /PAP/

Warszawska Masa Krytyczna chwali się, że po dziesięciu latach wróci na Trasę Łazienkowską. Jednak nie tylko tam trzeba spodziewać się korków. O 19:00 rowerzyści wyruszą z placu Zamkowego. Trasę zakończą na Szczęśliwicach.
Warszawska Masa Krytyczna wraca na Trasę Łazienkowską po 10 latach przerwy
Przejazd rowerzystów odbędzie się o 19.00, zaczynając od placu Zamkowego i kończąc na Szczęśliwicach
Trasa kolumny rowerzystów wyniesie niespełna 17 km
W związku z przejazdem może dojść do czasowego wstrzymania ruchu, a ulice objęte będą kontrolą policji
Na górę

Postautor: Raku11 » 24 wrz 2023, o 14:32

Wszystko wina Tuska.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2023, o 13:51

Posłanka PO zaatakowana na targu. "Mam sińce na rękach. Jestem w szoku"

Posłanka Platformy Obywatelskiej Marta Wcisło została zaatakowana na targu w Opolu Lubelskim.

Kandydaci opozycji do parlamentu rozdawali mieszkańcom swoje gazetki wyborcze.

— W pewnym momencie z tłumu podbiegł do mnie nieznany mężczyzna, złapał mnie rękami, uderzył i zaczął trząść. Krzyczał na mnie "nie jesteście Polakami" oraz "takich jak wy trzeba wybić". Był strasznie agresywny. Gdyby nie szybka pomoc, to nie wiem, co by mi zrobił — mówi w rozmowie z Onetem Marta Wcisło.

To kolejny atak na polityków opozycji w ostatnich dniach.

https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/poslanka-po-marta-wcislo-zaatakowana-na-targu-mam-since-na-rekach-jestem-w-szoku/02t625x,79cfc278
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2023, o 15:14

a kto to zrobił? Może arab czy hindus których wpuścił pis setkami tysięcy a może niemiec( chyba nie bo krzyczał o niemcach) a może ukrainiec czy soviet( też by nie krzyczał o niemcach). Zrobił to polski katol, człowiek księdzobojny i niesprawiedliwy, fanatyk pisu . To właśnie jest 1 sort ale przygłupów i idiotów jak ich wychował kaczyński, to polski patriota i prawdziwy katolik( z katolikiem się zgadzam bo kościół polski to siedziba diabłów).Jest obecnie czas wariatów i rządów debili i osustów. Oczywiście wariaci będą głosowac za swym rzadem, okaże si po wyborach czy pis zrobił z większości idiotów i wariatów czy jednak większość mają normalni, spokojni LUDZIE, bo pisowcy to ZOMBIE
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2023, o 06:18

I znowu tranzystor będziesz cierpiał z powodu wygranej PiS. 😂 Jedź na Wukrainę. Tam rządzą socjaliści narodowi. Będziesz u swoich. 🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”