EWAKUACJA PISOWCÓW Z INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 kwie 2008, o 22:32

Gość pisze:Kto będzie "kadrowym" PO w Tomaszówku?


poseł Grad przyjmuje podania w swoim biurze, ale rozmawia tylko z takimi komuszkami jak min. A. Czerniatowicz
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2008, o 07:58

Gość pisze:obawiam się,że zepsuję ci humor :lol: mam się dobrze,coraz lepiej-więcej kasy a mniej czasu na jej zarabianie! i o to chodzi.
swoim wpisem potwierdzasz tylko to kim jesteście(-elektorat pisu) -jest ci żle i masz nadzieje,że tak jest wszystkim :lol: typowo polskie kompleksy-ktoś ma ,więc ja zamiast starać sie dorównać żeczę mu by ON nie miał :lol:


Poczytaj sobie chłopcze coś o liberalizmie i o ile nie jesteś "przedsiębiorcą" tomaszowskim to być może niedługo dopadną cię skutki "reform" twojego bożyszcze. Ani PIS, ani tym bardziej PO nie sprawią, że będziesz szczęśliwy. Czy znasz historię polityczną Donalda. Przez wszystkie lata istnienia na scenie politycznej przebarwiał się tyle razy, że słowo "dwulicowy" jest zbyt łagodnie w odniesieniu do niego. Pomyśl zanim coś napiszesz.
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 17 kwie 2008, o 22:49

Tym razem ewakuacja z urzędów skarbowych, w tym również i z Tomaszowa.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /602358657
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2008, o 01:02

Gość pisze:dla Pis ważne są tylko kompetencje.stworzono np.ministerstwo "morskie" dla gościa ,który się na tym znał- mieszkał na Wybrzeżu.tanie państwo :lol:

Dla ciebie Polska nie powinna mieć Ministerstwa Gospodarki Morskiej?I dostępu do morza jak Czechy???Lubię Morze Bałtyckie.I ryby z niego.Spoko.Jestem "tylko" zwykłym Polakiem.Mieszkańcem EU.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2008, o 06:25

Gość pisze:
Gość pisze:dla Pis ważne są tylko kompetencje.stworzono np.ministerstwo "morskie" dla gościa ,który się na tym znał- mieszkał na Wybrzeżu.tanie państwo :lol:

Dla ciebie Polska nie powinna mieć Ministerstwa Gospodarki Morskiej?I dostępu do morza jak Czechy???Lubię Morze Bałtyckie.I ryby z niego.Spoko.Jestem "tylko" zwykłym Polakiem.Mieszkańcem EU.


PO ugrzęzło w kałuży chciwości. Lokalni liderzy to zwykle ciemnota (podobnie jak bywało w PiS). Czego oczekiwać od ludzi, którzy wiadomo jakiego :lol: fachu uczyli się od Balcerka z ul. Alternatywy ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”