Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: PSLowiec » 23 gru 2012, o 09:57

Jak nie wiesz to nie pisz durnot. Pytałeś się mnie jak głosowałem ???? Generalnie cała tzw. zamojszczyzna chciała zmian. Czy na lepsze ... Czas pokaże.
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2012, o 19:57

PSLowiec pisze:Jak nie wiesz to nie pisz durnot.
Pierwsza zasada prowadzenia dyskusji- wymieniać poglądy, a nie obrzucać epitetami...
PSLowiec pisze: Generalnie cała tzw. zamojszczyzna chciała zmian. Czy na lepsze ... Czas pokaże.

No cóż, jeśli Pawlak nie zadbał o to, by partii nie kojarzono wyłącznie z walką o stołki, a tomaszowski PSL chciał zmian, to pewnie twarzą tych przemian jest Jan D.
Nic się nie zmieni, no może chłopaki zaczną międlić w tę i wewtę parę sloganów o służbie, nowym obliczu partii, itd. PSL jest partią głębokiej prowincji, ciasnych horyzontów, anachronicznego społeczeństwa plemiennego, nie społeczeństwa obywatelskiego. Piechociński będzie wygłaszać swe duszespasitielne mowy, my na dole swoje wim.
Na górę

Postautor: PSLowiec » 23 gru 2012, o 22:53

Gość pisze:
PSLowiec pisze:Jak nie wiesz to nie pisz durnot.
Pierwsza zasada prowadzenia dyskusji- wymieniać poglądy, a nie obrzucać epitetami...
PSLowiec pisze: Generalnie cała tzw. zamojszczyzna chciała zmian. Czy na lepsze ... Czas pokaże.

No cóż, jeśli Pawlak nie zadbał o to, by partii nie kojarzono wyłącznie z walką o stołki, a tomaszowski PSL chciał zmian, to pewnie twarzą tych przemian jest Jan D.


Pisanie durnot nie jest epitetem tylko faktem. :panzielony:
A propos w/w Jana D. - powtórzę - jak nie wiesz to nie pisz durnot. Bo takie pisanie to nie jest wymienianie poglądów. To pisanie durnot. I nikogo nie obrzucam. Chyba że śnieżką :panzielony: Jak można być twarzą zmian nie będąc we władzach powiatowych !!! No jak ??? Eh ... szkoda pisać.
Spokojnych Świąt.
Na górę

Postautor: Gość » 24 gru 2012, o 00:08

a czemu mu ty się tak tłumaczysz? trochę to żałosne tak na forum. w gronie partyjnym rozumiem ale tu?
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2012, o 17:33

Gość pisze:a czemu mu ty się tak tłumaczysz? trochę to żałosne tak na forum. w gronie partyjnym rozumiem ale tu?

Oj kolego Sokole-bo na pewno jesteś od sokołów-toś ty taki wierzący jako sokół? To ty zamiast w ten dzień (24 grudnia) Wigilię "szykować" to w pisanie na tym forum się bawisz? A tak po prawdzie-byliście "pawlakowi" a teraz udajecie zielonych rewolucjonistów. A tak na marginesie to Jan przy władzy jest dalej- a że na honorowym marginesie to same sokoły tak wymyśliły.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2012, o 18:41

Intuicja zawiodła pawlakowe mają w plecy kariery i stołki.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2012, o 18:52

Gość pisze:
Gość pisze:a czemu mu ty się tak tłumaczysz? trochę to żałosne tak na forum. w gronie partyjnym rozumiem ale tu?

Oj kolego Sokole-bo na pewno jesteś od sokołów-toś ty taki wierzący jako sokół? To ty zamiast w ten dzień (24 grudnia) Wigilię "szykować" to w pisanie na tym forum się bawisz? A tak po prawdzie-byliście "pawlakowi" a teraz udajecie zielonych rewolucjonistów. A tak na marginesie to Jan przy władzy jest dalej- a że na honorowym marginesie to same sokoły tak wymyśliły.




o godzinie 0.08? z 23 na 24?pewnie karpie dusiłeś o tej godzinie. :wink: no cóz. to nie PZPO że musi być jedyny wódz po wsze czasy
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2013, o 20:37

PSLowiec pisze:Jak nie wiesz to nie pisz durnot. Pytałeś się mnie jak głosowałem ???? Generalnie cała tzw. zamojszczyzna chciała zmian. Czy na lepsze ... Czas pokaże.

Nie pytałem ale domyślam się. Poprzednik był "taki be",że wszyscy delegaci z powiatu (chcący zmian i uświadomieni) głosowali na nowego a On w zamian nikomu nie zaproponował udziału we władzach centralnych a za poprzedniego chyba był przedstawiciel z powiatu.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2013, o 18:37

:shock: :shock: :shock:
Na górę


Postautor: Gość » 17 sty 2013, o 05:53

Ciekawe ile wezmie odprawy, bo ja jak zostałęm zwolniony to otrzymałem 0 (słownie zero), i musiałem zapomnieć o ostatniej wypłacie. :?: 8) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2013, o 20:02

Gość pisze:Intuicja zawiodła pawlakowe mają w plecy kariery i stołki.

U nas już sie przefarbowali na piechocińskie i to jak jeden mąż-chytruski!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2013, o 20:28

Czy lokalny PSL bieże odpowiedzialność za poczynania partyjnie rekomendowanego wójta gminy Tomaszów Antoniego Wawrycy? Może schowa gębę w kubeł i "odetnie się"? Towarzysze niech się wypowiedzą...
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2013, o 20:05

Gość pisze:Czy lokalny PSL bieże odpowiedzialność za poczynania partyjnie rekomendowanego wójta gminy Tomaszów Antoniego Wawrycy? Może schowa gębę w kubeł i "odetnie się"? Towarzysze niech się wypowiedzą...

A mówili, że mają swojego kandydata. To kogo wreszcie popierali?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2013, o 12:37

Ten wójt nie miał rekomendacji Stronnictwa.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”