Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:11

Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:43

Gość pisze:Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.


Ty to jesteś filut :D
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:45

A ty to tępy fiut
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 10:08

Gość pisze:
Gość pisze:Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.


Ty to jesteś filut :D



Zadał gość pytanie; odpowiedziałem według swojej wiedzy. Możesz wierzyć lub nie; możesz się zgadzać lub nie. Napisz jednak w czym pobłądziłem. A skoro twoja wiedza jest większa to po co pytasz lub się nią podziel z innymi.
Na górę

Postautor: JOLOP » 23 sie 2014, o 19:07

Spokoj tam chamstwo na forum . Powiedzcie lepiej czy chlopy z PSL już gotowe do wyborow co ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2014, o 11:34

właśnie wczoraj przeczytałem, że zawsze biedni rolnicy dalej nie będą płacić podatku dochodowego. kolejny sukces psl i podnóżka wszystkich - tooska.
no bo co złego, że taki zapracowany i biedny rolnik w swoim ciągniku za 200 tys jest utrzymankiem kilku pań na kasach z Biedronki...
Na górę

Postautor: jacus » 28 sie 2014, o 23:05

a powiedzcie jaki ciekawy projekt ustawy dotyczącej rolnictwa złożyła opozycja? i co tam za dureń ponad durnie pyta czy chłopi gotowi na wybory??? Chłopem jesteś nawet jeśli jesteś z miasta durniu , a morze to są rolnicy???
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2014, o 12:00

MOZE I ROLNICY ,ALE PRZEZ Ż,A NIE RZ NAUCZ SIE ORTOGRAFII ZAMIAST BZDETY PISAC.
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2014, o 21:04

jacus pisze:a powiedzcie jaki ciekawy projekt ustawy dotyczącej rolnictwa złożyła opozycja? i co tam za dureń ponad durnie pyta czy chłopi gotowi na wybory??? Chłopem jesteś nawet jeśli jesteś z miasta durniu , a morze to są rolnicy???

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wojciech ... esza/y9zhh#mark
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2014, o 17:28

PSL jest zdeterminowane :panzielony: ale wystąpienie szefa PSL lepsze niż expose premier :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2014, o 23:07

Mam pytanie do władz tomaszowskiego PSL-u. Czy zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDOWCY" w skrócie KWW"SAMORZĄDOWCY" to jest taki jak był 4-ry lata temu, z którego zostało wybranych 4 radnych obecnej rady powiatu a w tym i obecny urzędujący na etacie członek Zarządu powiatu jednocześnie członek zarządu powiatowego PSL? Jeżeli tak to nie rozumiem po co zarząd powiatowy psl tworzy jakiś nowy twór KWW "Samorządowcy" a nie idzie do wyborów pod własną nazwą, własnym sztandarem tylko kryje się i swoich członków (kandydatów) do rady powiatu pod innym szyldem?! Czyżby PSL sie bał że pod własnym szyldem kandydaci PSL niezdobędą mandatów do rady powiatu? Po co ta mistyfikacja???
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2014, o 08:26

Jaka władze pytasz! Przecież tam nie ma żadnej włądzy
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2014, o 18:36

Jak nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2014, o 19:29

tak mówia znajomi peselowcy, ze u nich nie ma władzy i jest totalny rozpiździak
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2014, o 08:35

:panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”