Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 11:29

A co tam na podkarpaciu się dzieje? Coś jakieś przekręty? Czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 11:38

http://wyborcza.pl/1,75478,16303935,Rew ... u_PSL.html

PIS rządzi i się dobiera wam do tyłka :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Lucja » 16 lip 2014, o 15:06

Ale kreca walki pod stolem i tylko dla swoich rodzin i kolesiow z PSLU . Dobrze ze ktoś dobierze im się do du........... . Ludzie z pslu musza odejść wkoncu . tak dalej zle być dluzej nie może być już jak jest teraz .
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2014, o 11:30

Ludzie z PSlu będzie gorąco.Waldek,może wygląda na niemrawego ale swój pomyślunek ma.

Ja tam nie mogę wam podarować tych 67lat i sienkiewiczowskich akcji.No nie mogę...
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2014, o 11:43

Powiedz co brałeś, bo pleciesz jak potłuczony!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2014, o 17:23

Gość pisze:Powiedz co brałeś, bo pleciesz jak potłuczony!


lepiej zawczasu tez sobie cos kup bo idą smutne czasy.
Na górę

Postautor: ciekawsk » 22 lip 2014, o 15:27

Czy to prawda ze dzisiaj była bomba w starostwie w Tomaszowie ? Czy ktoś zginal ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2014, o 19:23

Czy torawda,ze kaźdy pslowiec musi oddać 3% spwich poborów?
A nawet ten co mu tylko pomogli zdobyć etat?
Wyborcza tak napisała :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2014, o 19:24

wyborczej wierzysz? przestań.
Na górę

Postautor: jojo » 23 lip 2014, o 22:02

O tych 3% piszą też inne gazety więc coś jest na rzeczy.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:11

Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:43

Gość pisze:Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.


Ty to jesteś filut :D
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 08:45

A ty to tępy fiut
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 10:08

Gość pisze:
Gość pisze:Ameryki nikt nie odkrył. Z informacji jakie publikowano wcześniej każdy wybrany poseł, europoseł i radny płaci pewien procent swoich diet do kasy partii oprócz składek członkowskich. Nie wiem czy poseł Kłopotek powiedział prawdę, ale w innych partiach płacą do wspólnej kasy podobno więcej.


Ty to jesteś filut :D



Zadał gość pytanie; odpowiedziałem według swojej wiedzy. Możesz wierzyć lub nie; możesz się zgadzać lub nie. Napisz jednak w czym pobłądziłem. A skoro twoja wiedza jest większa to po co pytasz lub się nią podziel z innymi.
Na górę

Postautor: JOLOP » 23 sie 2014, o 19:07

Spokoj tam chamstwo na forum . Powiedzcie lepiej czy chlopy z PSL już gotowe do wyborow co ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”