Drogi w Majdanie G.- Lipka.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 maja 2008, o 07:15

Gość pisze:No to inaczej: drogi nie będzie, bo jej nigdy nie było. PA PA. :lol:


Jesteś naiwny jak malutkie dziecko.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2008, o 15:57

naiwny to mało powiedziane. cholernie ograniczony(a) jest, nie ma się gdzie podziać biedactwo i tak chrzani od rzeczy. mam chęć zadać osobnikowi jedno pytanie: a poza tym wszyscy zdrowi? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2008, o 09:15

Gość pisze:naiwny to mało powiedziane. cholernie ograniczony(a) jest, nie ma się gdzie podziać biedactwo i tak chrzani od rzeczy. mam chęć zadać osobnikowi jedno pytanie: a poza tym wszyscy zdrowi? :lol: :lol:



Ale drogi nie będzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2008, o 09:33

Gość pisze:
Gość pisze:naiwny to mało powiedziane. cholernie ograniczony(a) jest, nie ma się gdzie podziać biedactwo i tak chrzani od rzeczy. mam chęć zadać osobnikowi jedno pytanie: a poza tym wszyscy zdrowi? :lol: :lol:



Ale drogi nie będzie :lol:

a więc jednak nie wszystkim zdrówko dopisuje. a szkoda..... bo biedactwo cierpi
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2008, o 09:50

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:naiwny to mało powiedziane. cholernie ograniczony(a) jest, nie ma się gdzie podziać biedactwo i tak chrzani od rzeczy. mam chęć zadać osobnikowi jedno pytanie: a poza tym wszyscy zdrowi? :lol: :lol:



Ale drogi nie będzie :lol:

a więc jednak nie wszystkim zdrówko dopisuje. a szkoda..... bo biedactwo cierpi


Jesteś zapiekły :lol: . Nie rozróżniasz prowokacyjno-żartobliwych postów od rzeczowej dyskusji :lol: . Może warto przeprowadzić test na inteligencję ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2008, o 10:46

Ale drogi nie będzie :lol:[/quote]
a więc jednak nie wszystkim zdrówko dopisuje. a szkoda..... bo biedactwo cierpi[/quote]

Jesteś zapiekły :lol: . Nie rozróżniasz prowokacyjno-żartobliwych postów od rzeczowej dyskusji :lol: . Może warto przeprowadzić test na inteligencję ? :lol:[/quote]
pewnie, że warto - wypadł świetnie, w przeciwieństwie do idioty, który kwituje wszystko stwierdzeniem: " drogi nie będzie"
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”