Drogi w Majdanie G.- Lipka.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 gru 2007, o 22:08

Mieszkaniec pisze:Zapraszam wójta , całą radę do pieszej lub samochodowej wycieczki po drogach. Do dyspozycji samochody lub gumofilce wyłacznie własne.
Wstyd -21 wiek. Tylko, czy oni maja wstyd? - zapewne nie.




hehheheh! oni mają większe zmartwienie!: jak tu w tym małym mieście napchać sobie portfel i znaleźć dobre wymówki na zapytania i problemy mieszkańców!!!!!!!! tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2007, o 10:10

Problem drogi nie istnieje oddzisiaj ale od wieeeeeeeelu lat.
Ciągłe tylko obiecanki a pstepu w sfinalizowaniu budowy drogi zeeeeero.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2007, o 18:28

DZISIAJ TO JUZ LEDWO DAŁO SIĘ PRZEJECHAC DP PRACY. MYSLAŁEM, ŻE SPÓD SAMOCHODU ZOSTANIE W BŁOCIE.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 20:00

A jak tam z przejazdem radzi sobie radny S. Myślę, że się odezwie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 20:44

Anonymous pisze:Wioska ma internet - hura jestesmy pełni podziwu - oby tak dalej - trzymajcie sie i te kosy i sierpy ostrzcie - moze sie przydadz - zniwa juz niebawem :P



Jak ja miałem internet to ty na gówno miwiłeś papu cymbale.
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2007, o 20:52

Anonymous pisze:A jak tam z przejazdem radzi sobie radny S. Myślę, że się odezwie.



Romuuuuuuuuuuuuś odezwij się - blaaaaaaaaagam.
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2007, o 18:19

Zakląc sie chce ale grzech, ale niech szlak trafi odpowiedialnych za zaistniałą sytuację dotyczącą drogi. Wymulone wyrwy w drodze po letnich ulewach zasypano gównem zamiast konkretnym kruszywem i co dzisiaj mamy?. Mamy błotnistą drogę dla żelaznych furmanek jak za dawnych czasów w miejscach gdzie psy du...mi szczekają. A tutaj 4 km od centrum Tomaszowa, 21 wiek a nie można przejechac samochodem a przejśc pieszo to tylko w gumofilcach. Myślał wójt, że szkłem d.pę podetrze i dzięki niemu jest droga, ktorą można przejechac traktorem. Pisalem, że taka naprawa przyniesie takie skutki. Ale co tam?. Wójt wie swoje i z tej drogi nie korzysta. Ponownie zapraszam go na wycieczkę i przejechanie lub spacer po tej drodze.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2007, o 19:20

Koniecznie trzeba porobic zdjęcia i rzucic wojtowi na biurko jak tamtym razem to może zrozumie ludzi. I do gazety niech inni zobaczą jakim gospodarzem jest wójt.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2007, o 15:26

Własnie teraz mróz na krótko rozwiązał sprawę drogi.
Żeby jeszcze ,,dziadek mróz" mógł wyrównac koleiny i byłoby super. Ale nie wymagajmy od starca zbyt wiele. Wójt jest o dużo młodszy i to on powinien się tym zając. Ale przecież już swięta i opłtek. Trzeba korzystac z chwili bo może to ostatnia kadencja.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2007, o 18:50

Jak ja miałem łącze internetowe to ty na gówno mówiłeś papu.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2008, o 16:51

Gość pisze:Własnie teraz mróz na krótko rozwiązał sprawę drogi.
Żeby jeszcze ,,dziadek mróz" mógł wyrównac koleiny i byłoby super. Ale nie wymagajmy od starca zbyt wiele. Wójt jest o dużo młodszy i to on powinien się tym zając. Ale przecież już swięta i opłtek. Trzeba korzystac z chwili bo może to ostatnia kadencja.


Wiosna się zbliża, więc zobaczymy poczynania wójta w sprawie drogi. Myślę, że pora panie wójcie zając się ta drogą.

p.s. Pisałem o budynku gminnym (zawalisku) - doczekałem się jego wyburzenia, dzięki bo szpecił całą miejscowośc.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2008, o 09:12

Gość pisze:Własnie teraz mróz na krótko rozwiązał sprawę drogi.
Żeby jeszcze ,,dziadek mróz" mógł wyrównac koleiny i byłoby super. Ale nie wymagajmy od starca zbyt wiele. Wójt jest o dużo młodszy i to on powinien się tym zając. Ale przecież już swięta i opłtek. Trzeba korzystac z chwili bo może to ostatnia kadencja.


Odwilż i już jest tagedia z przejazdem. Żeby przejś do przystanku by udac się do pracy to trzeba miec 2 paru butów bo wstyd z tym syfem (błotem na butach) jechac do pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2008, o 09:37

MIESZKAŃCY TEJ MIEJSCOWOSCI MUSZĄ SIE BARDZIEJ ZMOBILIZOWAC BY WALCZYC O SWOJE, ŻEBY WÓJT NIE MIAŁ WYMÓWEK, ZE TO Z ICH WINY MIE MOŻE NIC ZROBIC. POWINNI ZORGANIZOWAC SPOTKANIE Z WOJTWM, RADNYM I INNYMI OSOBAMI, ZEBY OKRESLIC WSZYSTIE ZA I PRZECIW. BEDZIE WIADOMO KTO BLOKUJE CAŁA SPRAWE I WYCIĄGNĄC KONSEKWENCJE - BO CHAMSTWO TRZEBA ZWALCZAC I KONIEC.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2008, o 09:50

Gość pisze:MIESZKAŃCY TEJ MIEJSCOWOSCI MUSZĄ SIE BARDZIEJ ZMOBILIZOWAC BY WALCZYC O SWOJE, ŻEBY WÓJT NIE MIAŁ WYMÓWEK, ZE TO Z ICH WINY MIE MOŻE NIC ZROBIC. POWINNI ZORGANIZOWAC SPOTKANIE Z WOJTWM, RADNYM I INNYMI OSOBAMI, ZEBY OKRESLIC WSZYSTIE ZA I PRZECIW. BEDZIE WIADOMO KTO BLOKUJE CAŁA SPRAWE I WYCIĄGNĄC KONSEKWENCJE - BO CHAMSTWO TRZEBA ZWALCZAC I KONIEC.



Panie radny zapraszam do zorganizowania spotkania. Tutaj nikt nie wymaga kawki, herbatki czy słonych paluszków. Czas ucieka bezpowrotnie, by nie było znowu tak, ze na drugi rok zacznie sie budowe itd. Bo albo teraz albo nigdny.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2008, o 19:54

KIEDY POPRAWA WARUNKÓW NA DRODZE. JAK NIE MOŻNA ZROBIC ASFALTU BO CIĄGLE COŚ STOI NA PRZESZKODZIE TO CHOCIAŻ NALEŻY DROGĘ PORZĄDNIE UTWARDZIC. TYLKO NIE GUWNEM BO ROZMAKA I BŁOTO W DALSZYM CIAGU GWARANTOWANE. PANIE WÓJCIE - PRZEKAZUJĘ TE SŁOWA POD ROZWAGĘ.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”