Rydzyk zakłada nową partię!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 sty 2008, o 18:02

stwierdził,że Gosio, Wasserman,Dorn...to pseudokatolicy i inne podobnie mądre rzeczy.kto teraz będzie głosował na maleńtasa i jego podnóżki?
Na górę

Postautor: Wielka Polska » 18 sty 2008, o 21:06

I w czym ci to przeszkadza? Poprostu nie głosuj na jego partię w wyborach i po problemie.
Ja chętnie zapoznam się z programem tego ugrupowania.
Dziwne, że nikt nie pisał (chyba, że przeoczyłem) o nowej partii Millera mocno popierającej PRLowskie idee, a gdy pojawia się jakaś opcja po prawej stronie nagle "czerwoni" zaczynają się pienić.
Na górę

Postautor: Średnia Polska » 19 sty 2008, o 00:37

Ależ tamten pierwszy Pan wcale się nie pieni, tylko stwierdza, że Czwarta Osoba Boska zerwała więź ze swym świeckim ramieniem. I skąd wiesz od razu, że czerwony? A co do marzeń o wielkiej Polsce, to radzę zacząć od ortografii.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2008, o 06:53

Gość pisze:stwierdził,że Gosio, Wasserman,Dorn...to pseudokatolicy i inne podobnie mądre rzeczy.kto teraz będzie głosował na maleńtasa i jego podnóżki?




Czy ten Rydzyk -smarku to Twój kolega może?
Na górę

Postautor: Mała Polska » 19 sty 2008, o 08:43

Pan Rydzyk nie jest i nie bedzie moim kolegą. Szanuję się i staram sie nie zadawać z takim "elementem". Unikam w ten sposób ewentualnego wstydu za poczynania tego "byznesmena" i "politykiera".
Na górę

Postautor: rabarbar » 26 sty 2008, o 17:49

Czytając posty nadal aktualne jest powiedzenie, że Polacy znają się na polityce i leczeniu
Na górę

Postautor: Tańczący w moherze » 23 lut 2008, o 11:25

A ja bardzo lubię i gorąco popieram ojca Rydzyka. Z pewnością uczynił w swoim życiu mniej zła niż niejeden zacietrzewiony pseudokatolik lub ateista na tym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2008, o 11:39

Tańczący w moherze pisze:A ja bardzo lubię i gorąco popieram ojca Rydzyka. Z pewnością uczynił w swoim życiu mniej zła niż niejeden zacietrzewiony pseudokatolik lub ateista na tym forum.

coś w tym jest, poniekąd przyznaje Ci racje!!
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2008, o 22:13

nigdy nie potrafiłem zrozumieć głupoty bezdennej
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2008, o 13:30

Gość pisze:nigdy nie potrafiłem zrozumieć głupoty bezdennej


A skąd wiesz, że to Ty masz rację ? Nazywanie kogoś bezdennie głupim jest zabiegiem ludzi niskiego formatu.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2008, o 17:41

dokładnie poczytaj wpisy "fana" rydzykowego- przy okazji tego tematu i innych
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2008, o 10:02

Gość pisze:dokładnie poczytaj wpisy "fana" rydzykowego- przy okazji tego tematu i innych



Drogi człowieku. Z istoty anonimowości na forum wynika, że trudno jest mówić o jakimś wyabstrachowanym "fanie rydzykowym". A czyim fanem Ty jesteś ?
Na górę

Postautor: geopatison » 1 mar 2008, o 11:31

Ja jestem fanem Justina Timberlake'a.
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2008, o 12:03

Ja? nie mam idoli żyjących. Ci którzy nie żyją też nie mieli związku z polityką, (no może postawa Piłsudskiego w okresie zaborów i wojny bolszewickiej ). To artyści byli,a takich jak pisał wiadomo kto lepiej z państwa wypędzić (szczególnie z "IV RP"-he,he )

A.Bielan: "Pis przegrało przez Wojewódzkiego i Majewskiego (...),wszyscy byli przeciw nam..."
1-myślałem,że tylko 2 kurduple mają w ptasich móżdżkach porąbane
2-jeżeli tak ,to fajna partia, skoro 2 cienkich,wysilających się na śmieszność szołmenów z bożej łaski potrafi ją wykończyć
3-ale jeżeli to prawda, to (chociaż w/w nie lubię ) zasługują na: Order Orła Białego, Krzyż Odrodzenia Polski, Virtutii Militarii ( w końcu jak mawiał wodzuś: toczyła się bitwa...)
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2008, o 09:09

geopatison pisze:Ja jestem fanem Justina Timberlake'a.


A ja Kubusia Puchatka ...Ebalda Sruska
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”