Rydzyk zakłada nową partię!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 mar 2008, o 09:21

"Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami."

Arystoteles
Na górę

Postautor: rabarbar » 7 mar 2008, o 16:20

A szkoda Ci, że może zakłada, jest demokracja też możesz założyć własną partię
Zyczę wygranych wyborów......
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2008, o 19:34

jak to mówił nie tak dawno Benedykt XVI -"kościół nie miesza się do polityki".co to może oznaczać?
1- że Rydzyk ma w głębokim poważaniu słowa papieskie
2- Rydzyk nie należy do kościola katolickiego
3- Rydzyk przynosi znaczne zyski,więc ma ciche przyzwolenie purpuratów
4- 1,2,3 razem wzięte,
5- lub tylko 1 i 3 razem wzięte

stawiam na to ostatnie-5
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2008, o 08:35

Gość pisze:jak to mówił nie tak dawno Benedykt XVI -"kościół nie miesza się do polityki".co to może oznaczać?
1- że Rydzyk ma w głębokim poważaniu słowa papieskie
2- Rydzyk nie należy do kościola katolickiego
3- Rydzyk przynosi znaczne zyski,więc ma ciche przyzwolenie purpuratów
4- 1,2,3 razem wzięte,
5- lub tylko 1 i 3 razem wzięte

stawiam na to ostatnie-5



Tu cię boli,zawsze ci mało pieniędzy? A ładnie to tak zazdrościć nieudaczniku ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2008, o 17:57

koszę więcej w miesiąc niż ty w 4 he,he.nieudacznicy są po twojej stronie. to im i tobie wielebny musi tłumaczyć dlaczego i przez kogo im żle. strzelaj dalej rydzykomaniaku
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2008, o 12:52

Gość pisze:koszę więcej w miesiąc niż ty w 4 he,he.nieudacznicy są po twojej stronie. to im i tobie wielebny musi tłumaczyć dlaczego i przez kogo im żle. strzelaj dalej rydzykomaniaku


Jeśli ja zarabiam ile zarabiam, a nie narzekam, to wiem, że uczciwie nie da się dużo więcej zarobić :). Kogo więc skubiesz ,swoich pracowników, czy fiskusa- tzn. całe społeczeństwo. Ech ta moralność nowobogackich chamów.....
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2008, o 10:30

chamów też poszukaj wśród swoich-polecam Twoja rodzinę.może jednak będziesz rozmawiał merytorycznie a nie próbował robić wycieczki ad personam a gdy się w nich gubisz walisz z grubszej rury-sorry z głowy swojej.mokrego dyngusa-chyba Ci wolno?
...ach ten poziom seminariów dla księży....
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2008, o 21:01

Gość pisze:chamów też poszukaj wśród swoich-polecam Twoja rodzinę.może jednak będziesz rozmawiał merytorycznie a nie próbował robić wycieczki ad personam a gdy się w nich gubisz walisz z grubszej rury-sorry z głowy swojej.mokrego dyngusa-chyba Ci wolno?
...ach ten poziom seminariów dla księży....


W seminariach mimo wszystko kształcą. A Ty pierdzisz, czy mówisz, bo sądząc po tym co napisałeś to chyba jest Ci wszystko jedno.

Ave Rydzyk :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2008, o 17:46

nie bardzo rozumiem ,co ksiądz chciał powiedzieć?
co do seminariów,podtrzymuję to co napisałem:nie kształcą,lecz wyuczają
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2008, o 09:53

Rydzyk nawiłuje do manifestacji w obronie swoich interesów (dn.23-04-2008-Warszawa).czy ksiądz zamierza zorganizować wyjazd miejscowych sił szybkiego reagowania?
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2008, o 12:10

Gość pisze:nie bardzo rozumiem ,co ksiądz chciał powiedzieć?
co do seminariów,podtrzymuję to co napisałem:nie kształcą,lecz wyuczają


Chciałem powiedzieć p.i.e.r.d.z.i.s.z. :lol:
Na górę

Postautor: roko » 31 mar 2008, o 20:28

A czy to ważne jaka partia ważne aby ludzie wybierani przez nas działali jak zespół bez jakichś uprzedzeń. Postulaty i obietnice są skłonni tylko deklarować przed wyborami dopuki nie dostaną stołka więc nie ma różnicy czy to grzyb drób żyd czerwony zółty czy mason.
Ważne jest aby mieli wspólny cel jak juz dostana stołki a nie marnowali czas na udowadnianiu swoich racji. Porównajcie sobie władze najwyższych szczebli do drużyny piłkarskiej. Partie w tym wypadku to kluby piłkarskie i jak zawodnicy występuja w barwach tych klubów to są rywalami ale jak zostają powołani do reprezentacj narodowej to musza zapomnieć o przynależności klubowej tylko tworzyć zgrany zespól i współpracować dążac do osągnięcia celu.
Niby proste ale chyba za trudne dla wielu do zrozumienia.
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 31 mar 2008, o 23:23

Porównanie tego wszystkiego do drużyn piłkarskich jest śmiechu warte. Te lokalne tomaszowskie ugrupowania, gierki polityczne jakie są czynione to niestety znacznie nieco skomplikowane niż to co usiłujesz przedstawić. Ludzie którzy myślą poważnie o pracy, biznesie nie są zainteresowani aktywnością w jakiejkolwiek partii politycznej, bo tam nie ma miejsca dla rzetelnych , uczciwych i prawdomównych ludzi.W niektórych ugrupowaniach to jest co najmniej 2 lub 3 drużyny,które rywalizują ze sobą na różne sposoby. Jaka jest nasza czołówka klasy politycznej /I liga/ to pokazały nam media w ciągu ostatnich 2 lat .Problem w tym,że im niższa liga tym gorzej.
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 1 kwie 2008, o 14:48

trochę mi się poprzestawiało, może to pogoda, abo co...
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2008, o 08:46

widzę,że xsiądz znowu stanął na wysokości zadania-swym wyszukanym językiem potwierdza lotność umysłów facetów w sukienkach i mędrców ich do szamanizmu przysposabiających.-tłumaczę xsiędzu by zrozumiał-to jest z mojej strony kpina.

KUL przyznał nagrodę Wielgusowi :lol: -smieszne ale to nie żart.widać zdecydowany kurs na rydzykland i inwestowanie w wyodrębnioną grupę.dziwne to trochę bo grupa mało rokująca na przyszłość:lol: ale cóż zrobić.myślałem,że stanowisko kanclerskie abpŻycińskiego zobowiązuje do przyzwoitości a przynajmniej do traktowania ludzi na serio. :lol: .dzięki temu wystąpieniu czarny-płatny kapuś-kłamca mógł znowu opowiadać do mikrofonu,że jest niewinny i że jest ofiarą spisku-znowu śmieszne.
Rydzyk jest cool!,SORRKI KUL!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”