Referendum

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Goryl » 1 lut 2008, o 19:41

Szanowni mieszkańcy Tomaszowa. Wszyscy mówią że Burmistrz Sobczuk nic nie robi w mieście i dla miasta. Weźmy się do kupy i zorganizujmy referendum odwołujące p.Sobczuka. Zobaczycie,poszedł szef OSiR,zaczną się wszędzie czystki gdzie władny jest Sobczuk.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2008, o 22:05

A co Gorylu chciałbyś żeby burmistrz zrobił.Zeby ci most wybudował? na Sołokiji już jest a drugiej rzeki nie ma, chyba,że niech zrobi też i rzekę! Niech za swojej kadencji wybuduje pływalnię i zakład przeróbki odpadów w Rogóżnie a obwodnicę dyrekcja generalna dróg i już będzie dobrze i będzie miał zapewnioną następną kadencję-czego-po wykonaniu w/w zadań Mu życzę.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2008, o 22:28

Na razie jednak nic nie buduje, tylko wali to co zbudowali inni, np. sport skupiony wokół Tomasowii. Po zwolnieniu P. Pryciuka pod znakiem zapytania stoi dalsze funkcjonowanie klubu, poniewaz zarząd TKS zamierza podać się do dymisji, co w praktyce będzie oznaczać paraliż wszystkich sekcji i druzyn, nie tylko piłki noznej. Czyli gość nie potrafi utrzymać, tego co już jest, a co dopiero mówić o nowych inwestycjach, takich jak np. kryta pływalnia. Zanosi się na straconą kadencję i zmarnowane szanse. Przykre.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2008, o 17:32

Gość pisze:A co Gorylu chciałbyś żeby burmistrz zrobił.Zeby ci most wybudował? na Sołokiji już jest a drugiej rzeki nie ma, chyba,że niech zrobi też i rzekę! Niech za swojej kadencji wybuduje pływalnię i zakład przeróbki odpadów w Rogóżnie a obwodnicę dyrekcja generalna dróg i już będzie dobrze i będzie miał zapewnioną następną kadencję-czego-po wykonaniu w/w zadań Mu życzę.

Nie ja bym chciał żeby postawił choć drewniany kibel.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2008, o 19:17

Gość pisze:A co Gorylu chciałbyś żeby burmistrz zrobił.Zeby ci most wybudował? na Sołokiji już jest a drugiej rzeki nie ma, chyba,że niech zrobi też i rzekę! Niech za swojej kadencji wybuduje pływalnię i zakład przeróbki odpadów w Rogóżnie a obwodnicę dyrekcja generalna dróg i już będzie dobrze i będzie miał zapewnioną następną kadencję-czego-po wykonaniu w/w zadań Mu życzę.

ja chcę rzeke
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2008, o 22:18

Facet jest śmieszny ! Na św. zmarłych na grobach zapalał WKŁADY ze zniczy a nie całe znicze :) PARANOJA taka TO bieda :) w tomaszowskiej władzy gdzie dla rodziny bliższej lub dalszej szkodz ZNICZY !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2008, o 21:37

Panie Sobczuk jezeli zrujnuje pan klub jaki jest Tomasovia to prosze wziazc sobie do glowy ze kibice zrujnuja pana...Chcialbym dodac ze z nastepna kadencja moze sie pan pozegnac bo w tym momencie stracil pan jakies 1000-2000 wyborcow bo tylu jest kibicow w naszym miescie!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2008, o 22:25

Gościu! Ja myślę,że były dyr. OSIR-u nie chciałby używać takiego szantażu.Ważne,by następca był nie gorszy a o wiele lepszy od poprzednika.
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 5 lut 2008, o 22:35

Gość pisze:Panie Sobczuk jezeli zrujnuje pan klub jaki jest Tomasovia to prosze wziazc sobie do glowy ze kibice zrujnuja pana...Chcialbym dodac ze z nastepna kadencja moze sie pan pozegnac bo w tym momencie stracil pan jakies 1000-2000 wyborcow bo tylu jest kibicow w naszym miescie!

a po dobrym panie...jeszcze lepszy nastanie! nie robiłbym tragedii z tej decyzji, bo teraźniejszość wymaga bardzo operatywnych ludzi u władzy i być może taki ktoś nastanie i coś może zmieni lub nawet i poprawi. dajmy mu szansę, podobnie jak i burmistrzowi, jeszcze kawałek kadencji, pozdro
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 5 lut 2008, o 23:09

Takie porzekadła to Panie radny dowodzą jedynie głupoty ludzkiej, a nie jakiejkolwiek przezorności i dbałości o funkcjonowanie miasta i jego jednostek. Polityka kadrowa to nie zabawa w piaskownicy, bo Tomaszów to małe miasteczko i ludzie znają się co nieco.Proszę sięgnąć do przepisów o samorządzie,kodeksu pracy oraz zerknąć jaka jest struktura organizacyjna OSiR-u i wtedy się wypowiedzieć konkretnie w tym temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2008, o 11:16

Sobczuk narazie nic nie zrobił dla miasta lepszy byłby Kleszczyński napewno by nie rujnował tomaszowskiego sportu. Wybór na burmistrza Sobczuka był błędem.
Na górę

Postautor: Goryl » 6 lut 2008, o 15:37

Zobaczycie jakie czystki będzie robił Pan Sobczuk,to dopiero początek.A głosy wyborców to on już i tak stracił ja wyrolował dyr. Puźniaka z Gimnazjum Nr.1. Czy ten facet nie może zrozumie że się nie nadaje na Burmistrza.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2008, o 16:03

Goryl pisze:Zobaczycie jakie czystki będzie robił Pan Sobczuk,to dopiero początek.A głosy wyborców to on już i tak stracił ja wyrolował dyr. Puźniaka z Gimnazjum Nr.1. Czy ten facet nie może zrozumie że się nie nadaje na Burmistrza.



obawiam się że GIMNAZJUM nr 2
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2008, o 16:52

nie wiem kto żałowałby byłego dyrektora OSiR, już dawno powinien polecieć tylko umiał sie naginac do kolejnych władz / tak niby nigdzie nie nalezy a z wszystkimi trzyma/, uważam ,że to jest pierwszy plus dla obecnego burmistrza- każdy poprzedni miał to zrobić tylko coś ich wstrzymywało a już za poprzednich burmistrzów mieli na niego wiele haków
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2008, o 19:57

Goryl pisze:Zobaczycie jakie czystki będzie robił Pan Sobczuk,to dopiero początek.A głosy wyborców to on już i tak stracił ja wyrolował dyr. Puźniaka z Gimnazjum Nr.1. Czy ten facet nie może zrozumie że się nie nadaje na Burmistrza.



goryl zostanie tylko gorylem
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”