Działka

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosc » 1 kwie 2008, o 08:43

Rada Miasta darowała za przysłowiową złotówkę działkę o powierzchni ok. 0,50 ha, parafi pw. św. Józefa. Kolejny ukłon w stronę kleru. Mam pytanie czy miasto w którym brakuje pieniędzy na wszystko stac na takie darowizny?
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2008, o 10:46

Gosc pisze:Rada Miasta darowała za przysłowiową złotówkę działkę o powierzchni ok. 0,50 ha, parafi pw. św. Józefa. Kolejny ukłon w stronę kleru. Mam pytanie czy miasto w którym brakuje pieniędzy na wszystko stac na takie darowizny?


I bardzo dobrze. Wreszcie jakiś pożyteczny cel.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2008, o 15:56

Gość pisze:
Gosc pisze:Rada Miasta darowała za przysłowiową złotówkę działkę o powierzchni ok. 0,50 ha, parafi pw. św. Józefa. Kolejny ukłon w stronę kleru. Mam pytanie czy miasto w którym brakuje pieniędzy na wszystko stac na takie darowizny?


I bardzo dobrze. Wreszcie jakiś pożyteczny cel.

I znowu jakiś "moher" wydał dźwięk. Może byś tak oddał na ten cel swoją prywatną działkę i wtedy możesz pisać, że to pożyteczny cel.
Onośnie pytania, czy miasto stać na taki gest. Miasta, czyli mieszkańców nie stać, ale jeżeli to prawda co piszesz, to radnych tak, ponieważ darują mienie publiczne (czytaj nie swoje). Ach, kiedy to się skończy.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2008, o 17:59

z tego co pisali to nasi hojni radni podarowali / oczywiście nie swoja tylko naszą-państwową/za darmo działke agencji celnej z Białej Podlaski.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2008, o 21:09

Gość pisze:z tego co pisali to nasi hojni radni podarowali / oczywiście nie swoja tylko naszą-państwową/za darmo działke agencji celnej z Białej Podlaski.

No i agencji celnej niech darują, bo czarnej mafii nie zdzierżę...
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2008, o 21:13

Gosc pisze:Rada Miasta darowała za przysłowiową złotówkę działkę o powierzchni ok. 0,50 ha, parafi pw. św. Józefa. Kolejny ukłon w stronę kleru. Mam pytanie czy miasto w którym brakuje pieniędzy na wszystko stac na takie darowizny?


A CO NA NIEJ BEDZIE? bo chyba wiadomo
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2008, o 21:54

Odprawa celna, gdzie mieszkańcy bedą mieli pracęa a Skarb Państwa zainwestuje w rozbudowę.
Co chodzi o pierwszy temat, to gdyby nie kościół i religja to nasze społeczeństwo nie miało by odniesienia do wartości. Jest to zbyt dlugi temat, ja zastanawiam się tylko dlaczego chcemy przyjmować sakramenty święte, komunie, bierzmowanie śluby a ciagle krytykujemy kościuł, księży. w parafi św. Józefa jest proboszcz, który tyle robi dla ludzi a sam niczego nie żąda. Jest to przykład skromności i zarazem oddania dla innych. Tyle zlego słyszy się o księżach, ja w swoim życiu poznałem wielu i do tej pory ich bardzo mile wspominam. Zastanawiam się ilu jest złych lekarzy, policjantów, mechaników, nauczycieli, kelnerów, prawników itd. ale tego się nie nagłaśna.
Działka oddana parafii Św Józefa jest na terenie Kościoła z tego co wim to są skrawki na obrzeżach działki, z którymi i tak miasto by nic nie zrobiło.
POZDRAWIAM
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”