Najgorszy burmistrz w historii Tomaszowa!!!!!!!!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 sie 2008, o 22:45

CZY TO PRAWDA ,ZE BEDZIE DRUGI WICE-BURMISTRZ?
czy plotki
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2008, o 22:54

A kto ma nim być? Może Pan Z. z KO?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 12:14

Mylisz się, to pan C. z PO.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 12:39

Gość pisze:Mylisz się, to pan C. z PO.

a od kiedy P Zieliński jest w PO i co PO ma do Burmistrza c PIS-u
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 12:48

To nie wiesz, że PO zerwie koalicję, jak nie dostanie stołka vice burmistrza?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 14:06

Gość pisze:To nie wiesz, że PO zerwie koalicję, jak nie dostanie stołka vice burmistrza?

Nie sadze żeby PO chciało sobie paprać ręce z PIS-em jest to niemożliwe raczej
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2008, o 22:27

Raczej to nie powinieneś kolego wypowiadać się na forum, bo nie jesteś wyrobiony politycznie. W Platformie tomaszowskiej wszystkim steruje poseł Grad i strategia partii PO jest taka, aby obsadzać swoimi wszelkie stołki jakie są możliwe. Czy to jest dobre dla miasta czy powiatu nie ma to najmniejszego znaczenia, liczy się tylko partia i stołki. Przykre ale prawdziwe.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2008, o 07:32

Gość pisze:Raczej to nie powinieneś kolego wypowiadać się na forum, bo nie jesteś wyrobiony politycznie. W Platformie tomaszowskiej wszystkim steruje poseł Grad i strategia partii PO jest taka, aby obsadzać swoimi wszelkie stołki jakie są możliwe. Czy to jest dobre dla miasta czy powiatu nie ma to najmniejszego znaczenia, liczy się tylko partia i stołki. Przykre ale prawdziwe.


Ja staram się wypowiadać obiektywnie, to fakt nie jestem zaangażowany politycznie ale coś Panu powiem, nie znam Pana Grada osobiście tylko z widzenia i sadzę że bardzo dobrze zaczął co czytam i obserwuję, a że obstawia swoimi to uważam to za normalne ja chcę zwrócić uwagę na naszego burmistrza i Urząd Miasta to jest porażka
Na górę

Postautor: wues » 17 sie 2008, o 13:01

Od początku istnienia tego forum jeszcze nikt nie napisał na jakiegokolwiek burmistrza, że jest cacy i the best. Widze, ze Tomaszowiaqcy mają manie narzekania na wszystkich i wszystko, więc fakt, iz na obecnego burmistrza pisze się, że jest BE to nic nowego, a tylko oklepany standart, a piszacy te posty piszą je by pisać, tylko nie wiem czy dla zasady, czy z nudów. Wiem jedno - być samorządowcem nie jest łatwo - więc jak ktoś sie nie zna na byciu samorządowcem, niech nie wyraża swojej opini.
Co do obsadzania stołków "swoimi" - tak było, jest i będzie do momentu - kiedy Polacy w końcu zrozumieją wyższe wartości i zaczną myślec przyszłościowo a nie poprzez pryzmat mamony. Jedno jest pewne Gnoimy Polskę, nie szanujemy jej i pozwalamy, by gnoił ja Twój kolega, kolezanka itp.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2008, o 10:05

Wues z całym szacunkiem cos Ci sie pomieszało :roll:

Jestem tu chyba od samego poczatku i nijakiej nagonki na burmistrzów nie widzialem,co do
swietej ziemi polskiej to tez nikomu nie dam złego słowa powiedziec ,ale o polaczkach to jak najbardziej.Celowo uzyłem słowa polaczki bo to własnie tacy karierowicze pchajacy sie do władzy,dla forsy i zaszczytów.
Sa tez ideowcy ale ONI przegrywają :cry:

Popatrz na kariery jakie obecnie robia mieszkancy naszego miasteczka,
Czy jak napisał Dorn pszenno-buraczane partie Pisu i PO UWOLNIŁY SIE od ludzi" małych",od polaczków?

Popatrz czy to nie dziwne ,ze przez tyle lat ci sami ludzie kreca sie wokół władzy?
Nie wazne czy sa dobrzy czy zli czy tacy "ciepli" oni weszli w tzw tryby i pomieszani zajmuja jakies tam stanowiska na zmiane , bo nic innego nie umieja!.

To przypomina kwestie z filmu
-mój maz jest z zawodu dyrektorem



Co do obecnego władcy UM byłem pełen nadziei nawet oddałem na Niego swój cenny głos :lol:
ale niestety dał sie wciagnac w partyjne układy ,
wszystko zostało jak było w UM ,wpadł w tryby urzedowania .

a w mieście? :roll:

i co tu duzo mówic szanse na reelekcje spadły i to u mieszkanców a nie kolegów z przyjaznej partii .


Jeszcze nie czas na podsumowania bo ostatecznie jeszcze dwa lata ale..

1.gdzie sa nowe place zabaw?
2.gdzie nowoczesne szkoły i przedszkola ,gdzie dzieci nie "sciska sie "w klasach aby było taniej.
3.gdzie rozwiazany smieciowo kanalizacyjny problem?
4.gdzie rozwiązanie kwestii reprezantacyjnego hotelu z zelaznymi budami wokoło ,które ratuja jego istnienie ale szpeca miasto?
5.gdzie jakies rozwiazania ,pomysły aby rynek nie straszył po odrapywanymi
kamienicami ,szpetnymi reklamami kwiatki wszystkiego nie załatwią.
6.gdzie inwestorzy ,ratujacy tomaszowski rynek pracy?
7.gdzie ograniczenie biurokracji?
8.gdzie ...




Ale moze cos sie zmieni :roll: jeszcze dwa lata tylko trzeba
odwagi p.Burmistrza i samodzielnosci
i zdjac 'rózowe okulary"rozejrzec sie wokoło ...i działac,
ostatecznie co Mu zalezy :lol:

wróci do swojego biznesu ,
a moze zyskać w oczach mieszkanców!

------------------------------
:lol:a tak :roll: znowu jakis nauczyciel zostanie wybrany za dwa lata
Na górę

Postautor: wues » 18 sie 2008, o 20:26

też zadam pytanie gdzie to jest - ale to chyba pytanie bynajmniej nie do burmistrza, tylko do szanownej Rady Miasta
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2008, o 20:49

wues pisze:też zadam pytanie gdzie to jest - ale to chyba pytanie bynajmniej nie do burmistrza, tylko do szanownej Rady Miasta

hmmm...to po jaka agrafkę wybieramy burmistrza,przecie to sie kupy nie trzyma
Na górę

Postautor: wues » 18 sie 2008, o 22:54

trzyma sie trzyma - poczytaj sobie zasady funkcjonowania samorzadów
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2008, o 08:30

wues pisze:trzyma sie trzyma - poczytaj sobie zasady funkcjonowania samorzadów

ok :lol:
ale z punktu widzenia zwykłego człowieka ,jest to tak wkurzajace :shock:
nie chce mi sie szukac tekstów i obietnic przedwyborczych,bo szkoda czasu .
I nie zarzucam tego konkretnie obecnie panujacemu.Mnie raczej chodzi o fakt ,ze jestesmy niejako wszyscy nabijani w przysłowiowa butelkę .Wierząc ,że wybierajac tego a nie innego, cos sie zmieni :roll:

Mówisz Rada ,a ja mówię- przypadek :lol:
pozdro
Na górę

Postautor: wues » 19 sie 2008, o 12:01

Ale czyja to wina, że wyborcy łykają bzdury jakie wciskają im przed wyborami kandydaci to tego czy innego stanowiska?? Bo mi się wydaje, że to chyba wyborcy sami sobie są winni...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”