panie burmistrzu fotoradar =ostatnia kadencja

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: lol » 23 paź 2009, o 18:55

kiedyś było MO a teraz szok firma ochroniarska ochrania policje to kpiny a my płacimy jeszcze te straże miejskie ?o co tu chodzi?przecież jest wiekszy bajzel jak był kiedys?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2009, o 20:48

Straż miejska wogóle nie jest potrzebna w tym kraju a już bynajmniej w Tomaszowie :D
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2009, o 22:14

A WIESZ jakie maja uposażenie i uprawnienia????to SZOK
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2009, o 22:18

a co z monitoringiem?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2009, o 17:01

Gość pisze:A WIESZ jakie maja uposażenie i uprawnienia????to SZOK

uprawniania mają duże a zakusy większe ale to są nasi ludzie prawda
Na górę

Postautor: ala. » 21 lis 2009, o 07:14

To ostatnia kadencja
Na górę

Postautor: Burmistrzu słyszysz???? » 21 lis 2009, o 12:17

Nie piszcie ze to dupki "straz miejska" bo ci faceci robia co im poprostu każą.To pomysł tego Pana Sobczuka.
Ja również nie zagłosuje na burmistrza.Niestety jest on chyba najgorszym burmistrzem.Nic się nie dzieje w Tomaszowie, unijna kasa płynie obok naszego miasteczka.Panuje marazm .Jak tak dalej pójdzie to bedziemy mieli tylko koncerty folk i zjazdy emerytów z III wieku.


Mojego głosu juz nie dostaniesz
Na górę

Postautor: sp » 21 lis 2009, o 17:28

A co, mandacik dostałeś? Wściekasz się? Trzeba było nauczyć się jeździć. Ktoś się w końcu wziął za drogowych terrorystów - przyjdzie jeszcze czas na chuliganów internetowych.
Na górę

Postautor: gościu 121 » 22 lis 2009, o 20:57

http://www.tomaszow-lubelski.pl/infpub/radar.htm
Gość pisze:jak ktoś jutro z rańca ich przeluka gdzie się ustawiają to dajcie tu znać może ich powk........tak jak -Z- dziś Fajnie tak pod aparacikiem powoli się bujać Najaram się zioła i będe się bujał :panzielony:
Na górę

Postautor: gość 24 » 23 lis 2009, o 09:03

na stronie internetowej UM Tomaszów Lub. jest harmonogram ustawienia fotoradaru na miesiąc listopad -można wydrukować
Na górę

Postautor: Mada Faka » 23 lis 2009, o 10:27

burmistrz ... :lol: dobre dobre
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2009, o 11:40

MAGIEL NA BURMISTRZA MIASTA! KTO JEST ZA?!
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2009, o 20:21

Gość pisze:MAGIEL NA BURMISTRZA MIASTA! KTO JEST ZA?!

odczep się naszego Rycha
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2009, o 23:45

na poczatku ostro krytykowałem ten cały fotoradar , jednak zauważyłem że zacząłem jeździc nieco ostrożniej , moze to jednak dobry pomysł ?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2009, o 08:18

Gość pisze:na poczatku ostro krytykowałem ten cały fotoradar , jednak zauważyłem że zacząłem jeździc nieco ostrożniej , moze to jednak dobry pomysł ?


JESTEŚ W BŁĘDZIE
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”