O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ciul » 19 mar 2018, o 12:36

Historia się czasem powtarza w tragiczny sposób a widok słoneczka przez kraty jest prawdopodobny, szczęście czasem lubi się odwracać! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2018, o 12:41

Ktoś bezpodstawnie oczerniał j.g a może się okazać że to jego następcy bedzie dotyczył ten scenariusz . 10 baniek kredytu do tego prowadzi wista wio
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2018, o 12:51

Czy były jakieś konsultacje społeczne dotyczące zaciągnięcia przez burmistrza Leszczyńskiego tak ogromnego kredytu?
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2018, o 13:02

Jakie konsultacje to żart!? Ten człek się z nikim nie liczy mam nadzieję że wojewoda na niego siądzie bo to co się tu dzieje to komedia.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2018, o 13:09

Władze gminy wyjaśniają, że kredyt konsolidacyjny nie spowoduje zadłużenia, a jedynie zmianę kosztów obsługi zobowiązań finansowych gminy. Jego zaciągnięcie jest potrzebne, aby gmina mogła złapać drugi oddech i rozłożyć w czasie przypadające do spłaty inne zadłużenie w Banku Spółdzielczym w Lubyczy Królewskiej, które na koniec roku sięgało 9 mln 789 tys. zł. To konsekwencja pięciu kredytów, jakie samorząd zaciągnął w latach w latach 2013-2017.
Jakie kredyty zaciągał t.Leszczyński w latach 2013-2017 ?
Na górę

Postautor: ciul » 19 mar 2018, o 16:24

Ktoś bezpodstawnie oczerniał j.g a może się okazać że to jego następcy bedzie dotyczył ten scenariusz . 10 baniek kredytu do tego prowadzi wista wio
Polecam jednak przeczytać raport RIO z rządów JG (27 stron) i porównać z ostatnim raportem RIO dotyczącym rządów TL (10 stron), a potem odnosić się do tematu !
Na górę

Postautor: PeGeRus » 19 mar 2018, o 16:54

Już nie raz pisałem, zmiana Burmistrza Wójta czy jak go tam zwał nic nie pomoże. Puki w gminie siedzi klika żaden wójt nic nie zrobi! Zastanówcie dlaczego w naszej gminie nie otwierają się żadne obce sklepy, składy budowlane itp? Bo wszystko za morde trzyma grupa pseudobisnesmenów Lubyckich i władza się im nie postawi chyba że chce przegrać następne wybory!! Radni obsadzeni po rodzinie, zgodnie z przysłowiem tu mam ciocie tu mam wója znajomości mam do chu..a.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 12:21

Znaczy się nadziei żadnej :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 12:45

Wako ratuj Lubyozę,Wako ucich został przyduszony krótkimi,grubymi,ciężkimi nogami i zatkało go.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 07:31

Jedna z najbardziej zadłużonych gmin w Polsce. Ciężko będzie się podnieść
Na górę


Postautor: PeGeRus » 21 mar 2018, o 21:05

Dziś pytałem Pana Wojewodę o remont naszych dróg powiatowych międzyjnymi o tą na Machnów, oto co mi odpisał.
/Bez zaangażowania samorządu lokalnego trudno spodziewać się postępu w tej sprawie. Obecni albo przyszli włodarze powiatu i gminy mogą liczyć na finansowe wsparcie ze środków rządowych, którymi dysponuję. Pozdrawiam./ Czyli kasa jest to oco chodzi?
Na górę


Postautor: Marian » 21 mar 2018, o 21:34

Dziś pytałem Pana Wojewodę o remont naszych dróg powiatowych międzyjnymi o tą na Machnów, oto co mi odpisał.
/Bez zaangażowania samorządu lokalnego trudno spodziewać się postępu w tej sprawie. Obecni albo przyszli włodarze powiatu i gminy mogą liczyć na finansowe wsparcie ze środków rządowych, którymi dysponuję. Pozdrawiam./ Czyli kasa jest to oco chodzi?
może o to samo chodzi co z ul. Jana Pawła- przetarg unieważniony... bo za mało 3,6 miliona za 1 kilometr drogi.... bogaty buduje to i wykonawcy się drożą!!!! ja pierdziuuuuu!!!
Na górę

Postautor: Tomix » 22 mar 2018, o 02:16

Jak by gospodarz myslal to by za te 4 banki zrobil po 1 drodze w kazdym solectwie -powiedzmy takie 300 metrowe i ma kolejna kadencje w kieszeni. A tak zrobienie drogi jana Pawła jeszcze mu przysporzy niechęci i gadania mieszkańców że za drogo
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”