O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: dyby » 19 lut 2013, o 20:41

Gość pisze:
Gość pisze:kiedys zwrocilem sie do radnego aby cos pomogl zalatwic powiedzial ze nie bedzie sie sprzeciwial wojtowi a po drugie jego interesuja tylko pieniadze a nie to co chca mieszkancy machnowa OT POLSKA RZECZYWISTOSC zalatwic dla siebie i rodziny prace nic wiecej


O czym my rozmawiamy co to za radni którzy pokazują się podczas zebrań poza Tym zero zainteresowania z ich strony nic nie działają.



O co Wam chodzi, przecież to Wasi przedstawiciele, to władza najwyższa, wójt jest władzą wykonawczą Rady, a Wy ich wybraliście i teraz nie macie odwagi upomnieć się o swoje. Odwracacie wszystko do góry nogami, Rada jest władzą najwyższą!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2013, o 23:37

Dziwią mnie wasze wypowiedzi na temat wójta.....życzę tej osobie co tak pisze, żeby kiedyś wójtem została gm.Lubycza i zobaczymy co z tego wyniknie Ja osobiście wójtowi współczuję tych wszystkich wypowiedzi na jego temat.....wójt ma bardzo dużo na głowie,ale co nie którym to chyba pasowałoby robotę sobie znależć a nie plotkować na forum i korzystać z pomocy społecznej.....przykre.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 07:30

biedna ofiara losu. on ma chyba tyle na głowie WŁOSÓW!!! wójt nic nie robi, obija sie, kłamie, zatrudnia swoich przydupasow...
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 07:38

to dobrze że chociaż za swoimi jest,gorzej by było jakby zatrudniał z innej gminy
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 07:50

widzę że wam pasował by wójt z tomaszowa :D wtedy zobaczycie czy wasz jest zły,może go wtedy docenicie i doczeka się przeprosin.......darmozjady :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 07:53

a co sila go tam trzymaja decydowal sie na wojta to musu teraz spelniac obietnice wiedzial na co decyduje sie wyborcy go rozlicza jeszcze mu zostalo do zrealizowania 99 nprocent obietnic wyborczych na razie spelnil obietnice dane gradowi a to nie wyborcy WOJCIE DO ROBOTY A NIE OBIJAC SIE CZAS SPELNIC TO TO OBIECYWALES PRZED WYBORAMI
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 08:02

Gość pisze:a co sila go tam trzymaja decydowal sie na wojta to musu teraz spelniac obietnice wiedzial na co decyduje sie wyborcy go rozlicza jeszcze mu zostalo do zrealizowania 99 nprocent obietnic wyborczych na razie spelnil obietnice dane gradowi a to nie wyborcy WOJCIE DO ROBOTY A NIE OBIJAC SIE CZAS SPELNIC TO TO OBIECYWALES PRZED WYBORAMI

To napisz mi kto do tej pory wszystko dla gminy zrobił......chyba samo,no nie.Radzę ci pójść do gminy i usiąść z boku obserwując poczynania wójta i wtedy się wypowiedzieć,zobaczymy co wtedy będziesz miał do powiedzenia.Wtedy możesz się na forum wypowiedzieć.
Na górę

Postautor: kill » 20 lut 2013, o 20:01

Znam Tomka nie od dziś chodziłem z nim do szkoły i dla niego liczy sie tylko lanss i szpan na max. Pracowity to on nie jest to wszyscy chyba wiedzą wiec po co te posty? pozatrudniał swoich znajomych i teraz bedzie liczył na ich wdziecznosc np. p.Grada
Na górę

Postautor: Jarek » 20 lut 2013, o 20:02

Witam. Pisałem e-maila do gminy w sprawie oświetlenia w Hrebennem. Latarnie świeciły się przez niespełna dwa lata(od zakończenia budowy obwodnicy). Teraz się już nie świecą? Dlaczego? Bo trzeba według gminy oszczędzać!!! Natomiast w samej Lubyczy lampy świecą się w najmniejszym zakamarku. Nawet urząd nie odpowiedział na e-maila. Sprawę wysłałem do starostwa. Jeśli to nie poskutkuje wyślę do marszałka województwa lubelskiego i kancelarii prezydenta RP!!! Nawet w Korniach, Siedliskach i Potokach świecą się latarnie. No a wójt pcha wszystko w machnów, bo wie że tam go poprą!!! :x
Na górę

Postautor: kasiulla » 20 lut 2013, o 20:06

To prawda.Strach wyjść na ulicę!!! Przebolejemy, że nie mamy chodników, ale latarnie. To poco była ich budowa? Już z trzy i pół roku się nie świecą!!! Wstyd mieszkać w takiej gminie!!!
Na górę

Postautor: Dianka » 20 lut 2013, o 20:11

U nas świeci się prawie całą noc, a wy Hrebennem nie chcecie na kilka godzin dać, aby się świeciły latarnie? A tak to się gmina chwali, że jest blisko przejścia granicznego!!! Chamstwo w państwie, a raczej w gminie!!! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 20:13

Po co wam światło. niedługo będziecie mieli blisko miasto LK to se będziecie mogli przyjeżdżać popatrzeć
Na górę

Postautor: urzad » 20 lut 2013, o 20:24

Dbamy o nie sianie publicznego zgorszenia i moralność naszych mieszkańców. Kto to widział żeby szwendać się po ulicach w nocy i to jeszcze kobiety.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2013, o 20:41

Jarek pisze:Witam. Pisałem e-maila do gminy w sprawie oświetlenia w Hrebennem. Latarnie świeciły się przez niespełna dwa lata(od zakończenia budowy obwodnicy). Teraz się już nie świecą? Dlaczego? Bo trzeba według gminy oszczędzać!!! Natomiast w samej Lubyczy lampy świecą się w najmniejszym zakamarku. Nawet urząd nie odpowiedział na e-maila. Sprawę wysłałem do starostwa. Jeśli to nie poskutkuje wyślę do marszałka województwa lubelskiego i kancelarii prezydenta RP!!! Nawet w Korniach, Siedliskach i Potokach świecą się latarnie. No a wójt pcha wszystko w machnów, bo wie że tam go poprą!!! :x

Jarku a co takiego wójt zrobił dla Machnowa? Orlik i pół budynku po "Kłosie" na potrzeby tegoż Orlika ?? to tylko po to by Machnowiakom zamknąc gębę jak bedzie robił stadion w Lubyczy!!! zrobił WDK i co wyremontowany ociplony i po cholere skoro go zamknął bo gminę na pracownika do niego nie stać. i tyle zrobione dla Machnowa!!!! także my młodzi na pewno nie poprzemy panującego wójta który siedzi na stołku i pierdzi niczym się nie interesuje bo po cholere jak mu sie co miesiąc przelew na konto zgadza !!! poza tym orlik to dzieki Radzie Gminy a nie wójtowi choć i jest tam radny z Machnowa co twierdzi że orliki są rakotwórcze :D
Na górę

Postautor: prawnik » 22 lut 2013, o 09:08

Mam kilka pytań ale jedno mnie ogromnie ciekawi. Temat wielu rozmów; ceny wody. Zauważyłem iż naliczana jest opłata za trzy miesiące z góry. Dlaczego? "Art. 26 ust.2 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków brzmi: „Jeżeli odbiorcą usług jest wyłącznie właściciel lub zarządca budynku wielolokalowego lub budynków wielolokalowych, jest on obowiązany do rozliczenia kosztów tych usług. Suma obciążeń za wodę lub ścieki nie może być wyższa od ponoszonych przez właściciela lub zarządcę na rzecz przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego.” Czy ktoś tu nie łamie prawa? Działa na niekorzyść odbiorcy wody? Zgodnie z Art. 27: „1. Ilość wody dostarczonej do nieruchomości ustala się na podstawie wskazania wodomierza głównego, a w przypadku jego braku w oparciu o przeciętne normy zużycia wody.” Czy całą tą sprawą powinien się zająć prawnik lub prokurator? Czekam na opinię mieszkańców gminy. Według mnie coś tu jest nie tak.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”