O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 31 maja 2015, o 20:34

Publiczności to tam nie było :(
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 08:50

jak udało się spotkanie wyborców Kukiza bardzo chciałam być na nim, niestety nie udało się
Na górę

Postautor: lub » 1 cze 2015, o 16:43

Gość pisze:Publiczności to tam nie było :(




No tak, bo po co?... Lepiej przesiedzieć w domu, a później puścić trochę jadu na plotkarskiej stronie. Nie organizuje się imprezy, to narzekają, jest coś organizowane - zainteresowanie minimalne, ot i taką mentalność mają Lubyczanie...
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 17:10

Gość pisze:jak udało się spotkanie wyborców Kukiza bardzo chciałam być na nim, niestety nie udało się

a jak się miało udać, jak u Nas wszyscy boją się srogiej ręki peło :wink: weź się kilkanaście metrów od gminy wychyl, że Ty głosował na Kukiza :(
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 18:43

Gość pisze:jak udało się spotkanie wyborców Kukiza bardzo chciałam być na nim, niestety nie udało się


mogło być lepiej, ale pierwszy krok zrobiony. następne spotkanie w przyszłym tygodniu
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 19:49

Gość pisze:
Gość pisze:jak udało się spotkanie wyborców Kukiza bardzo chciałam być na nim, niestety nie udało się


mogło być lepiej, ale pierwszy krok zrobiony. następne spotkanie w przyszłym tygodniu

pięknie, oby tak dalej
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2015, o 22:32

lub pisze:
Gość pisze:Publiczności to tam nie było :(




No tak, bo po co?... Lepiej przesiedzieć w domu, a później puścić trochę jadu na plotkarskiej stronie. Nie organizuje się imprezy, to narzekają, jest coś organizowane - zainteresowanie minimalne, ot i taką mentalność mają Lubyczanie...


A kto wiedział o tym pikniku? Skoro mieszkańcy LUBYCZY nie wiedzieli, że coś takiego będzie to co mają powiedzieć mieszkańcy innych miejscowości? Nie każdy czyta stronę UG Lubycza.
Ale widocznie tak miało być: impreza się odbyła, można odfajkować. A, że niewiele osób o tym wiedziało? To może i lepiej, kogo to w sumie obchodzi...
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2015, o 10:35

za to na forum Tomaszowa wchodzisz i hejtujesz.

Piknik był szkolny i każde dziecko rodzicom powiedziało.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2015, o 13:15

Szkolny? A to ciekawe.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2015, o 14:32

Zaświeciło słońce, zrobiło się bardzo gorąco, wiosna. A jednak nie wszystkim jest gorąco. Niektórym zawsze jest zimno i dlatego muszą palić w piecu. Ja to rozumiem, ale czy można by było palić w tych piecach paliwem które nie ma zapachu plastiku, lakieru albo pudełek po spożywce? Nie wszystkich stać na montaż klimatyzatorów i zamknięcie okien w upalne dni w domu.
Na górę

Postautor: toma » 3 cze 2015, o 12:19

Gość pisze:Szkolny? A to ciekawe.


Nie szkolny, tylko zorganizowany przy szkole, a ogłoszenia były wszędzie, tylko po co ruszać tyłek z fotela, że coś zobaczyć, przeczytać, lepiej krytykować.
Na górę

Postautor: lub » 3 cze 2015, o 12:23

Gość pisze:
Gość pisze:jak udało się spotkanie wyborców Kukiza bardzo chciałam być na nim, niestety nie udało się

a jak się miało udać, jak u Nas wszyscy boją się srogiej ręki peło :wink: weź się kilkanaście metrów od gminy wychyl, że Ty głosował na Kukiza :(


Czyli marne to poparcie. Jeżeli ktoś się boi spotkania, to znaczy, że nie jest pewien racji guru, a tym samym swoich. Ale może to i lepiej, bo lepiej słuchać płyt Kukiza, a swoją drogą to na koncert przyszłyby tłumy - z pewnością :)
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2015, o 23:06

spokojnie jakby kto kolwiek bal się swoich miejscowych partyjnych nie mielibyśmy 20% dziś o całe 3% więcej od peło :wink:
Na górę

Postautor: toma » 4 cze 2015, o 00:50

Gość pisze:spokojnie jakby kto kolwiek bal się swoich miejscowych partyjnych nie mielibyśmy 20% dziś o całe 3% więcej od peło :wink:


Tylko słupki, jak w listach przebojów! Lepiej zorganizujcie koncert!
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2015, o 01:06

toma pisze:
Gość pisze:spokojnie jakby kto kolwiek bal się swoich miejscowych partyjnych nie mielibyśmy 20% dziś o całe 3% więcej od peło :wink:


Tylko słupki, jak w listach przebojów! Lepiej zorganizujcie koncert!

jeden koncert już zorganizowaliśmy 24 maja i to jaki huczny!!! do dziś wielu partyjnym z PO we łbach huczy :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”