O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 cze 2014, o 08:54

po lubyczy ludziska sie smiejo ze to E robila plakat. take to wójt fachowe pracownice zatrudnil,
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2014, o 16:17

Gdybym był na miejscu "SPONSOŻY" to bym się wkur.....
Na górę

Postautor: troll » 29 cze 2014, o 02:33

Gość pisze:Nie zabieram głosu na tym forum, ale tym razem czuję się wręcz zobowiązany, aby zareagować. Sprawa pierwsza. Bez względu na to, kto jest autorem tego plakatu, naraża zarówno siebie, jak i całą gminę na kompromitację. Bo pisownia rzeczownika sponsorzy oraz reguła ortograficzna, która się z tym wiąże, jest regułą ze szkoły podstawowej. Sprawa druga. Otóż bardzo proszę nie wprowadzać wielu osób w błąd, usprawiedliwiając zapis polany Ochudnie przez samo h. Tutaj jest również błąd ortograficzny na plakacie. Aby jednak to wiedzieć, trzeba prześledzić genezę oraz etymologię tej nazwy terenowej. Z całą pewnością (jeszcze raz to podkreślam) zapis przez samo h jest błędny. Pozdrawiam moją Lubyczę Królewską oraz wszystkich świadomych lubyczan


... a Lubyczan może by napisać przez duże "L" ???

Ilu Lubycza ma polonistów?! :lol:
Na górę

Postautor: gosciu » 29 cze 2014, o 14:42

Gość pisze:A czy to ważne że na plakacie był błąd , ważne że każdy kto przyjechał na wianki świetnie się bawił. Ciekawe czy wy wszystko piszecie ze słownikiem w ręku, nie macie się czego przyczepić to się plakatu czepiliście

no właśnie nikomu nie dogodzi myślał by kto że wszyscy tacy w porządku i piątki z polskiego mieli
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2014, o 15:53

widać że kompetencje i wiedza nie są najważniejsze dla wójta Leszczyńskiego przy konkursach na stanowiska w naszym urzędzie a szkodA bo później ludzie się śmieją z całej gminy a nie z konkretnego pracownika który zawalił ehh.
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2014, o 12:02

nie, lubyczan nie pisze się przez duże L. Proszę sprawdzić, jak się pisze nazwy mieszkańców od nazw miejscowości, a później dopiero zabierać głos w tej sprawie. Co innego nazwy mieszkańców państw. Jeśli są zatem wątpliwości, to odsyłam do słowników poprawnościowych. Polecam opracowania prof. Markowskiego, prof. Szymczaka, prof. Polańskiego itp. Myślę (a przynajmniej mam taką nadzieję), że część z tych opracowań jest w lubyckiej bibliotece. Pozdrawiam jeszcze raz moją Lubyczę Królewską i wszystkich świadomych lubyczan.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 10:24

Może pan sekretarz Gminy napisze na forum albo przyjedzie i osobiście powie mieszkańcom Machnowa co sądzi o walce z barszczem. Niech tylko powtórzy swoje słowa wypowiedziane na sesji. CZEKAMY...
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 14:06

nabor do sluzby celnej POWODZENIA
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2014, o 12:04

Niedługo wybory samorzadowe , pora na wystawienie kandydatów na wójta , radnych . Kto się szykuje do startu . Pora już pomysleć . Czy społecznośc jest zadowolona z obecnego wójta a moze należy coś zmienic .
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2014, o 12:47

Gość pisze:Niedługo wybory samorzadowe , pora na wystawienie kandydatów na wójta , radnych . Kto się szykuje do startu . Pora już pomysleć . Czy społecznośc jest zadowolona z obecnego wójta a moze należy coś zmienic .



... zadowolona, zadowolona.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2014, o 17:14

Zapraszamy na stronę Biblioteki w Lubyczy Królewskiej
www.gbplubycza.cal24.pl
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 14:40

Ale cuda wianki, niektórym to ładnie urosło na koncie. Oto oświadczenia majątkowe
http://uglubyczakrolewska.bip.lubelskie ... a&p1=11820

Wójt Leszczyński
w 2013 roku zarobił - 123 070 05 zł
zaś w 2011 roku zarobił tylko - 104 798 04 zł

Sekretarz Marek Kellner
w 2013 zarobił - 76 548 14 zł
a w 2011 roku tylko - 60 340 04 zł
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2014, o 18:35

Muszą si e udzierać z takimi idiotami jak Ty !!! Co zazdrościsz startuj to też może uzyskasz takie dochody. Chamstwo , zazdrość i o co sie pytam. NIe mieszkam w Lubyczy ale jak słysze to tam naprawdę trzeba wytrzymałości i nerwów żeby tą chołotą kierować. Co ja mówię kierować - utrzymać przy życiu. Niezgoda, wrogość do wszystkiego i wszystkich. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech ktoś mi wymieni jedną osobę w Lubyczy godną zaufania ...
Nikt nie wymieni bo niczego nie widzicie.

Zamknijcie się na swoim forum i nie w pieprzjcie sie na forum Tomaszowa ., Basta.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2014, o 18:28

sprawiedliwy i wyrozumialy bezinteresowny czy interes prywatny bierze gore
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2014, o 18:40

Gość pisze:sprawiedliwy i wyrozumialy bezinteresowny czy interes prywatny bierze gore


do czego to przypinasz kolego ? czy to na pewno w tym temacie ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”