O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: arys » 2 lut 2013, o 12:36

http://gramwzielone.pl/energia-sloneczn ... gospodarki
decyzja tez podjęta w naszej gminie tak będzie a prace otrzymają wszyscy z POlski a zarządzać ma radny z Dynisk tak ćwierkają wróbelki
to co ? musimy zapisać się do wielkiej POlski? to u kogo jest deklaracja do wzięcia? u wójta?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 12:51

ty chyba zartujesz to kolego wojta z jednej lawki szkolnej ten pan mial jakies problemy karne jako student
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 12:57

A jak wyniki badań ankietowych w sprawie nadania praw miejskich Lubyczy? Osobiście mam wiele zastrzeżeń do samej ankiety. Tak czy siak wszyscy moi znajomi byli przeciwni miejskości Lubyczy.

Kto robił tę ankietę?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 13:24

ja nie wypelnialem zadnej ankiety kiedy byla robiona
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 14:16

Gość pisze:A jak wyniki badań ankietowych w sprawie nadania praw miejskich Lubyczy? Osobiście mam wiele zastrzeżeń do samej ankiety. Tak czy siak wszyscy moi znajomi byli przeciwni miejskości Lubyczy.

Kto robił tę ankietę?

Taką ankietę możesz sobie sam wydrukować. Nie dość że w godzinach urzędowania roznoszono to jakiemu celowi ma służyć?.
Dzieci jak nie mają co robić to niech piaskownice sobie zafundują.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 14:44

to fakt biurka w gminie stoja nawet na korytarzu NAJWAZNIEJSZA JEST RODZINA DLA NIEJ ETATY MUSZA BYC I BASTA DLA TAKIEJ ILOSCI SPECJALISTOW URZEDNICZYCH ZATRUDNIONO 5 KUZYNEK DO PARZENIA KAWY na ten rok gmina zamowila tira kawy i herbaty a mocniejsze trunki tez beda
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 15:11

Skoro piszesz, że taką ankietę można samemu wydrukować, to jaka jest wiarygodność takich badań ankietowych?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 19:31

Gość pisze:Skoro piszesz, że taką ankietę można samemu wydrukować, to jaka jest wiarygodność takich badań ankietowych?

"0" słownie zero tak jak każdej anonimowej, referendum lub ankieta z pełnymi danymi osobowymi i podpisem.
Na górę

Postautor: mecenas » 2 lut 2013, o 20:23

przecież taka ankieta nie jest konsultacją prawnie wiążącą!!! każdy prawnik wam to powie. To jest do obalenia przed sądem!!!!!
Na górę

Postautor: glks » 2 lut 2013, o 22:25

Co w planie na ferie?
co gmina zaproponuje?
Jest zatrudniona Pani EF od kultury która siedzi na wartowni to chyba coś musi się dziać?
od czego ta Pani tam jest?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2013, o 23:05

A jak Aśka? byłem przez nią obsługiwany ze 2 razy ale mogę powiedzieć żeby zaznał przyjemności, myślałem ze to inaczej będzie. A teraz działa na rzecz miasta.
Na górę

Postautor: pracowni » 3 lut 2013, o 15:41

czekam na wybory aby sekretarz poczuł ich smak razem z wójtem, pozdrawiam Was
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2013, o 17:04

Lubyczanie, kto wam dogodzi? I czego jesteście tacy mściwi? Przecież tacy jesteście pobożni, a zachowujecie się nie po bożemu. Opamiętajcie się!-chciałoby się powiedzieć: do jasnej ch..ery!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2013, o 17:44

Bo to jest nieróbstwo i dziadostwo i trzeba to nazywać po imieniu i mówić o tym głośno.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2013, o 18:29

Gość pisze:Bo to jest nieróbstwo i dziadostwo i trzeba to nazywać po imieniu i mówić o tym głośno.


Proponuję utworzyć stronę internetową gdzie można by pisać artykuły oraz wklejać zdjęcia dotyczące cyt. "nieróbstwa i dziadostwa".
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”